3

Jak tak dalej pójdzie to będą próbowali zatrzymać maszynę Flicka zmianą przepisów piłki nożnej

2

@michalgajdek dyskretniej lecz dalej „galaktycznie” ;)

4

Raphinha zagrał dyskretnie ? Kurde, ja się chyba bez ironii nie znam na piłce :D

17

Cieszę się jak dziecko i gardło mam zdarte, ale to, że vinicius nie dostał czerwonej to jest taki skandal, że głowa boli.
Jutro Negreira, RealMadridTV i straż pożarna bo murawa spalona po meczu ;)

0

@CLS63AMG dziś to niemożliwe niestety

0

Teściu ma canal plus satelitę i jednocześnie dostęp do wszystkich programów z aplikacji online, czy jak będzie oglądał na tv a ja na aplikacji to będzie któregoś z nas wyrzucało ?

0

Jeśli zagramy to, co gramy w tym sezonie to nie mam żadnych obaw

0

Casado Pedri Olmo/Fermin

0

W temacie ostatnich dyskusji chciałbym powiedzieć, że Balde to dobry piłkarz, tylko że na ten moment dobry piłkarz wygląda na słabego w maszynie Flicka gdyż tam każdy ma formę mutant.

5

@malicinho balde dzisiaj gra bardzo dobrze

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

2

Aktualnie ? Żaden problem, sportowo przegrywa z Casado i jego brak nie boli w żaden sposób

0

To powinna być już ostatnia szansa dla Fatiego, on nie ma psychy aktualnie do grania w piłkę na tym poziomie

0

Franek nawet nie świadomy, że został gwiazdą

2

Na ten moment Casado > Frenkie i tutaj bardzo bym nie chciał, żeby ktoś postąpił odwrotnie

0

@sergio5 te Jany to z reguły dobrze prawią… ;))

5

Tomaszewski to taki Jerzy Dudek za 25 lat, z tym, że Jurek ma jeszcze szanse go przebić

0

@korni20 zrobione 2 petardy bezpośrednio przed misja, wszystko naciskam tak, jak nakazuje gra i samouczek

0

Cześć, pytanie do graczy Wiedźmina 3 na PS
Mam misję zabicia skrzekacza, zaznaczam petardę w jaskini do rzucenia, ale po wciśnięciu RB (chyba tak się nazywał prawy górny przycisk z tyłu ) nie mam możliwości rzucenia ani celowania ta petardą
Miał ktoś podobny przypadek ?

0

@Luciano99 turowa rozgrywka daje radę ? Jedynie to mnie troszkę hamuje przed kupnem

0

@visca_josef chodzi mi o to, że przechodzę teraz trzeci raz i dalej jestem zachwycony jak ta gra jest zrobiona.

0

@visca_josef no tak, tak, full dlc

0

Lepsze rpg niż Wiedźmin 3 to ?

11

Kto by pomyślał, że rozsądkiem Probierz będzie bił na głowę De La Fuente

1

Penalti favor de R… a nie, to tylko ten sam kolor koszulki

0

@JohnnySilverhand odstaw alkohol.

10

„Oyedele nie pęka na robocie jak mówi młodzież, jego robotą jest czarna robota”
- Dariusz Szpakowski

0

To słaba strona droga redakcjo do publikacji i rzetelnej oceny Tych ubiorów - Polaka boli jak ktoś ma luz i dystans do siebie więc będzie krytykował i obrażał

2

@ali3gator tak, to jest ta akcja

13

@bartekvisca jedno i drugie, Robert w końcu robi to, co umie najlepiej, a do tego drużyna gra właśnie pod takiego typu zachowania napastnika więc win win

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?