0

Jestem w delegacji, prośba o jakiś link do dobrego streama na priv lub w odpowiedzi :)

1

@MichalZZZ Michael Owen

3

Nie da się go słuchać, to nie jest trener dla Barcelony nawet jak jakimś cudem coś wygra… kontynuacja mentalności „pozytywnych odczuć” i „wyciągania wniosków”

1

Drużyny z niskich klas rozgrywkowych często gęsto sprawiały problem drużyną z la ligi. Dla nich to mecze życia, każdy chce coś dać od siebie kiedy patrzy na to dużo więcej ludzi i przeciwko piłkarzom, których podziwiają lub oglądają w telewizji

3

Totalna głupota, dajmy szansę kolejnym pokoleniom być tą legendarną „10”

0

Cześć, czy ktoś byłby w stanie polecić mi jakiś sensowny jednorazowy e-papieros ? Kupuję Crystale z żabki ale dosyć szybko się kończą, może macie jakieś sprawdzone ?

1

@Leooo zjadłeś jeden przecinek…

0

@michal1899 przestałem czytać po „nieadekwatny do wieku”

0

@PatrychoO ojej, ale super Oskarki łyknęliście po same jaja :D

0

@bartekvisca siadaj Kubuś

1

Fermin zasłużył na debiut w lidze mistrzów od pierwszej minuty

3

Czuje, że będzie nam bardzo brakowało Frenkiego jako regulatora gry

0

Słuchajcie, a czy nie jest czasem dosyć dużym sukcesem fakt, że mało kto wgl wspomina o tym, że nasz wspaniały Pedri jest kontuzjowany i dajemy sobie radę bez Niego ? Kiedyś brak Pedriego = brak elastyczności

2

Na meczykach są już składy, jeden gość specjalny :D

0

@LM10GOAT jak dla mnie De Jong w miejsce Romeu i Gundo w składzie

1

Gavi jak dla mnie 8, skasował dwucyfrową liczbę akcji przeciwnika

0

@Szmulek balde moim zdaniem sie obudził w trakcie tej połowy i gra bardzo dobrze

1

Ściągamy najlepszego Polaka na boisku a Grzesiu dalej biega… muszą wyrzucić tego sabotażystę

1

Brawo, w końcu ktoś to powiedział

5

Nasz potencjał jest bardzo, bardzo duży, tylko ciężko niezauważyć, że chłopaki duszą się w tej formacji z 39562 pomocnikami, jeszcze jak był zdrowy Pedri to to jakoś wyglądało, teraz jest stojanow, a na skrzydłach raz na jakiś czas ewentualnie ktoś się pokaże, a jak już się pokaże - biega tam sam. Xavi jako piłkarz fenomenalny, jako trener na ten moment jest do zwolnienia, obym to odszczekał za jakieś pół roku

5

@AdiKingu96 jeść totalny syf na obiad - ale super

0

@Allbi zgadza się

0

@maciekofcb podpowiedz - asystował mu często utalentowany Azjata

0

Widziałem posta z pytaniem „co to za piłkarz”
I postanowiłem również zadać to samo pytanie
- kluczowa postać w swoim klubie w czasach, gdy tam grał
- reprezentant Polski
- jego klub zdominował rozgrywki ligowe w tamtym czasie, miał jednego konkurenta i to z tego samego miasta

0

Czy wy też klikacie na logo „X” czyli oznaczenie „nowego Twittera” żeby wyłączyć stronę ? :D

0

Nie ma lepszego miejsca na ten moment do sprawdzenia się i ogrania w mocnej lidze niż Brighton wg mnie

1

@VamosRakieta Frenkie bardzo dojrzały występ

2

Rażący brak dojrzałości Fatiego z tym strzałem, samolubny bachor, swój interes ponad interes klubu

1

Kochałem Xaviego jako piłkarza, do teraz nie ma takiego „ogarniacza” środka pola na takim poziomie, widzącego wszystko i potrafiącego zrobić jeszcze więcej, ale jako trener to moim zdaniem zmierza to wszystko w złą stronę, nie wykorzystujemy potencjału zespołu

0

O 150 za dużo kapitanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?