6

@Comentateiro XDDDDD

0

Gdyby nie te cyrki które odwala La Liga to pewnie sprowadzilibyśmy sobie jakąś niedrogą „9” i jakoś by to było, a tak to rzeźbienie Fatiego na tej pozycji to wg mnie nic dobrego

20

Super, że oszczędzamy Ronalda, jeszcze jakby Pedri nie musiał grać do końca to będzie pięknie

1

Komentarz usunięty

3

@Adamski69 Obraz naszej ogromnej przeciętności

0

Jak wyglądała połowa ? Dopiero odpaliłem

1

Ktoś tu jeszcze wierzy w Xaviego i zrzuca winę tylko na piłkarzy ?

1

@Survier słuszna uwaga, śmierdzi mi na kilometr ten świetny plan Xaviego na naszych zawodników, mamy graczy którzy mają olbrzymie umiejętności ale jakby są poblokowani

0

@barcelonaLM bardzo tak

3

Wieczne sprowadzanie piłkarzy o profilu odpowiednim do gry która została zmieciona z powierzchni intensywnością i motoryką..

0

Czy Enzo Fernandez pasowałby na DP do barcy? Pytam hipotetycznie, bo pewnie Tebas nie pozwoli :D

17

@Faro Głupoty gadasz, duży potencjał, ogarnijcie się z tym ślepym hejtowaniem piłkarzy Realu

2

Zaczynam mieć mały problem z Xavim w momencie gdy widzę jak nasi śmigają w kadrze

2

@MaŁolat a Ty widziałeś co wyprawia Bellerin? Gra fatalnie, Balde to na ten moment jedyne słuszne wyjście czy tego chcemy czy nie

0

Co to k***^ Real przyjechał na Mestalla ?

0

Eric Garcia - obrońca, który nie potrafi bronić,wspaniałe

6

Barca wygrywa trójkę bo Athletic słaby No ale w przypadku gdyby to sympatyczna drużyna z Madrytu z mentalem wygrywała to byłby wielki Real :)

0

@cubiii to, Ansu dobrze zrobi mniej gry w tym momencie

0

Na ten moment Nico i to dobra informacja dla nas

0

Frenkie w końcu jak w Ajaxie

0

@Cvzx okej, tylko zwróciłeś uwagę ze mimo wszystko w kryzysowym momencie zawsze dają radę a my rozkładamy nogi ? To jak to nazwać, nie wierze, że to od lat tylko szczęście

0

Irytuje was Tomek Ćwiąkała ponieważ prawda zawsze boli najbardziej :)
Mówię to jako wieloletni fan Barcelony, może gramy wizualnie lepiej niż Real ale nie potrafimy kontrolować meczów w taki sposób jak Real i to was piecze

1

Wspaniała informacja, malkontenci wylogować się proszę

6

Trochę mi szkoda tego gościa, naprawdę zapowiadał się kiedyś na topowego zawodnika

7

Jak dla mnie miał troszkę zupełnie niepotrzebnych strat ale ogólnie wypadł dobrze

1

@Emhyr jeszcze lepsza od tej, a to wyczyn

0

A dla mnie „lekcją do odrobienia” jest poważny zmiennik i w niedalekiej przyszłości zastępca Busquetsa. Wczoraj zagrał całkiem dobrze ale kurczę - jest jedyną i zarazem ryzykowną opcją na lepszych rywali.

0

Najważniejsze, że jest graczem którego chciał Xavi, czyli wie co z Nim zrobić i do czego konkretnie się przyda, oby mu się wiodło!

1

@Krystian1588 wziąść nie wiem, ale wziąć można z nikąd, bo ceny po*ebało okrutnie

0

Czy ktoś jest w stanie tak bez beki wymienić jakie są atuty Marcosa Alonso ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?