maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wyczuwam lekki ból dupy mimo, iż zgadzam się, że to jest nieprofesjonalne.
Francuzi słowem się nie odezwali w momencie, gdy Kunde się spóźnił bo po prostu są to wyjątki i czasem coś się może takiego zdarzyć, że masz obsuwkę
1
Olmo najsłabszy
5
Pedri 11 xD niemożliwe
0
Jedynie co mnie boli to ten De Jong, kurde ja wiem, że jak kontrolujemy mecz to on jest na wagę złota, ale zakładać, że będziemy zawsze kontrolować to chyba pomyłka
4
Szanowna Redakcjo - reklamujecie na stronie LVBET i chciałbym delikatnie zwrócić uwagę, że po dwóch wpłatach na saldo nie wpłynęła żadna kwota.
Nie pisałbym takich rzeczy gdyby chodziło tylko o mnie, znajomy miał dokładnie tak samo plus po przeczytaniu opinii okazuje się, że ma tak mnóstwo osób.
Piszę KU PRZESTRODZE, bo support też leży i kwiczy, aplikacja chodzi jak Legia Warszawa i ogólnie średnio to wszystko wypada
0
@tomaszFCB cóż, szkołę skończyłem już dawno i jak widać radzę sobie w życiu - Ty musisz mieć ciężką lipę jak nie stać wyłożyć parę złotych :D
0
@tomaszFCB odpuść parę browarków i pizzę to będziesz miał co miesiąc legalnie.. ludzie to nie kosztuje majątku, wystarczy troszkę pomyśleć
1
@escarabajo zawsze lubiłem gościa
0
Byłem dzisiaj rano na grzybach i ani trujoka
0
@MateuszDoniec zdanie jest niedopowiedziane wiec jest to lekki, ale clickbait :)
4
Dlaczego tak bardzo poszliście w clickbaity ?
2
Ja tam w niego wierzę. Trochę podrośnie, ustabilizuje głowę, bo jednak w takim wieku tak szybko stać się idolem dzieciaków to nie jest łatwe doświadczenie. Umiejętności ma na poziomie absolutnie legendarnym więc jeśli za tym pójdzie charakter i praca to mamy grajka na 15 lat
0
Witam, czy jest ktoś w stanie polecić mi w Katowicach lub okolicy jakiegoś naprawdę dobrego kebaba ? Lubie czasem wejść, ale mam wrażenie, że jest słaby poziom w stosunku do wwa np
0
Czemu zszedł Cash?
0
Bartek Slisz kasuje aż miło
0
Yaya Toure czy Damian Szymański ?
1
@Hawajczyk ok, w sumie to mnie przekonałeś :)
może po prostu wizualnie poszczególne akcje drogby robiły na mnie większe wrażenie
0
@Hawajczyk no tak, natomiast jeśli chodzi o prime Eto’o a primę Drogba to jednak Didier wypada lepiej, tak samo uważam o Suarezie w porównaniu do Roberta mimo liczb z kosmosu
0
@wojopancer inne pozycje
1
Eto’o czy Drogba ? Dla mnie jeśli chodzi o całokształt jednak Drogba odrobinę wyżej
0
@MirusAmisz tak, właśnie o to chodzi, ze oni się zachowują jak NPC
0
Takie luźne pytanie, bo nurtuje mnie to od jakiegoś czasu
Czy tylko dla mnie główna ekipa Kanału Komediowego to może oprócz trochę Sobanca to straszne bezbeki i postacie antypatyczne ?
10
Bo by Cię nikt nie chciał xD
0
@AlphaNumeric a bardziej przystępnie - To ci, co wierzą, że pieniądze biorą się z drukarki, a nie z pracy.
0
@AlphaNumeric lewica jest tworem, który - i przeczytaj sobie jeszcze raz to, co napisałem bez początku „bo lewica”
0
@AlphaNumeric Bo lewica opiera się na idei większej kontroli państwa nad życiem ludzi. W praktyce prowadzi to do ograniczenia wolności, osłabienia gospodarki i uzależniania obywateli od systemu. Dlatego jej skutki są obiektywnie szkodliwe.
5
@Starrk bo obiektywnie Lewica to zło
0
@Herato Tomislav Ivić
26
Ćwiąki wróć proszę, na pewno słyszysz co ten Kręcidło wyprawia
0
Kogo byście chcieli widzieć w przyszłym sezonie w segunda ? Oczywiście pewnie każdy chciałby Getafe i Espanyol.
Ale jako trzeci ? Nie licząc rządowych ofc