maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam wrażenie, że on k***a za każdym razem praktycznie gra swój mecz.. drużyna biega w taki a taki sposób, a on ma jakąś swoją rzeczywistość i tempo, denerwuje mnie to okrutnie i jakoś nie widzę go w naszej drużynie na przyszłość
1
A to jednak da się zagwizdać od razu spalonego.. la liga to okropne środowisko
2
Gavi za Holownik
Olmo za Fermina
0
Panowie czy mając nogę 45 kupno butów do biegania 47 ma sens ? Pytam bo jest świetna oferta na buty z max amortyzacją a ważę ponad 100 więc byłby idealnie
1
@dv7wisnia nie oceniam, pewnie masz rację, jednak wydaje się, że na kadrę bierze się piłkarzy, którzy aktualnie są w najlepszej formie, ale no dobrze, jak wspomniałem - dla nas świetnie
32
Brak powołania Inigo ? Dla nas super, ale on jest aktualnie ścisłym topem na swojej pozycji
1
@GeneralXavi dziękuję Generale za pochylenie się nad moją skromną osobą, ale prędzej może wielbłądowi jakiemuś byś doradził bo w Europie te Twoje rady nie wypadły zbyt korzystnie, pozdrawiam
0
@Maker0 swoją drogą coś w tym jest, natomiast główną kwestią to ilość osób na tym forum, więc statystycznie zawsze ktoś coś podpowie
0
Są tu jacyś domorośli kucharze i nie tylko?
Zamierzam wyrzucić stare patelnie bo już są w opłakanym stanie i kupić 2,3 nowe, interesuje mnie klasyczny non-stick teflonowy oraz coś żeliwnego lub ze stali węglowej i pytanie do was - gdzie znaleźć towar gdzie stosunek ceny do jakości się zgadza ? Z góry dziękuję za odpowiedź
3
Talenty z Ajaxu - kiedyś wszyscy się zachwycali i wróżyli wielką przyszłość - dziś większość z Nich mimo wszystko zawodzi. Nie mam nic do Niego w sumie, ale Casado bo zjada aktualnie i tyle, a w kolejce jest Gavi, który jakoś dziwnie mam wrażenie, że w miarę szybko wróci na obroty i będzie prędzej do wejścia niż obrażony Holender.
39
Kunde bez mvp? Dziwne wg mnie
0
Ile drużyn z play-off w lidze mistrzów awansuje ?
11
Mówcie co chcecie, ale faza ligowa jest o wiele, wiele ciekawsza niż grupy.
0
@michal26 no w porządku, ale i tak gramy lepiej bez De Jonga. On jest out of dynamic w drużynie Flicka i to jak ktoś na spokojnie sobie ogląda to nawet zauważy
3
Gramy lepiej bez De Jonga
0
@Michall99 lepiej bym tego nie ujął! Naleciały tym nudnym, wolnym rozgrywaniem i niepodejmowaniem ryzyka
0
Ciekawa ta Crvena, dobrze się to ogląda
4
Ale do czego to doszło, że rotacją jest nie wystawianie Casado, cos pięknego
0
@szymon6847 Balde trzeba po prostu sprowadzić Alfonsa żeby go trzymał przy formie ;)
0
@Xirrus może faktycznie to była kwestia pozycji
29
Nie wyobrażam sobie naszej obrony bez tego faceta, mega dojrzały, świadomy, mocny i potrafiący to wszystko utrzymać gość.
Kiedyś dużo się słyszało o jego brakach koncentracji w trakcie meczu i babolach i przez to były znaki zapytania przy Nim, teraz już każdy o tym zapomniał a przede wszystkim Kounde :)
Oby tak dalej, chciałbym, żeby był z Nami już zawsze.
0
@KrychaFCB bardzo, bardzo dobrze, może w końcu wiecznie smutne cebulactwo przestanie się dowartościowywać udawaniem rajdowców i narażaniem życia innych ludzi.
2
Z marzeń to Nico do nas a Ferran i Fati papa
0
Grabara to ten, który nie łapie się nawet do reprezentacji Polski ? Świetny kandydat
0
Gdybyśmy tylko mieli innego prezesa niż Laporta to moglibyśmy za sprzedaże ewentualne uzdrawiać finanse klubu, jednak z grubym to będzie tak, że będzie chciał czymś zabłysnąć zupełnie niepotrzebnie, bo kadrę mamy świetną a jak znam życie to wpadnie nam jeszcze ktoś z La masii
0
Guardiola Ty skurczybyku zachowujesz klasę nawet wtedy kiedy wręcz nie można :D
0
Xavi zachowywał się jak pajac a nie nerwowo.
1
@Joopiter dobrze, w takim razie będę musiał się troszkę doedukować, miałem swoje przekonanie w związku z używaniem tego słowa i czas je zmienić ;)
2
@Joopiter dobrze użył przecież, jest tam zaprzeczenie
6
Karma wraca szybciej niż moja stara wracała z wywiadówki :)