4

Mam wrażenie, że on k***a za każdym razem praktycznie gra swój mecz.. drużyna biega w taki a taki sposób, a on ma jakąś swoją rzeczywistość i tempo, denerwuje mnie to okrutnie i jakoś nie widzę go w naszej drużynie na przyszłość

1

A to jednak da się zagwizdać od razu spalonego.. la liga to okropne środowisko

2

Gavi za Holownik
Olmo za Fermina

0

Panowie czy mając nogę 45 kupno butów do biegania 47 ma sens ? Pytam bo jest świetna oferta na buty z max amortyzacją a ważę ponad 100 więc byłby idealnie

1

@dv7wisnia nie oceniam, pewnie masz rację, jednak wydaje się, że na kadrę bierze się piłkarzy, którzy aktualnie są w najlepszej formie, ale no dobrze, jak wspomniałem - dla nas świetnie

32

Brak powołania Inigo ? Dla nas super, ale on jest aktualnie ścisłym topem na swojej pozycji

1

@GeneralXavi dziękuję Generale za pochylenie się nad moją skromną osobą, ale prędzej może wielbłądowi jakiemuś byś doradził bo w Europie te Twoje rady nie wypadły zbyt korzystnie, pozdrawiam

0

@Maker0 swoją drogą coś w tym jest, natomiast główną kwestią to ilość osób na tym forum, więc statystycznie zawsze ktoś coś podpowie

0

Są tu jacyś domorośli kucharze i nie tylko?
Zamierzam wyrzucić stare patelnie bo już są w opłakanym stanie i kupić 2,3 nowe, interesuje mnie klasyczny non-stick teflonowy oraz coś żeliwnego lub ze stali węglowej i pytanie do was - gdzie znaleźć towar gdzie stosunek ceny do jakości się zgadza ? Z góry dziękuję za odpowiedź

3

Talenty z Ajaxu - kiedyś wszyscy się zachwycali i wróżyli wielką przyszłość - dziś większość z Nich mimo wszystko zawodzi. Nie mam nic do Niego w sumie, ale Casado bo zjada aktualnie i tyle, a w kolejce jest Gavi, który jakoś dziwnie mam wrażenie, że w miarę szybko wróci na obroty i będzie prędzej do wejścia niż obrażony Holender.

39

Kunde bez mvp? Dziwne wg mnie

0

Ile drużyn z play-off w lidze mistrzów awansuje ?

11

Mówcie co chcecie, ale faza ligowa jest o wiele, wiele ciekawsza niż grupy.

0

@michal26 no w porządku, ale i tak gramy lepiej bez De Jonga. On jest out of dynamic w drużynie Flicka i to jak ktoś na spokojnie sobie ogląda to nawet zauważy

3

Gramy lepiej bez De Jonga

0

@Michall99 lepiej bym tego nie ujął! Naleciały tym nudnym, wolnym rozgrywaniem i niepodejmowaniem ryzyka

0

Ciekawa ta Crvena, dobrze się to ogląda

4

Ale do czego to doszło, że rotacją jest nie wystawianie Casado, cos pięknego

0

@szymon6847 Balde trzeba po prostu sprowadzić Alfonsa żeby go trzymał przy formie ;)

0

@Xirrus może faktycznie to była kwestia pozycji

29

Nie wyobrażam sobie naszej obrony bez tego faceta, mega dojrzały, świadomy, mocny i potrafiący to wszystko utrzymać gość.
Kiedyś dużo się słyszało o jego brakach koncentracji w trakcie meczu i babolach i przez to były znaki zapytania przy Nim, teraz już każdy o tym zapomniał a przede wszystkim Kounde :)
Oby tak dalej, chciałbym, żeby był z Nami już zawsze.

0

@KrychaFCB bardzo, bardzo dobrze, może w końcu wiecznie smutne cebulactwo przestanie się dowartościowywać udawaniem rajdowców i narażaniem życia innych ludzi.

2

Z marzeń to Nico do nas a Ferran i Fati papa

0

Grabara to ten, który nie łapie się nawet do reprezentacji Polski ? Świetny kandydat

0

Gdybyśmy tylko mieli innego prezesa niż Laporta to moglibyśmy za sprzedaże ewentualne uzdrawiać finanse klubu, jednak z grubym to będzie tak, że będzie chciał czymś zabłysnąć zupełnie niepotrzebnie, bo kadrę mamy świetną a jak znam życie to wpadnie nam jeszcze ktoś z La masii

0

Guardiola Ty skurczybyku zachowujesz klasę nawet wtedy kiedy wręcz nie można :D

0

Xavi zachowywał się jak pajac a nie nerwowo.

1

@Joopiter dobrze, w takim razie będę musiał się troszkę doedukować, miałem swoje przekonanie w związku z używaniem tego słowa i czas je zmienić ;)

2

@Joopiter dobrze użył przecież, jest tam zaprzeczenie

6

Karma wraca szybciej niż moja stara wracała z wywiadówki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?