maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak tak dalej pójdzie to będą próbowali zatrzymać maszynę Flicka zmianą przepisów piłki nożnej
2
@michalgajdek dyskretniej lecz dalej „galaktycznie” ;)
4
Raphinha zagrał dyskretnie ? Kurde, ja się chyba bez ironii nie znam na piłce :D
17
Cieszę się jak dziecko i gardło mam zdarte, ale to, że vinicius nie dostał czerwonej to jest taki skandal, że głowa boli.
Jutro Negreira, RealMadridTV i straż pożarna bo murawa spalona po meczu ;)
0
@CLS63AMG dziś to niemożliwe niestety
0
Teściu ma canal plus satelitę i jednocześnie dostęp do wszystkich programów z aplikacji online, czy jak będzie oglądał na tv a ja na aplikacji to będzie któregoś z nas wyrzucało ?
0
Jeśli zagramy to, co gramy w tym sezonie to nie mam żadnych obaw
0
Casado Pedri Olmo/Fermin
0
W temacie ostatnich dyskusji chciałbym powiedzieć, że Balde to dobry piłkarz, tylko że na ten moment dobry piłkarz wygląda na słabego w maszynie Flicka gdyż tam każdy ma formę mutant.
5
@malicinho balde dzisiaj gra bardzo dobrze
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
Aktualnie ? Żaden problem, sportowo przegrywa z Casado i jego brak nie boli w żaden sposób
0
To powinna być już ostatnia szansa dla Fatiego, on nie ma psychy aktualnie do grania w piłkę na tym poziomie
0
Franek nawet nie świadomy, że został gwiazdą
2
Na ten moment Casado > Frenkie i tutaj bardzo bym nie chciał, żeby ktoś postąpił odwrotnie
0
@sergio5 te Jany to z reguły dobrze prawią… ;))
5
Tomaszewski to taki Jerzy Dudek za 25 lat, z tym, że Jurek ma jeszcze szanse go przebić
0
@korni20 zrobione 2 petardy bezpośrednio przed misja, wszystko naciskam tak, jak nakazuje gra i samouczek
0
Cześć, pytanie do graczy Wiedźmina 3 na PS
Mam misję zabicia skrzekacza, zaznaczam petardę w jaskini do rzucenia, ale po wciśnięciu RB (chyba tak się nazywał prawy górny przycisk z tyłu ) nie mam możliwości rzucenia ani celowania ta petardą
Miał ktoś podobny przypadek ?
0
@Luciano99 turowa rozgrywka daje radę ? Jedynie to mnie troszkę hamuje przed kupnem
0
@visca_josef chodzi mi o to, że przechodzę teraz trzeci raz i dalej jestem zachwycony jak ta gra jest zrobiona.
0
@visca_josef no tak, tak, full dlc
0
Lepsze rpg niż Wiedźmin 3 to ?
11
Kto by pomyślał, że rozsądkiem Probierz będzie bił na głowę De La Fuente
1
Penalti favor de R… a nie, to tylko ten sam kolor koszulki
0
@JohnnySilverhand odstaw alkohol.
10
„Oyedele nie pęka na robocie jak mówi młodzież, jego robotą jest czarna robota”
- Dariusz Szpakowski
0
To słaba strona droga redakcjo do publikacji i rzetelnej oceny Tych ubiorów - Polaka boli jak ktoś ma luz i dystans do siebie więc będzie krytykował i obrażał
2
@ali3gator tak, to jest ta akcja
13
@bartekvisca jedno i drugie, Robert w końcu robi to, co umie najlepiej, a do tego drużyna gra właśnie pod takiego typu zachowania napastnika więc win win