0

Pytanko do graczy - czy strona g2a.pl jest legit ? Przeszedłem kolejny raz naszego wspaniałego Wiedźmina i chce sobie jeszcze dokupić dodatki a tam jest spoko cena

1

@Coutinho007 21 wiek a ludzie nadal mają problem z czytaniem :(

1

Ja bym się nie zdziwił, jakby Flick zrobił z Niego DMa

6

@Pawlak1992 tak, przy dwóch DM Raphinha spokojnie może atakować ze środka, a do tego taki atak gdyby miał 70% swojej najlepszej dyspozycji to rozwiązuje sprawę wyniku w pierwszej połowie

0

Słuchajcie, można mieć słabsze okresy jak ten obecny, możemy się z tego podnieść i znowu grać jak maszyna, ale takie podejście Flicka zostawia spory niesmak

0

Nico Williams wzmocni skrzydła i pozycję 10, ponieważ Raphinha będzie mógł tam grac

0

@NeroTFP1 mam ogromną nadzieję, że to nie fake info i faktycznie tak jest, bo już przekraczał wszelkie granice.

2

Do taktyki Flicka potrzebujemy mieć rozbujane skrzydła

5

Angelo jest świetny, ale zobaczysz Lothar jak Bernal będzie śmigał

0

Słuchajcie jakimś cudem przegapiłem to fenomenalne podobno kino, zamierzam nadrobić więc pytanie - w jakiej kolejności oglądać trylogię o Hannibalu? Wiem, że tam chronologia jest inna niż czas, w którym wychodziły filmy więc może ktoś mi zdradzi jak to ugryźć, z góry dziękuję

1

Najlepszy transfer to był transfer Luisito

1

@Pablozeusz 3 drinki to spowodowały, przepraszam, mam słabą głowę :D

1

@Pablozeusz idiota jesteś bo inaczej tego nazwać się nie da

3

Przekazanie opaski przez Raphinhe dla De Jonga to był symbol upadku tego meczu

0

Boli ten Frenkie w opasce…

2

0

@Kgorecki2500 akurat nie piję, ale dziękuję za uznanie

0

@MesQueUnClub_87 jeszcze trudniejsza rozumienie

0

@barcelonaLM mnie nie boli, ja lubię!

0

Fenomen nie drwaluje rozumienia, w lepszej-pierwszej zjeść burgerowni lepszego coś zdrowe bardziej.

1

@Bolton fenomenalne są te teksty :D

2

@Reviven De Jong się zawinie lub jego zawiną max do końca kontraktu, Casado w 3 miesiące pokazał lepszy poziom niż ww przez lata, nie wspominając o tym, jak wyglądał Bernal i jak Gavi wróci do swojej dyspozycji.

0

To zdanie powinien powiedzieć Laporta w momencie, gdy się go pozbędziemy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Lubię gościa, konkretne wypowiedzi, konkretna gra

0

Ja planuję mieć G-Klasę tylko trochę brakuje ;)

0

Czy Raphinha na 9 przy ewentualnej dłuższej kontuzji Roberta miałby rację bytu ? Mam wrażenie, że on w takim gazie zagrałby wszędzie

0

My potrzebujemy solidnych zmienników na skrzydła, bo Ansu i Ferran grają słabo jak na ten klub

2

Opaska na jego ramieniu to wstyd dla klubu

0

@Greenalley ferran to historia na osobny odcinek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?