maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie no, kocham naszego Yamala ale Guler wsadził lepiej wg mnie
3
@Barca_bwo nie kłam, miał się przefarbować tylko
14
Jefecito zawsze props
0
To może niech Gabriel Jesus mu przedzwoni ;D
0
Świetny pomysł! Ogromne nie dla Rakitica czy Bartry, oboje z genem „wyciągniemy wnioski”
0
Pomyłka w tytule, nie Mabppe tylko Mambeppe
Edit: Mekambe*
0
@Barcasub jest to patowa sytuacja, co do tego nie ma wątpliwości
1
Dawno mnie nikt tak nie irytował jak De Jong z gadką o miłości do miasta i klubu, jednocześnie rozkładanie rąk i holowanie piłki na boisku, nie mówiąc o najwyższej pensji
2
@Krecinho coś Ty tu chłopie nawymyślał
6
La Rambla wychwala Carvahala, piekło zamarzło :D
2
@doc piłkarz świetny, dyrektor mierny
2
@escarabajo moim zdaniem - na pewno zmiany personalne przyniosłyby skutek ponieważ tam się gra nie klei bardzo i wątpię że to w głównej mierze wina trenera
1
@Kondziubarca gimby nie znają
1
@Kamilos84 Rodri, Rodri, Rodri
1
@Arden Real w jego przypadku pokazał, że jest najlepiej zarządzanym klubem na świecie, są lata świetlne od nas jeśli chodzi o transakcje, timing pożegnań itd
Laporta musi odejść jeśli kocha klub jak to deklaruje.
21
Przecież on praktycznie nie gra na Tych mistrzostwach więc o co chodzi ?
1
@4Fabregas4 De Jong i najlepszy możliwy ? To nie pasuje kolego
0
Jeśli chcą sprzedać za 15 mln to nie ma problemu, tylko ustalić klauzulę wykupu max 35 mln do 3 lat i to nie będzie zły deal.
Problemem są kontrakty co poniektórych „kochających klub i miasto” …
0
Ter stegen, Gundo, Lewandowski, Gavi
0
@Azi gdzie oglądać ?
1
Dobry, czasem bardzo dobry gracz i tyle. Nigdy wybitny
0
Fajnie, że ekipa w bayerze nie tylko zostaje ale również wzmacnia się wartościowymi graczami.
0
@Who_you_mam Przecież ja ich nie porównałem, czytajcie ze zrozumieniem, błagam
0
@MOLESTA nie zrozumiałeś posta niestety
0
@Rastafarnianin no to przecież wiadomo, chyba nie zrozumiałeś tego posta
0
@MOLESTA ale to wiadome jest, że iniesta bije na głowę męczennika, mi chodziło o sam fakt kryteriów oceniania
1
@Zoker cieszę się, że ktoś zrozumial przekaz :)
2
To interesujące, jak niektórzy potrafią uwielbiać Iniestę za jego genialną grę, mimo że jego statystyki nie były oszałamiające, a jednocześnie krytykować Viniciusa Juniora za brak takich samych statystyk. Wydaje się, że zapominają, iż piłka nożna to gra zespołowa, a nie indywidualny konkurs na liczby bramek i asyst.
0
Jak dla mnie Onana i Nico to najlepsze opcje, natomiast biorę pod uwagę, że kasa nas zapewne nie puści i że mamy amigosa wizjonera za dyrektora sportowego.
0
@kakusus uważam, że potrzeba czasu