1

Fajnie, że w końcu Fati wyglądał lepiej, może uda mu się odzyskać chociaż 80% tego, co było jak wchodził do dorosłego futbolu

0

To nie było na drugą żółtą

0

Mocno będzie bolało jak Haaland Będzie królem strzelców wszędzie i zabierze bogowi złotą piłkę ?

0

@Kazragore być okej oznacza więcej prostopadłych podań, lepsze granie z przodu oraz pewny chłop do zmiany w obronie, a dzisiaj to wszyscy skrzydłowi piach, jedyny kreatywny piłkarz jak ma kontuzje to jest bieda, a jak kontuzje ma któryś stoper to wchodzi Garcia lub Alonso co jest sabotażem, to tak z grubsza

0

Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby ktokolwiek tak łatwo przestawiał Roberta

1

Gundogan, Messi, jakiś skrzydłowy, Inigo, więcej szczęścia w kwestii kontuzji kluczowych graczy i powinno być okej

0

@Krzysztof1987 ostatnie słowo jakiego użyłeś w komentarzu może być kluczowe w kontekście przyszłego sezonu :)

0

@Krzysztof1987 4 pomocników jak dla mnie powodowało, że zyskiwaliśmy najlepszego skrzydłowego jakiego mamy czyli Balde :) jakkolwiek mając na uwadze, że to obrońca to jednak on robił największy wiatr

0

@Krzysztof1987 jak nie było żadnych kontuzji to w formacji z 4 pomocnikami graliśmy świetnie

2

Jeśli mam być szczery to bardzo zawiodłem się klubem, mianowicie tak samo jak nasi napastnicy na skrzydłach są bardzo nijacy - tak samo Xavi zaczyna mi się jawić jako trener który odnosi sukcesy tylko wtedy, kiedy wszystkie okoliczności sprzyjają. Obym się mylił i w przyszłym sezonie miał „zamknięte usta” poprzez poczynienia ww dżentelmenów

0

Nie chce nic mówić, ale Gundogan w ostatnim meczu z Bayernem był najsłabszym ogniwem City :(

1

@msmsms co by nie było dobre statystyki

2

@Pawel13sz szułsuke nakamura

0

Piotr Laboga smutny :)

27

A ja chciałem wyrazić swoje zadowolenie faktem, że Araujo z Vinim rywalizują ze soba stricte na tle sportowym, szanują się na boisku i zbijają piątki, fajnie to wygląda

1

@gumaz obiektywnie zabawne :D

0

Marcos. Alonso. Ocena. 6. Kurtyna.

0

Frenkie jakiś uraz czy zszedł jak po prostu w połowie ?

1

Czyli chcecie powiedzieć, że wygrywamy mecz grając bez 4 absolutnie podstawowych i kluczowych graczy, piąty schodzi w połowie, nasz najlepszy obrońca i zarazem top 1 na świecie dostaje czerwoną, dowozimy wynik i wy jeszcze narzekacie ? Nigdy nie przestaniecie mnie dziwić użytkownicy La Rambla..

2

Ewidentny karny

2

@VamosGirl wg mnie Kunde, jest po prostu lepszym graczem ogólnie

1

@masq brawo, patrzmy w obie strony. vini drażni mocno ale Gavi dzisiaj nie był lepszy

0

@require jakie story ?

3

Lewandowski fatalna forma

2

Ale by ten Bajcetic wleciał do rotacji z pedrim i gavim

1

Wygrywamy, gramy ładnie, jesteśmy co najmniej dobrzy i solidni w każdej formacji (atak lekko odstaje)
Przychodzi JEDEN MECZ i jest płacz że to słabo, to nie tak.. Xavi przekombinował, ale nie skreślajcie go bo gdyby Barca wygrała w taki sposób to byście sikali z zachwytu nad trenerem.

0

@Deviler niestety :)

1

@don'T.R.I.P.e do rotacji shakirek

0

Oczyszczacz z nawilżaczem do 700zl poleci ktoś ? Pomieszczenie 20m3

0

Dawno nie widziałem tak dobrego sędziowania w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?