0

@kakusus bo mamy klub zarządzany przez kolesiostwo i wątpliwy profesjonalizm w tym gronie ma miejsce :)

13

Kurde, ktoś pytał?

0

@kakusus to Rekin odpalił ?

0

@jacobFCB chodzi o deszcz?

0

@KrwawiaceoczyVEB smiechłem :D

13

Ujęcie Kuleszy obok Szewczenki miażdżące dla Polaka… jeden wysoka klasa i elegancja a drugi zwykły pijak, prostak i obszczymur

1

Pieprzenie… to nie skoki, że liczą się noty za styl

0

@Pawlak1992 masz rację, jak najbardziej :)

0

@Pawlak1992 odważne stwierdzenie w kwestii kompromitacji w Europie będąc kibicem Barcy :D

0

Zdjęcie z Frenkiem na IG, barwy Barcelony, klepanko po plecach reszty drużyny i tak to się dzieje w naszym Katalońskim klubie.

3

Nasi piłkarze pod kątem mentalności, woli Walki są naprawdę żałośni, przykro to mówić ale tak jest.

0

A brak Ciebie nie jest problemem czyli jesteś problemem.

0

@revolution33 w którym momencie nie popełniliśmy błędu…

0

@Arden kilka lat temu ban na transfery ale czy to była miarodajna kara za te wszystkie machlojki to nie mam pewności

0

@Arden city to zbyt duża maszyna marketingowa aby ich karać, taka jest piłka.. myślę, że gdyby Barca nie była jedną z największych marek w historii to różnie by mogło być z Nami pod kątem kar itp

0

@Herato Antoni Piechniczek ewentualnie Alex Song, zawsze mi się mylą

1

@Arden taki Pedro w dawnych lat dzisiaj miałby plac co mecz.

1

@Sulimo kara proporcjonalna do przychodów klubu i po problemie.

1

@mateuszj88 w końcu ktoś to napisał, brawo

0

@Puschkin85 Ten Hag zdecydowanie pasuje, ale wypowiedziami na konferencjach do Xaviego

0

@Puschkin85 jeśli to nie trolling to masz naprawdę nieelegancko w głowie.

0

Przecież ta Atalanta by nas zniszczyła

0

@Khajio każda drużyna roku bez Kroosa za ten rok jest odjechana od rzeczywistości

6

Następny obrońca uciśnionych…

14

Żywa legenda, niepodrabialny gracz o kosmicznych umiejętnościach

5

@mientusek1407 jedziesz i zostajesz

1

@mientusek1407 aż tak boli że największy rywal ma lepszą kadrę ? :)

0

@MesQueUnClub_87 prawda jak w koszyku woda

0

@tristan87 tak, ale z drugiej strony tematy same się podkładają i nie trzeba się niestety specjalnie wysilać, żeby „machnąć” coś takiego

4

Moderatorzy świadomi, że każdy dodany artykuł jest tak bardzo memiczny ? :D
Barca pisze komedio-dramaty na szeroką skalę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?