maciekofcb
Dołączył/a: kwiecień 2018
Mysłowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Świetne koszulki
0
PeesFej* :D komentatorzy trochę nie dzwigneli
0
olać te lajki, chciałem napisać że więcej niż Rakitic w tym meczu ale w momencie pisania przypomniałem sobie o jego asyście :) chodzi chociażby o asystę drugiego stopnia którą ciężko oświadczyć od naszego żelaznego środka zbyt często
5
Tak, Kurde na prawdę 10 minut Arthura dało więcej że środka niż cała kariera Andre na Da mi Nou ????
0
Schowajcie już ten żal z meczami na Polsat Premium, mleko się rozlało więc narzekanie na taką sytuację już nic nie zmieni
8
Na przekór wszystkim znawcom futbolu na tej stronie liczę dzisiaj na once a gala, ewentualnie semedo za roberto
0
Odszczekacie drodzy kibice jak przyjdzie Paul i w końcu będzie w drużynie która do Niego pasuje i na odwrót
1
Oho, zaczyna się płacz że mecz na canalu, to nic że było wiadomo o tym 3 miesiące temu jak nie wcześniej..
3
Ja rozumiem, że Rakitic to gość od czarnej roboty na boisku i wywiązuje się z tej roboty najlepiej jak się da, ale 90mln za 30 letniego gościa to moim zdaniem dobry deal
0
obejrzałem skrót jego gry, zagrał całkiem dobry mecz
14
Komentarz usunięty
1
Dembele wczoraj 2-3 razy mógł dostać piłkę na dobieg gdzie wjechalby w pole karne ale nasza dziewiątka przyzwyczaja już powoli do psucia akcji ofensywnych, niestety. Lubiłem Luisito ale to co teraz robi na prawdę psuje grę
0
wczorajsze zagranie pod koniec meczu Suareza na prawe skrzydło do Dembele ZA PLECY idealnie pokazuje jak Luisito się kończy, był najlepszy dla nas a teraz jest kulą u nogi i trzeba to powiedzieć, nie jest to gość do współpracy ze skrzydłami
0
Serio pytam miał się zacząć 18:15 :D
0
Czy tylko mi się jeszcze mecz nie zaczął ?
10
>Tarczyński napisał na tt "Olać to mogę Twoją matkę" - skomentował w ten sposób wywód Marcina Mellera, który zamierza "olać" historię Wyklętych
>Matka Mellera zmarła jak Pan Redaktor miał 11 lat, a przez całe jego życie widział matkę niepełnosprawną i nieuleczalnie chorą.
>Zaczęto szukać "komunistów" w rodzinie Mellera
>Ojciec w PZPR
>Euforia
>Okazuje się, że Ojciec Marcina Mellera - Stefan, był Ministrem Spraw Zagranicznych w rządzie PiSu w 2005.
>Brak profitu
Coś PiS nie ma dobrej passy xDDD
3
Proszę już schowajcie opinie o wzmacniającym skład i dającym jakość Rafinhi, wczoraj krótkie przypomnienie dlaczego nie był brany pod uwagę.
1
Ozil był dzisiaj niesamowicie słaby
0
Ja mam fife 17
0
Ktoś się zakłada że messi założy siatkę Thibout w nowym sezonie:D
0
mam do sprzedania GoW jak coś :D
1
ktoś napisał wczoraj bardzo trafnie że jak mówiono o Vidalu w Interze to chwaliło się projekt Interu, że niby dzięki transferom mogą powalczyć o mistrzostwo a teraz jest narzekanie. Vidal pozamyka usta krytykom tak, jak to zrobił Paulinho a nawet lepiej. a kwota 20 czy nawet 25 mln to promocja, te srodki mamy za sprzedaż Digne chociażby a przydatność zespołowi nieporównywalnie wyższa.
Nawet jeśli grałby tylko 2 lata to i tak bardzo opłacalny deal, a później jest jeszcze opcja na częściowy bądź całkowity zwrot pieniędzy przy transferze do Chin czy gdzieś indziej :)
0
Niby jakiś tam można powiedzieć przypadek, ale tak to wygląda i takim postępkiem możemy postawić na nogi swój wizerunek na rynku, może nie do końca zyskać sympatię, ale każdy będzie wiedział że nie ma patyczkowania się i obiecanek cacanek z wykupem bo inaczej... :D
0
O stary, pierwszy sezon Detektywa to esencja gatunku, kto nie widział musi zobaczyć, piękno.
2
Jeżeli faktycznie przyjdzie Vidal za 20 mln to brawo brawo i jeszcze raz brawo zarząd!(czy tam brawo Abidal :D)
Na 2 lata obstawiam jako zmiennik Busiego lub Rakiety a później kiedy już odejdzie sprowadzamy De Jonga którego w zasadzie można zaklepać wcześniej. Piękna wizja i jak najbardziej prawdopodobna :) No i w końcu ławka na jakimś poziomie
P.S. oszczędzić proszę komentarzy typu ze nie sprzedaliśmy Gomesów i Denisów bo to już wiemy i znudziło się.
6
Ehh jak ciężko zrozumieć ludzie ze Pogba jest IDEALNY do naszego stylu gry, jak wgl możecie sugerować się jego grą w drużynie, której styl gry jest co najwyżej przeciętny i musi on tam grać w nieodpowiedni dla siebie sposób. I oszczędzić możecie frazesów że skoro trener go potrzebuje akurat do takiej roli to ma grać i nie narzekać, bo przecież wszyscy widzimy jak Mourinho psuje jego ogromny potencjał. Paul mając wokół siebie tylu świetnych graczy byłby wzmocnieniem na długie lata, zapraszam do dyskusji.
8
Oglądałem wczoraj tylko pierwszą połowę (zasnąłem w przerwie) i uważam, że środek S.Roberto Arthur Rafinha był świetny, bardzo kreatywny zestaw, przy wysokiej klasie obrońców (a takich mamy) mogą spokojnie razem odciążyc Busiego, Cou i Rakiete. Przydałby się jeszcze prawy obrońca do rotacji z Semedo, choć ten pokazuje duże umiejętności to jednak potrzebny jest ktoś z kim będzie zdrowo rywalizował.
6
Ty powinieneś odejść z forum i z wszelkiego udzielania się publicznie na takim żenującym poziomie, ale rozumiem, że za duże wyzwanie.
1
Ja wstaję na pewno, ale boje się że usne w trakcie meczu :D
11
Fajnie to wygląda ale k***** nie wydaje Ci się że nie może być 11 zawodników w polu? Bez bramkarza gramy ?