maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby tylko się zamknął to byłby dużo bardziej szanowany i poważany. Piłkarz poziom kosmos ale za te gadki jest wyśmiewany po prostu.
8
@PeterMaro swoją drogą jestem ciekawy, jakby wyglądał taki Bellingham w zespole Flicka. Odzierając zagadnienie z jakichś zażyłości klubowych to uważam, że w to również mogłaby być bestia
4
Tylko teraz odpoczynek co najmniej 45 minut a najlepiej cały mecz z Valencią i będzie dobrze
4
Pedri powinien być ambasadorem ogólnoświatowej organizacji „statystyki tylko dla matematyki”
3
Narzekanie na sędziów przez kibiców Realu to jest uniwersum którego nie opisałby nawet Andrzej Dragan
1
@Czarny_ck ale Ty się marnujesz na tej la bambie
0
Sto lat samotności to genialny serial, natomiast moim skromnym zdaniem jeśli ktoś nie czytał książki to może nie do końca złapać dlaczego jest tam tyle absurdalnych sytuacji i z jakiej racji to wszystko ma sens
0
@Criss18Barca wiedziałem Zibi że gdzieś tu jesteś
6
Jako Polacy możemy naprawdę być bardzo dumni z posiadania Lewandowskiego, który jest najlepszym piłkarzem w historii naszego kraju z dużą przewagą, natomiast Barcelona potrzebuje mobilnej 9 i więcej przykładów do tego chyba już nie trzeba?
1
Każdy chętny pójść do Arabii - droga wolna
0
Nieoczywisty plus - Fermin, umiejętność kreacji bez inies.. pedriego znaczy się
Minus - no mimo wszystko zachowanie Wojtka
0
@adamek20151 zaraz ktoś ci napisze, że nie rozumie fenomenu serialu a w ulubionych aktorach będzie miał Stathama czy innego Diesla
0
@Szklaner tu i tu pozytywnie ? O panie… Xavi jako trener pozytywnie to strasznie odjechane stwierdzenie. Jest niezaprzeczalną legendą i fajnie, że zdobył mistrza i wprowadził młodych (w końcu był to trener barcy więc to chyba minimum ?) ale jego praca była słaba patrząc na całość
22
Przecież to jest dobra klauzula za niego… on nie potrafi dyrygować obroną, podejmuje złe decyzję i nie umie wyprowadzać piłki. Jeśli odejdzie za te pieniądze to będzie świetny deal
1
@konrad1661 powiedzieć, że ukradłeś coś komuś to nic nie powiedzieć :D
0
@Gacek5 podbijam, jestem ciekaw czy ktoś śledzi
0
@CPuyol chore liczby plus psychika chomika - to nie daje w sumie jednego z najlepszych, przykro mi.
0
@esem91 tak tak tak
0
Kurczę, mamy dwóch jakby nie było niepewnych (biorac pod uwagę styl barcy) bramkarzy, wróci Ter Stegen, który przed kontuzją również nie błyszczał i teraz będzie dopiero zagwozdka jak to wszystko poukładać.. przydałby się jakiś totalny kozak zamykający dyskusje o jedynce, tylko nie mam za bardzo pomysłu kto
0
@Litman a może fachowcy ze sztabu Flicka widzą, że gość ma potencjał przy wyeliminowaniu braków, gdyby był taki słaby to by go przecież odpalili
2
@Nightraider carbonara nawet taka oszukana troszkę na dobrym, swojskim boczku i parmezanie czy grana padano jak się zachowa wszystkie kroki to wychodzi wyśmienita, chociaż Włosi by mnie pewnie zjedli za dobór składników
1
Martwi mnie bardzo dyspozycja Roberta, jak na początku był świetny i można było na Nim oprzeć akcje tak teraz odskakuje mu piłka jakby grał w Ekstraklasie.. niefajnie to wygląda i cieszyłbym się, gdyby zamknął mi usta i poprowadził nas do wygrania LM ale tak czy siak przy tak grającej drużynie napastnik to jest właśnie ta wisienka na torcie a tutaj niestety mamy duży problem NA TEN MOMENT, bo wszystko w piłce zmienia się dynamicznie :)
0
Robert Lewandowski koszmarny występ
1
Mimo, że każdy widzi, że jest świetnym obrońcą to i tak wydaje mi się, że przez świat futbolu jest niedoceniany. Gra jak doświadczony stoper nie będąc pełnoletnim… kosmos.
0
@xenox przecież on Ci nie ruszy dupy z komfortowej, słonecznej Barcelonki i to jeszcze do United..
0
@pienaar jeśli chodzi o cechy - to w top formie jest najlepszy, ale sezon jest długi i on tych prime ma stosunkowo niewiele
0
@Irek84 to zdecydowanie, sam byłem mega zadowolony jak kasował w el clasico.
0
Ramblowicze - czy eneba.com to legitna strona do zakupu kluczy do gier ?
0
@Irek84 to nie jest nasz najlepszy stoper Ireneusz
1
Powiem wam, że ostatnio komentowałem, że ze względu na okoliczności zdrowotne i wolicjonalne cechy nawoływałem do nie żałowania Araujo i odpalenie go za dobre pieniądze, ale jak zobaczyłem jak kasuje męczennika to trochę mi się w głowie zamieszanie zrobiło ;)