maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
My sprzedając go np za 75 milionów Euro również wysłalibyśmy czytelny sygnał, że skończyły się rabaty i będziemy oczekiwać konkretnych pieniędzy za zawodników.
0
@Fantastyczny Chłopiec grałem 3 miesiące temu - co się zmieniło ? Dalej są jednowymiarowe buildy oparte na kilku skilllach ?
4
Nie licząc zapędów na lewoskrzydłowego to przypomina Ilaixa Moribę.
Mam na myśli również hype i oczekiwania oraz możliwości fizyczne i techniczne.
0
Proponuję małą grę. Możemy wybrać 3 graczy do Barcy bez absolutnie żadnego FFP, kasy mamy najwięcej, zawodnicy chcą przyjść i wszystko na pewno się zepnie, kogo bierzecie ? U mnie nr1 bezwzględnie Vitinha, później Julian Alvarez/ Nuno Mendes i Mbappe
3
Jacy wy jesteście jednowymiarowi w myśleniu….
Sytuacje z Rakiticem czy Fatim za których łącznie dostalibyśmy 200mln kompletnie nic Was nie nauczyły ?
Dostaniemy 50 mln to sprzedawać i się nie zastanawiać
0
Nikt nam nie da za Fermina ponad 50, uspokojcie się
1
Witam serdecznie wszystkich a szczególnie wyrozumiałą administrację po 6 miesięcznej banicji. Przepraszam każdego, kto obejrzał moje wulgarne wyrażenia
0
My potrzebujemy absolutnego lidera w obronie i fakt jest taki, że go nie mamy.
Zastanawiałem się nawet czy Flick nie sprawdzi z powrotem Kunde na ŚO
6
@reloaded szkoda duskutowac ziomek, ludzi boli, że w końcu USA zmądrzało i przestanie nas chronić w zamian za nic. Wiadomo - dla nas to gorzej o można tak na to patrzeć, ale ja się wcale Trumpowi nie dziwię, że się wypina na toksyczną i patologiczną Unię przegranych
1
Świetne, w końcu się coś ruszyło w tym strojami
0
To tak jakby k***a mówiła o szacunku do własnego ciała
0
@norbi77 to jest niesamowite, że Wy ludzie wierzycie w to, co jest podawane w mediach :D
0
Piłkarz Realu z tego typu zarzutami ? To zupełnie do Nich nie podobne, oddalam.
0
Piłkarz Realu z tego typu zarzutami ? To zupełnie do Nich nie podobne
7
@catalanian09 Inter panie
0
@Kapitan hawk ale mental to jest przecież wygrywanie w doliczonym czasie meczu, w którym grało się totalny piach :D
0
@messi564 kurczę, ja w tygodniu nie mam czasu żeby w cokolwiek pograć i właśnie sobota to jest dla mnie taki dzień w którym mogę sobie siąść i popykać, do tego płaci się za to niemałe pieniądze więc bardzo słabo
0
@MichuZ44 ciekawe co odjeb*li, bo akurat dziwnym trafem wracając do interfejsu ps5 zadziała się awaria
0
@kamiVeB wiecznie jest gadka, że to już nie to Atletico a poza jednym wyjątkiem zawsze coś odwalali
0
Działa już PS Network czy dalej „konserwują” ?
5
@Comentateiro o masowym zdurnieniu ludzi mówi gość, który jest czołowym komentującym na forum dla ludzi, których w większości życie jest totalnie nudne i muszą wylewać żale lub regulować emocje za pomocą komentarzy i reakcji na nie.
2
Szybka droga od uwielbianego dzieciaka do najbardziej wkurzającego ambitnego podgrzewacza krzesełek
0
@maciekofcb tak, to ballack
0
Co to za piłkarz ? Raczej proste
- Pomocnik grający większość kariery w Niemczech z przerwą na topowy angielski klub
- jeden z większych pechowców w piłce nożnej, przegrał masę finałów najważniejszych rozgrywek
- kibice Barcelony mogą go kojarzyć z bardzo szerokiego machania rękami przed twarzą sędziego :D
0
Tchouameni dziś wchodzi materacom na czerwoną a sędzia daje żółtą
8
Florentino na starość się gubi, ponieważ narzekając na sędziów najprawdopodobniej sprawi, że w nowym modelu przestanie mieć taryfę ulgową i po jednej kolejce pewnie znowu będzie protest xD
0
Czym podpadł Pena? Bo nie wierzę, że chodzi tylko o spóźnienie. Jako dwójka powinien grać w copa del rey a tutaj Wojtek wszystko dostaje
0
Gdyby do wyboru była tylko jedna pozycja do wzmocnienia to wybralibyście LS czy dziewiątkę ? A może jeszcze inną ?
0
@NeroTFP1 pies na łańcuchu = mózg właściciela na łańcuchu
0
@Who_you_mam tutaj jest temat zamknięty, nie dojechała łeb