maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kakusus bo mamy klub zarządzany przez kolesiostwo i wątpliwy profesjonalizm w tym gronie ma miejsce :)
13
Kurde, ktoś pytał?
0
@kakusus to Rekin odpalił ?
0
@jacobFCB chodzi o deszcz?
0
@KrwawiaceoczyVEB smiechłem :D
13
Ujęcie Kuleszy obok Szewczenki miażdżące dla Polaka… jeden wysoka klasa i elegancja a drugi zwykły pijak, prostak i obszczymur
1
Pieprzenie… to nie skoki, że liczą się noty za styl
0
@Pawlak1992 masz rację, jak najbardziej :)
0
@Pawlak1992 odważne stwierdzenie w kwestii kompromitacji w Europie będąc kibicem Barcy :D
0
Zdjęcie z Frenkiem na IG, barwy Barcelony, klepanko po plecach reszty drużyny i tak to się dzieje w naszym Katalońskim klubie.
3
Nasi piłkarze pod kątem mentalności, woli Walki są naprawdę żałośni, przykro to mówić ale tak jest.
0
A brak Ciebie nie jest problemem czyli jesteś problemem.
0
@revolution33 w którym momencie nie popełniliśmy błędu…
0
@Arden kilka lat temu ban na transfery ale czy to była miarodajna kara za te wszystkie machlojki to nie mam pewności
0
@Arden city to zbyt duża maszyna marketingowa aby ich karać, taka jest piłka.. myślę, że gdyby Barca nie była jedną z największych marek w historii to różnie by mogło być z Nami pod kątem kar itp
0
@Herato Antoni Piechniczek ewentualnie Alex Song, zawsze mi się mylą
1
@Arden taki Pedro w dawnych lat dzisiaj miałby plac co mecz.
1
@Sulimo kara proporcjonalna do przychodów klubu i po problemie.
1
@mateuszj88 w końcu ktoś to napisał, brawo
0
@Puschkin85 Ten Hag zdecydowanie pasuje, ale wypowiedziami na konferencjach do Xaviego
0
@Puschkin85 jeśli to nie trolling to masz naprawdę nieelegancko w głowie.
0
Przecież ta Atalanta by nas zniszczyła
0
@Khajio każda drużyna roku bez Kroosa za ten rok jest odjechana od rzeczywistości
6
Następny obrońca uciśnionych…
14
Żywa legenda, niepodrabialny gracz o kosmicznych umiejętnościach
5
@mientusek1407 jedziesz i zostajesz
1
@mientusek1407 aż tak boli że największy rywal ma lepszą kadrę ? :)
0
@MesQueUnClub_87 prawda jak w koszyku woda
0
@tristan87 tak, ale z drugiej strony tematy same się podkładają i nie trzeba się niestety specjalnie wysilać, żeby „machnąć” coś takiego
4
Moderatorzy świadomi, że każdy dodany artykuł jest tak bardzo memiczny ? :D
Barca pisze komedio-dramaty na szeroką skalę.