0

Ależ fatalny komentarz w meczu Arsenal - Aston Villa

3

I to oburzenie Polaków kiedy Lewy właśnie w tym Pucharze na TVP będzie odpoczywał :D

0

Foyth to szef, brać go bo przejdzie gdzieś indziej i będziemy żałowali

0

Jest ktoś w stanie powiedzieć mi czy w tym kraju jestem w stanie znaleźć sensowną pracę posiadając swoją chłodnie ? Będąc bardziej szczegółowym chodzi mi o samochód blaszak L3H2 z izotermą

8

Bo nie rozumiałeś taktyki ŻADNEGO z Nich

5

Na RM.pl piszą, że szkoda, bo Casemiro jest w Realu od Castilli…
Kibice :D

5

Co jak co ale gwizdanie na Martina to jest bardzo słaba akcja… trochę wstyd

0

Panowie i Panie, ja wiem, że to naturalni środkowi, ale Jules i Ronald obskoczą prawą stronę, o to jestem spokojny :)

0

Realnie kto mógłby zastąpić Ter Stegena ? Szanuje bardzo za to, co robił w prime time, ale jego aktualna forma jest nie do zaakceptowania

1

@KB_nueve szczerze mówiąc też wybrałbym Benzema

0

Panowie jeśli chodzi o Prime time to Benzema czy Raul ?

@edit Panie również, proszę wybaczyć dyskryminację

19

Obudźcie się - fakt, że Laporta powiedział, że zrobi wszystko żeby Frenkie został to tylko zagrywka pod wyciągnięcie większych pieniędzy za Niego, biznesowo jest to dobre zagranie, chociaż nie powiem, przypomina trochę patenty władz Bayernu w kwestii transferu Lewego do Nas.

4

@Lucassito kolega zna sytuacje może w której Suarez też marnował i później się działo to co się działo ?

5

Kurczę spokojnie jestem w stanie zrozumieć ludzi którym nie bardzo siedzi transfer Kessiego ale na moje to naprawdę szkoda gościa nie wziąć za darmo, jest silny, jak rywal będzie mocno naciskał o stawiał na fizyczność to taki koń bardzo się przyda w środku, jest tłok, wiadomo, młodzi się rozpychają ale uważam, że Frank będzie wartością dodaną i każde zwiększenie konkurencji jest pozytywne.

1

Mam mdłości jak widzę uśmiechniętego Albę, wiem, przesadzam, śmiech to zdrowie ale po prostu jako piłkarz gość ma
Mental na ziemii i tu nie ma o czym rozmawiać

1

Jak to K**** najlepszym występem ? Xd

5

@FCBurnley więcej niż debil

4

Będzie go brakowało na boisku…

1

@Arasz nie obrażaj Mario

3

@neeed W sumie to i tak wole te kulki, sentyment

1

Witam, czy FM 2022 pójdzie na zintegrowanej karcie graficznej ? Cała reszta spełnia wymagania sprzętowe

1

@Dosq Epic’a ? Mógłbyś rozwinąć ?

2

@masq Święta prawda, ruchy tego pana wyglądają bardzo dobrze i nie wieje już taką amatorką jak wcześniej

1

Cześć, czy nadal ludzie ściagają pirackie gry i to wszystko działa ? Pytam, bo pamiętam, że jakieś niecałe 10 lat temu pobierałem na gwałt pirackie gry a jestem ciekawy jak to wyglada teraz
Dodam, że aktualnie to już nie ma racji bytu u mnie gdyż posiadam xsx

0

@Dankhog No dobra, ale z całą sympatią do tego chłopaka on nawet biega w chaotyczny sposób i miota się w sposób nieodpowiadający niczemu

0

@El dominatore właśnie dlatego użyłem cudzosłów, chodzi o odzwyczajenie organizmu od kawy

13

Natychmiast musimy pozbyć się Minguezy i Puiga NA ZAWSZE, Ci zawodnicy kompletnie nieogarniają taktyki, Puig nie rozumie nic jeśli chodzi o ustawienie a Mingueza umiejętności ma na poziomie Maks Hueski

0

Cześć, czy odstawiając kawę np na miesiąc i zastępując ją yerbą (bez żadnego pobudzacza nie dam rady) oczyszczę sobie receptory „kawowe” ? Chodzi o kwestie tego typu, że kawa przestała już na mnie działać tak jak kiedyś

0

@Herato musisz być zajebisty z matematyki skoro wyszło Ci to wszystko w 2 lata :D

13

Zakaz udzielania się bez oglądania meczów proszę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?