2

Nie no, kocham naszego Yamala ale Guler wsadził lepiej wg mnie

3

@Barca_bwo nie kłam, miał się przefarbować tylko

14

Jefecito zawsze props

0

To może niech Gabriel Jesus mu przedzwoni ;D

0

Świetny pomysł! Ogromne nie dla Rakitica czy Bartry, oboje z genem „wyciągniemy wnioski”

0

Pomyłka w tytule, nie Mabppe tylko Mambeppe

Edit: Mekambe*

0

@Barcasub jest to patowa sytuacja, co do tego nie ma wątpliwości

1

Dawno mnie nikt tak nie irytował jak De Jong z gadką o miłości do miasta i klubu, jednocześnie rozkładanie rąk i holowanie piłki na boisku, nie mówiąc o najwyższej pensji

2

@Krecinho coś Ty tu chłopie nawymyślał

6

La Rambla wychwala Carvahala, piekło zamarzło :D

2

@doc piłkarz świetny, dyrektor mierny

2

@escarabajo moim zdaniem - na pewno zmiany personalne przyniosłyby skutek ponieważ tam się gra nie klei bardzo i wątpię że to w głównej mierze wina trenera

1

@Kondziubarca gimby nie znają

1

@Kamilos84 Rodri, Rodri, Rodri

1

@Arden Real w jego przypadku pokazał, że jest najlepiej zarządzanym klubem na świecie, są lata świetlne od nas jeśli chodzi o transakcje, timing pożegnań itd
Laporta musi odejść jeśli kocha klub jak to deklaruje.

21

Przecież on praktycznie nie gra na Tych mistrzostwach więc o co chodzi ?

1

@4Fabregas4 De Jong i najlepszy możliwy ? To nie pasuje kolego

0

Jeśli chcą sprzedać za 15 mln to nie ma problemu, tylko ustalić klauzulę wykupu max 35 mln do 3 lat i to nie będzie zły deal.
Problemem są kontrakty co poniektórych „kochających klub i miasto” …

0

Ter stegen, Gundo, Lewandowski, Gavi

0

@Azi gdzie oglądać ?

1

Dobry, czasem bardzo dobry gracz i tyle. Nigdy wybitny

0

Fajnie, że ekipa w bayerze nie tylko zostaje ale również wzmacnia się wartościowymi graczami.

0

@Who_you_mam Przecież ja ich nie porównałem, czytajcie ze zrozumieniem, błagam

0

@MOLESTA nie zrozumiałeś posta niestety

0

@Rastafarnianin no to przecież wiadomo, chyba nie zrozumiałeś tego posta

0

@MOLESTA ale to wiadome jest, że iniesta bije na głowę męczennika, mi chodziło o sam fakt kryteriów oceniania

1

@Zoker cieszę się, że ktoś zrozumial przekaz :)

2

To interesujące, jak niektórzy potrafią uwielbiać Iniestę za jego genialną grę, mimo że jego statystyki nie były oszałamiające, a jednocześnie krytykować Viniciusa Juniora za brak takich samych statystyk. Wydaje się, że zapominają, iż piłka nożna to gra zespołowa, a nie indywidualny konkurs na liczby bramek i asyst.

0

Jak dla mnie Onana i Nico to najlepsze opcje, natomiast biorę pod uwagę, że kasa nas zapewne nie puści i że mamy amigosa wizjonera za dyrektora sportowego.

0

@kakusus uważam, że potrzeba czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?