maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider też fajnie by tak mogło być
0
@barteq dla mnie bomba :)
25
Gość robi w gacie przy rywalizacji z dziadkiem Inigo i dzieciakiem Cubarsim, nie znosi krytyki, jest często kontuzjowany i wy go będziecie żałowali tak ? No to świetnie, bo jeśli dostaniemy za niego 50mln to będzie świetny deal i w końcu nie będziemy frajerami i nie zakontraktujemy na grubo gościa, który nie daje żadnej gwarancji
0
Załóżmy, że mamy spokojnie do wydania 100 mln plus zrzuciliśmy już Holenderską księżniczkę i dotkniętego odesłaniem na trybuny z listy płac - bierzemy Isaaka czy Isaaka ?
Edit: kupujemy dziewiątkę w tym założeniu więc nie wyskakujcie z lewym skrzydłem czy obrońcą
1
No tak, dajmy mu lepszy kontrakt, podpiszmy na 5 lat z progresją a później będzie jeździł niedoleczony na kadrę żeby wrócić z Niej razem z 2-3 miesięczną pauzą.
Nie nauczymy się nigdy chyba, takich sytuacji było wiele w tym klubie i gdybyśmy mieli Pereza u steru to gość jest odpalony mimo, że aktualnie jego gra (jeśli gra) często robi wrażenie. Mieliśmy okazję sprzedać Rakitica kiedyś za grube siano to nie bo to przecież nasza legenda (ja mam inne zdanie) a potem bujanka z jego kontraktem i lichą grą..
Ja już nie mówię o podpisywaniu chorych kontraktów z naszymi tuzami (zobaczcie film na meczykach od świętego) tylko o to, że danie dużego kontraktu zawodnikowi który średnio dba o zdrowie np właśnie w kontekście wyjazdów na kadrę to jeszcze z tym zdrowiem ma problemy. Skończymy jak z Umtitim jeśli go podpiszemy choć mam nadzieję się mylić.
0
@Eklerek nie powiem, fatalnie to wygląda, ale jako prezes tacy kapitanowie itp
0
@A4ron miał rewelacyjne klasyki, ale tak czy siak - sprzedać za 50+ i brać Taha, psycha tam robi sitting zbyt często
0
Podrapałbym się po nosie ale gramy ostatnio na orliku i nie chciałbym, żeby mnie zawiesili
11
@DonCarletto no cóż, trafnie napisane natomiast to jest chyba ewidentna sytuacja ? Vinicius jest chroniony i normalnie traktowany piłkarz już dawno miałby o wiele więcej czerwonych kartek plus zawieszenie zaczynałoby się od 4 meczy wzwyż
1
A czemu nie Torre ?
1
Ekipa z Awantury ewidentnie nie oglądała ślepnąc od świateł
1
Nikomu nie mamy prawa się dziwić jak tylko będzie chciał odejść - wszystko przez Laportę.
Piszę, ponieważ widziałem jakiś bełkot o tym, jak to Araujo źle się nie powiedział bo nie zdementował plotek o odejściu
0
Będzie rewanż czy tylko jeden mecz ?
0
@RC28 zapewne masz rację, nie siedzę w polityce więc domyślam się, że gdzie indziej też jest podobna ilość syfu
6
Laporta byłby idealnym politykiem PISu lub uśmiechniętych
2
@Boss227 niestety obawiam się właśnie tego
2
Obrzućcie mnie błotem, ale jak dla mnie wyjściem jest sprzedaż klubu i wyjście z tego toksycznego i mało profesjonalnego marazmu
14
@Sergio_Devils to nieźle gmina poszalała, a Ty jak tam ?
0
Byłby świetnym zmiennikiem na podmęczonego rywala bo depnięcie ma super, może jakby miał wzór do doścignięcia to by się ogarnął
0
@Deviler bo robią jebuduuuu, przecież to super rozgarnięta rozrywka…
4
Wrócił Gavi moi mili.
6
@MesQueUnClub96 masturbacja sama w sobie - jeśli nie codziennie i kompulsywnie mocno to nie widzę problemu, natomiast masturbacja do filmów porno to już bardzo desktrukcyjna pętla zachowań
0
19 lat? Za stary… ;)
0
Tah jest nam potrzebny BARDZO, ponieważ Inigo niedługo będzie się żegnał ze względu na wiek, a Cubarsi ma tylko 17 lat
7
Najgorsze ? Nasz kapitan po wejściu
0
@Encore o co chodzi z tą cieszynka ?
0
Nie tylko on :)
2
1. Lamine ciągnie całą drużynę za uszy i to jest przerażające w dwóch znaczeniach - po pierwsze fakt, że on ma 17 lat i takie umiejętności, a po drugie - chłopak się posypie, to raczej pewne.
2. Chimy Avila powinien dostać czerwoną kartkę, zwykły cham i bandyta.
3. U nas do VARu nie podchodzą przy faulach w naszym polu karnym
4. bellingham do sędziego - „jesteś kawałkiem gó*na - nie ma problemu
Flick - „sędzia troszkę chyba przesadza” - wyjazd na trybuny
LA LIHAAAAAA
0
Dlaczego Nam nie sprawdzają na Varze karnych ? Proste pytanie
0
@Rust_Cohle dzięki