maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanko do graczy - czy strona g2a.pl jest legit ? Przeszedłem kolejny raz naszego wspaniałego Wiedźmina i chce sobie jeszcze dokupić dodatki a tam jest spoko cena
1
@Coutinho007 21 wiek a ludzie nadal mają problem z czytaniem :(
1
Ja bym się nie zdziwił, jakby Flick zrobił z Niego DMa
6
@Pawlak1992 tak, przy dwóch DM Raphinha spokojnie może atakować ze środka, a do tego taki atak gdyby miał 70% swojej najlepszej dyspozycji to rozwiązuje sprawę wyniku w pierwszej połowie
0
Słuchajcie, można mieć słabsze okresy jak ten obecny, możemy się z tego podnieść i znowu grać jak maszyna, ale takie podejście Flicka zostawia spory niesmak
0
Nico Williams wzmocni skrzydła i pozycję 10, ponieważ Raphinha będzie mógł tam grac
0
@NeroTFP1 mam ogromną nadzieję, że to nie fake info i faktycznie tak jest, bo już przekraczał wszelkie granice.
2
Do taktyki Flicka potrzebujemy mieć rozbujane skrzydła
5
Angelo jest świetny, ale zobaczysz Lothar jak Bernal będzie śmigał
0
Słuchajcie jakimś cudem przegapiłem to fenomenalne podobno kino, zamierzam nadrobić więc pytanie - w jakiej kolejności oglądać trylogię o Hannibalu? Wiem, że tam chronologia jest inna niż czas, w którym wychodziły filmy więc może ktoś mi zdradzi jak to ugryźć, z góry dziękuję
1
Najlepszy transfer to był transfer Luisito
1
@Pablozeusz 3 drinki to spowodowały, przepraszam, mam słabą głowę :D
1
@Pablozeusz idiota jesteś bo inaczej tego nazwać się nie da
3
Przekazanie opaski przez Raphinhe dla De Jonga to był symbol upadku tego meczu
0
Boli ten Frenkie w opasce…
2
@MesQueUnClub96 8
0
@Kgorecki2500 akurat nie piję, ale dziękuję za uznanie
0
@MesQueUnClub_87 jeszcze trudniejsza rozumienie
0
@barcelonaLM mnie nie boli, ja lubię!
0
Fenomen nie drwaluje rozumienia, w lepszej-pierwszej zjeść burgerowni lepszego coś zdrowe bardziej.
1
@Bolton fenomenalne są te teksty :D
2
@Reviven De Jong się zawinie lub jego zawiną max do końca kontraktu, Casado w 3 miesiące pokazał lepszy poziom niż ww przez lata, nie wspominając o tym, jak wyglądał Bernal i jak Gavi wróci do swojej dyspozycji.
0
To zdanie powinien powiedzieć Laporta w momencie, gdy się go pozbędziemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Lubię gościa, konkretne wypowiedzi, konkretna gra
0
Ja planuję mieć G-Klasę tylko trochę brakuje ;)
0
Czy Raphinha na 9 przy ewentualnej dłuższej kontuzji Roberta miałby rację bytu ? Mam wrażenie, że on w takim gazie zagrałby wszędzie
0
My potrzebujemy solidnych zmienników na skrzydła, bo Ansu i Ferran grają słabo jak na ten klub
2
Opaska na jego ramieniu to wstyd dla klubu
0
@Greenalley ferran to historia na osobny odcinek :D