maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Alberto1031 Zniknij proszę
0
Panowie krótka piłka - wyobraźcie sobie, że mamy pieniądze i mieścimy się we wszelkich limitach - De ligt i Vlahovic to idealne rozwiązania?
@edit: i Panie, przepraszam
11
@DonAndrzejos dopiero 14, przyhamujcie tam :D
1
Który to odcinek ?
23
Świetny ruch, dzieci wyłączcie internet na czas ruchów Barcelony bo te zaczęły być rozsądne a Wy dalej swoje
0
@chavez brawo, w końcu ktoś przebił tę bańkę
8
Dlaczego ludzie nie rozumiecie, że my również bardzo potrzebujemy typowych skrzydłowych ? Oglądacie wgl mecze ? Gavi musi grać w środku pola a nie udawać prawego skrzydłowego..
48
W końcu meczycho przy udziale Barcelony, 45 minut zleciało jak 5
0
@polcza @krzywy w porządku, mogę się mylić, miałem przekonanie, że jest to do wykrycia ale jeśli faktycznie nie to przepraszam
2
Bardzo mi szkoda Kuna jednak uważam, że wina leży po stronie sztabu medycznego a raczej uściślając - jego braku
3
Przypominam o narzekaniu Xaviego na długość murawy :D a tak serio to kibicuje mocno, ciężko gościa nie lubić
0
Przerażajace jest to, że każdy praktycznie jest bez formy…
3
Nie da się patrzeć na Coutinho…
0
Sergi z 10 na plecach :D
9
Marc najzwyczajniej zmarniał jak każdy piłkarz w naszej drużynie, za chwile odejdzie do Chelsea czy gdzieś i będzie z powrotem topowym graczem
2
Ale przecież Luuk jest bardziej nie bezpieczny przy dośrodkowaniach niż Neymar
1
@LucaMancini pełna zgoda
1
@LucaMancini uwielbiam, generalnie to najdroższa polędwica jest u mnie na samym dole jeśli chodzi o ranking, zdecydowanie wolę jak stek jest tłusty
0
@gryfiT. Nie czepiam się tylko zauważyłem coś takiego, było to dziwne i rzucało się w oczy, fajnie wczoraj zagrał i życzę mu dobrze ale jakbym miał obstawiać to nie przebije się, ale obym się mylił
4
Wczoraj po golu Ansu Fatiego jedynym piłkarzem który nie miał szerokiego uśmiechu na twarzy był.. Riqui Puig,
Zapatrzony w siebie jeździec bez głowy który zagrał wczoraj dobre minuty jak na Niego ale patrząc całościowo to uważam, że w końcu się podda i odejdzie.
0
@blaugrana16 święte słowa, dzieci jeszcze żyją jakimiś marzeniami i myślą do tego, że te decyzje miały jakiekolwiek odniesienie do projektu sportowego… trzeba posprzątać po Bartomeu i dopiero coś tworzyć, ja uważam, że Laporta pod tym kątem robi dobrą robotę.
2
Komentarz usunięty
0
@szkutnik91 Czyżby Ilaix?
3
@Flyingbetoniarka Ars4nal
0
@Em_DzeJ dzięki
3
Gdzie można obejrzeć ?
0
@BarcaInfo ja tez bym poprosił
0
Obejrze gdzieś mecz w sensownej jakości pozniej ? Nie mam możliwości oglądać na żywo
1
Myślę, że jeśli uda się sprzedać Coutinho chociażby za 40-50 mln w przyszłym sezonie to będzie na prawdę super, chyba nikt już nie wierzy w przydatność Brazylijczyka w naszej ekipie, 18-letni Pedri pokazuje się z dużo lepszej strony, to samo w sobie wiele tłumaczy.
Później kupić za to jakaś 9tkę z prawdziwego zdarzenia i przy braku kontuzji mamy ma prawdę sensowny i perspektywiczny skład
1
@[Oli] przestałem czytać po stwierdzeniu, że "Puiq powinien grać i tyle" super, że go lubicie Ale najwidoczniej nie dojeżdża chłopak skoro trener nie wystawia go do pierwszej XI nawet w takim meczu