3

Wyczuwam lekki ból dupy mimo, iż zgadzam się, że to jest nieprofesjonalne.
Francuzi słowem się nie odezwali w momencie, gdy Kunde się spóźnił bo po prostu są to wyjątki i czasem coś się może takiego zdarzyć, że masz obsuwkę

1

Olmo najsłabszy

5

Pedri 11 xD niemożliwe

0

Jedynie co mnie boli to ten De Jong, kurde ja wiem, że jak kontrolujemy mecz to on jest na wagę złota, ale zakładać, że będziemy zawsze kontrolować to chyba pomyłka

4

Szanowna Redakcjo - reklamujecie na stronie LVBET i chciałbym delikatnie zwrócić uwagę, że po dwóch wpłatach na saldo nie wpłynęła żadna kwota.
Nie pisałbym takich rzeczy gdyby chodziło tylko o mnie, znajomy miał dokładnie tak samo plus po przeczytaniu opinii okazuje się, że ma tak mnóstwo osób.
Piszę KU PRZESTRODZE, bo support też leży i kwiczy, aplikacja chodzi jak Legia Warszawa i ogólnie średnio to wszystko wypada

0

@tomaszFCB cóż, szkołę skończyłem już dawno i jak widać radzę sobie w życiu - Ty musisz mieć ciężką lipę jak nie stać wyłożyć parę złotych :D

0

@tomaszFCB odpuść parę browarków i pizzę to będziesz miał co miesiąc legalnie.. ludzie to nie kosztuje majątku, wystarczy troszkę pomyśleć

1

@escarabajo zawsze lubiłem gościa

0

Byłem dzisiaj rano na grzybach i ani trujoka

0

@MateuszDoniec zdanie jest niedopowiedziane wiec jest to lekki, ale clickbait :)

4

Dlaczego tak bardzo poszliście w clickbaity ?

2

Ja tam w niego wierzę. Trochę podrośnie, ustabilizuje głowę, bo jednak w takim wieku tak szybko stać się idolem dzieciaków to nie jest łatwe doświadczenie. Umiejętności ma na poziomie absolutnie legendarnym więc jeśli za tym pójdzie charakter i praca to mamy grajka na 15 lat

0

Witam, czy jest ktoś w stanie polecić mi w Katowicach lub okolicy jakiegoś naprawdę dobrego kebaba ? Lubie czasem wejść, ale mam wrażenie, że jest słaby poziom w stosunku do wwa np

0

Czemu zszedł Cash?

0

Bartek Slisz kasuje aż miło

0

Yaya Toure czy Damian Szymański ?

1

@Hawajczyk ok, w sumie to mnie przekonałeś :)
może po prostu wizualnie poszczególne akcje drogby robiły na mnie większe wrażenie

0

@Hawajczyk no tak, natomiast jeśli chodzi o prime Eto’o a primę Drogba to jednak Didier wypada lepiej, tak samo uważam o Suarezie w porównaniu do Roberta mimo liczb z kosmosu

0

@wojopancer inne pozycje

1

Eto’o czy Drogba ? Dla mnie jeśli chodzi o całokształt jednak Drogba odrobinę wyżej

0

@MirusAmisz tak, właśnie o to chodzi, ze oni się zachowują jak NPC

0

Takie luźne pytanie, bo nurtuje mnie to od jakiegoś czasu
Czy tylko dla mnie główna ekipa Kanału Komediowego to może oprócz trochę Sobanca to straszne bezbeki i postacie antypatyczne ?

10

Bo by Cię nikt nie chciał xD

0

@AlphaNumeric a bardziej przystępnie - To ci, co wierzą, że pieniądze biorą się z drukarki, a nie z pracy.

0

@AlphaNumeric lewica jest tworem, który - i przeczytaj sobie jeszcze raz to, co napisałem bez początku „bo lewica”

0

@AlphaNumeric Bo lewica opiera się na idei większej kontroli państwa nad życiem ludzi. W praktyce prowadzi to do ograniczenia wolności, osłabienia gospodarki i uzależniania obywateli od systemu. Dlatego jej skutki są obiektywnie szkodliwe.

5

@Starrk bo obiektywnie Lewica to zło

0

@Herato Tomislav Ivić

26

Ćwiąki wróć proszę, na pewno słyszysz co ten Kręcidło wyprawia

0

Kogo byście chcieli widzieć w przyszłym sezonie w segunda ? Oczywiście pewnie każdy chciałby Getafe i Espanyol.
Ale jako trzeci ? Nie licząc rządowych ofc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?