0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Tutaj absolutnie nie ma nawiązania do tego, że wcześniejszy sztab barcy źle przygotowywał piłkarzy jakby co

2

Uważam, że bardzo dobra gra Barcelony w 4 pierwszych meczach CAŁKOWICIE obnaża warsztat Xaviego.
Okazuje się, że mamy naprawdę solidną kadrę z bardzo dobrymi graczami tylko nasi eksperci ze sztabu trenerskiego zupełnie nie potrafili ich rozwinąć i wpasować do pomysłu na grę o ile takowy był

0

Tutaj proszę państwa piękna szpileczka

0

@Kapitan_SW brudny styl to prezentował Jasiu Kapela, ale nie wiem, czy to ten Target :D

0

Negreira - najczęściej wykorzystywany opał w stolicy Hiszpanii

0

@Hindus

mega prosty ale w tym tkwi sekret, najważniejsze - max 4 minuty krewetki na patelni

0

@alone49 no właśnie ! To jedno z moich ulubionych dań ale jak mam to wyciągać to zniechęcam się niemożliwie D

0

Czy są tu jacyś znawcy przyrządzania krewetek ? Bardzo je lubię, mam sprawdzony, pyszny przepis natomiast nie jem ich zbyt często bo.. nienawidzę wyciągam Tych jelitek! :D obieranie z pancerzyka to przyjemność ale nie wiedzieć czemu oczyszczanie z bebechów jest dla mnie mega frustrujące.. zastanawiam się czy jakbym je zostawił wewnątrz to bardzo zepsuło by ich smak ,Ma ktoś taką wiedzę ?

0

@Seledynowy też tak czuję

0

Błagam zmieńmy zarząd jak najszybciej razem z tym pajacem Deco…

0

To byłby fenomenalny transfer, solidny, dobrze ustawiający się obrońca, taki delikatnie starszego typu

0

@Lucyfffer suche majtki na dnie morza

1

Ja wierzę w to, że będzie po prostu całkiem dobrym napastnikiem, taki na 10-15 bramek w sezonie i albo będzie grał u nas albo uda się go sprzedać bez większych strat. Szkoda, bo został wciągnięty w tryby niekompetentnych ludzi, zarząd jak i cały sztab z Xavim na czele po prostu bardzo źle to poprowadzili i jak młody załapie pewność siebie i więcej minut to mam przeczucie, że będą z Niego ludzie.

1

@Campeon87 idź już lepiej spać

1

Panowie, mówcie co chcecie, ale piłka chodzi

2

No i to pokazuje pięknie, że u nas osobowości z charakterem mają pod górkę bo jest „bezstresowo”

0

@Patry10 ale te topowe kluby się nie interesowały więc to chyba też coś znaczy

1

@jerzychytrus w tym, że jestem kibicem Barcy, pytanie totalnie od czapy i pod publikę
Boli, że my udajemy jakąś wyjątkowość a od dawna jesteśmy zepsuci i robimy wały tylko mniejszym nakładem

0

Już dawno nie jesteśmy więcej niż klubem i to chyba nie jest do dyskusji więc dlaczego nie sprzedamy Barcy jakiemuś przebogatemu inwestorowi? Nawet ten Katar bym przełknął żeby tylko odgruzować to, co się tutaj dzieje.
Oczywiście za tym od razu zmiana zarządu, bo te przydupasy by nas położyły tak czy siak :)

0

@Pnog37 tylko, że taki Guler wchodzi i pokazuje jakość, a u nas wszedłby Ferran i by pokazał męską część ciała zakończoną żołędziem

0

Nie było mowy o karnym! Stary numer - Francuz trzymał w zgięciu łokcia rękę Hiszpana i wyglądało to jakby to Hiszpan go powalał… i tak btw to Suarez kiedyś zrobił dokładnie takie samo zagranie :D

8

A Bellingham siedzi i zawija w te sreberka…

0

@bart_azz nic nie tracisz, oglądam na platformie MAX u po 10 minutach mam dość, bardzo słaby poziom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@matirix20 na eleven 2 mordo :)

0

Wie ktoś gdzie obejrzę el clasico z odtworzenia? Wiem, że o 8 powtórka na eleven ale nie mam możliwości aktualnie tam oglądać

1

Ale tego Gulera to im zazdroszczę
Widać po chłopaku że rusza się w fantastyczny sposób i genialnie czuje piłkę

2

@lntrowertyk wyjaśniam jako grubas - spodnie opadają ponieważ oponka na brzuchu przy jakichkolwiek ruchach je obniża, stanowi swego rodzaju barierę, pozdrawiam
P.s poprawianie spodni to zabieg na kolejne kilka skłonów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?