maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 no tak, ale to jest jednak Barca, walka o coś innego niż tytuł trochę nie grzeje wyobraźni
7
Wam też się nie chce oglądać ?
2
@MesQueUnClub96 niewykonalne
0
Jak w 2024 w jednym z największych klubów świata może być taki temat, że dopiero teraz zatrudniamy kogoś kto podkręci tempo ?
1
O matko, ale boli prawda, co? Kibicuje barcy ale on ma racje
3
Real znakomicie tworzy projekt sportowy zastępując praktycznie jeden do jeden wszystkie gwiazdy, ma szeroką kadrę dzięki DOBREMU ZARZĄDZANIU
u nas jest kolesiostwo, jeśli tak dalej pójdzie - najlepsi z naszej drużyny będą chcieli odchodzić i wcale się nie zdziwie
0
Takiego chlewu to nawet nie ma na niższych szczeblach sportowych, quo vadis „ dumo” Katalonii…
0
Sprzedać klub ZAGRANICZNEMU inwestorowi i wymienić cały sztab na np Niemieckich specjalistów i wtłoczyć tam sensowne zasady
0
@Blanco16 chciałbym żeby udało się zrobić z Cubarsiego lub Faye defensywnego pomocnika, mają na to papiery, wiadomo, Senegalczyk jeszcze nie sprawdzony ale zapowiada się świetnie. Jeśli chodzi o środek obrony to mamy uważam dobrze zabezpieczony
17
Bawicie się w pudelka z tymi clickbaitami?
2
Nam jest potrzebny klasowy, stosunkowo młody defensywny pomocnik! Wyjątkiem moim skromnym zdaniem jest Kimmich, który mimo wieku z miejsca podnosi poziom całej drugiej linii
12
Jak to dalej będzie szło w takim tempie to Vinicius dostanie pokojową nagrodę Nobla w przyszłym roku.
2
Komentarz usunięty
1
@MESSIah16 perez i wgl co to za pytanie
1
@Emial22 mam tylko na dyskietce
0
Wstyd mi za to zachowanie Xaviego.. brakuje mu klasy
1
18 lat? Coś stary ten talent ;)
1
I mówi to gość, który był w klubie minimum 2 lata za długo
18
To prawdziwy test
Każdy zobaczy jak jest
Kiedy barca strzeli gola
wtedy dla sędziego rola
Kontakt z varem - „halo wóz”
Anulować gola już
Wynik dawno już nagrano
Dziękujemy Ci Manzano
0
@4Fabregas4 brawo, super komentarz
0
Lamine musi dziś odpocząć, uczmy się na błędach.
0
DNA barcy to już dawno tylko slogan, aktualnie kojarzy się z porażką i nie zmieni tego piękna historia
0
Nie mógłby tylko atak bez Lewandowskiego by odżył
1
@1996messi 2 lata używałem z ziomkami z różnych stron i nie było problemu
4
Przypomina grą De jonga
3
@tomek8756 Kaczyński ma problem nawet z klaskaniem w rytm więc o czym my rozmawiamy ? XD
4
@Prorokk jeśli ktoś biegając nie zwraca uwagi na jakość powietrza to jest skrajnym idiotą… mieszkam w Katowicach i tam jak wybiegniesz w „złym momencie” to zwyczajnie przyjmiesz duże ilości toksycznych substancji
0
@Borys8111 dobrze, ale zobacz - wraca po kontuzji i już po kilku występach jest kluczowy, to o czymś znaczy.. naprawdę irytuje mnie ten człowiek ale umiejętności odmówić mu nie można
0
Piłkar genialny ale zachowanie poniżej krytyki
1
@Criss18Barca niestety, ale jesteś ignorantem i zamkniętym myślowo człowiekiem