0

@esem91 no tak, ale to jest jednak Barca, walka o coś innego niż tytuł trochę nie grzeje wyobraźni

7

Wam też się nie chce oglądać ?

2

@MesQueUnClub96 niewykonalne

0

Jak w 2024 w jednym z największych klubów świata może być taki temat, że dopiero teraz zatrudniamy kogoś kto podkręci tempo ?

1

O matko, ale boli prawda, co? Kibicuje barcy ale on ma racje

3

Real znakomicie tworzy projekt sportowy zastępując praktycznie jeden do jeden wszystkie gwiazdy, ma szeroką kadrę dzięki DOBREMU ZARZĄDZANIU
u nas jest kolesiostwo, jeśli tak dalej pójdzie - najlepsi z naszej drużyny będą chcieli odchodzić i wcale się nie zdziwie

0

Takiego chlewu to nawet nie ma na niższych szczeblach sportowych, quo vadis „ dumo” Katalonii…

0

Sprzedać klub ZAGRANICZNEMU inwestorowi i wymienić cały sztab na np Niemieckich specjalistów i wtłoczyć tam sensowne zasady

0

@Blanco16 chciałbym żeby udało się zrobić z Cubarsiego lub Faye defensywnego pomocnika, mają na to papiery, wiadomo, Senegalczyk jeszcze nie sprawdzony ale zapowiada się świetnie. Jeśli chodzi o środek obrony to mamy uważam dobrze zabezpieczony

17

Bawicie się w pudelka z tymi clickbaitami?

2

Nam jest potrzebny klasowy, stosunkowo młody defensywny pomocnik! Wyjątkiem moim skromnym zdaniem jest Kimmich, który mimo wieku z miejsca podnosi poziom całej drugiej linii

12

Jak to dalej będzie szło w takim tempie to Vinicius dostanie pokojową nagrodę Nobla w przyszłym roku.

2

Komentarz usunięty

1

@MESSIah16 perez i wgl co to za pytanie

1

@Emial22 mam tylko na dyskietce

0

Wstyd mi za to zachowanie Xaviego.. brakuje mu klasy

1

18 lat? Coś stary ten talent ;)

1

I mówi to gość, który był w klubie minimum 2 lata za długo

18

To prawdziwy test
Każdy zobaczy jak jest
Kiedy barca strzeli gola
wtedy dla sędziego rola
Kontakt z varem - „halo wóz”
Anulować gola już
Wynik dawno już nagrano
Dziękujemy Ci Manzano

0

@4Fabregas4 brawo, super komentarz

0

Lamine musi dziś odpocząć, uczmy się na błędach.

0

DNA barcy to już dawno tylko slogan, aktualnie kojarzy się z porażką i nie zmieni tego piękna historia

0

Nie mógłby tylko atak bez Lewandowskiego by odżył

1

@1996messi 2 lata używałem z ziomkami z różnych stron i nie było problemu

4

Przypomina grą De jonga

3

@tomek8756 Kaczyński ma problem nawet z klaskaniem w rytm więc o czym my rozmawiamy ? XD

4

@Prorokk jeśli ktoś biegając nie zwraca uwagi na jakość powietrza to jest skrajnym idiotą… mieszkam w Katowicach i tam jak wybiegniesz w „złym momencie” to zwyczajnie przyjmiesz duże ilości toksycznych substancji

0

@Borys8111 dobrze, ale zobacz - wraca po kontuzji i już po kilku występach jest kluczowy, to o czymś znaczy.. naprawdę irytuje mnie ten człowiek ale umiejętności odmówić mu nie można

0

Piłkar genialny ale zachowanie poniżej krytyki

1

@Criss18Barca niestety, ale jesteś ignorantem i zamkniętym myślowo człowiekiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?