maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Comentateiro XDDDDD
0
Gdyby nie te cyrki które odwala La Liga to pewnie sprowadzilibyśmy sobie jakąś niedrogą „9” i jakoś by to było, a tak to rzeźbienie Fatiego na tej pozycji to wg mnie nic dobrego
20
Super, że oszczędzamy Ronalda, jeszcze jakby Pedri nie musiał grać do końca to będzie pięknie
1
Komentarz usunięty
3
@Adamski69 Obraz naszej ogromnej przeciętności
0
Jak wyglądała połowa ? Dopiero odpaliłem
1
Ktoś tu jeszcze wierzy w Xaviego i zrzuca winę tylko na piłkarzy ?
1
@Survier słuszna uwaga, śmierdzi mi na kilometr ten świetny plan Xaviego na naszych zawodników, mamy graczy którzy mają olbrzymie umiejętności ale jakby są poblokowani
0
@barcelonaLM bardzo tak
3
Wieczne sprowadzanie piłkarzy o profilu odpowiednim do gry która została zmieciona z powierzchni intensywnością i motoryką..
0
Czy Enzo Fernandez pasowałby na DP do barcy? Pytam hipotetycznie, bo pewnie Tebas nie pozwoli :D
17
@Faro Głupoty gadasz, duży potencjał, ogarnijcie się z tym ślepym hejtowaniem piłkarzy Realu
2
Zaczynam mieć mały problem z Xavim w momencie gdy widzę jak nasi śmigają w kadrze
2
@MaŁolat a Ty widziałeś co wyprawia Bellerin? Gra fatalnie, Balde to na ten moment jedyne słuszne wyjście czy tego chcemy czy nie
0
Co to k***^ Real przyjechał na Mestalla ?
0
Eric Garcia - obrońca, który nie potrafi bronić,wspaniałe
6
Barca wygrywa trójkę bo Athletic słaby No ale w przypadku gdyby to sympatyczna drużyna z Madrytu z mentalem wygrywała to byłby wielki Real :)
0
@cubiii to, Ansu dobrze zrobi mniej gry w tym momencie
0
Na ten moment Nico i to dobra informacja dla nas
0
Frenkie w końcu jak w Ajaxie
0
@Cvzx okej, tylko zwróciłeś uwagę ze mimo wszystko w kryzysowym momencie zawsze dają radę a my rozkładamy nogi ? To jak to nazwać, nie wierze, że to od lat tylko szczęście
0
Irytuje was Tomek Ćwiąkała ponieważ prawda zawsze boli najbardziej :)
Mówię to jako wieloletni fan Barcelony, może gramy wizualnie lepiej niż Real ale nie potrafimy kontrolować meczów w taki sposób jak Real i to was piecze
1
Wspaniała informacja, malkontenci wylogować się proszę
6
Trochę mi szkoda tego gościa, naprawdę zapowiadał się kiedyś na topowego zawodnika
7
Jak dla mnie miał troszkę zupełnie niepotrzebnych strat ale ogólnie wypadł dobrze
1
@Emhyr jeszcze lepsza od tej, a to wyczyn
0
A dla mnie „lekcją do odrobienia” jest poważny zmiennik i w niedalekiej przyszłości zastępca Busquetsa. Wczoraj zagrał całkiem dobrze ale kurczę - jest jedyną i zarazem ryzykowną opcją na lepszych rywali.
0
Najważniejsze, że jest graczem którego chciał Xavi, czyli wie co z Nim zrobić i do czego konkretnie się przyda, oby mu się wiodło!
1
@Krystian1588 wziąść nie wiem, ale wziąć można z nikąd, bo ceny po*ebało okrutnie
0
Czy ktoś jest w stanie tak bez beki wymienić jakie są atuty Marcosa Alonso ?