0

@Pablozeusz No tak... Pomijając jednak nieudolność Laporty (chociaż dość trudno to pominąć w tej sprawie), odnoszę wrażenie, że w LaLiga jest trochę popieprzona ta polityka transferowa...
Nigdy nie słyszałem o takiej gimnastyce w Serie A (śledziłem Juve, ze względu na Polaków i mojego ulubionego Chiesę).

0

@El Plutoninho Dokładnie. Jak sam leci do presingu i pokazuje innym kogo obstawić to jest dobre, ale wtedy Go często olewają (inni zawodnicy).
Ale jak Mu za mocno podadzą piłkę to mógłby se schować te grabie do kieszeni.
Oczywiście minę męczennika również.
A więc machanie machaniu nie równe...

0

@Redakcja to dajcie jakąś promkę, bo tam te ceny powariowały :(

0

@JarekS noo, nawet mnie nie denerwuj... Szczęsny out, Chiesa out, Milik out. Dramat.

0

@JarekS noo, nawet mnie nie denerwuj...
Szczęsny out,
Chiesa out,
Milik out...
Dramat.

0

@JarekS noo, nawet mnie nie denerwuj...
Szczęsny out,
Chiesa out,
Milik out...
Dramat.

0

@JarekS nooo, nawet mnie nie denerwuj...
Szczęsny out
Chiesa out
Milik out...

0

@Konstanty23 Noo... nie wiem... Na insta Barcy, widziałem lawinę komentarzy Laporta out. Po ang., hiszpańsku a nawet po polsku :)
Także może dziś na stadionie będzie jakaś ładna piosenka rymująca się z ****** Laporta xD

0

@Pablozeusz A nie jest tak, że rejestracja Chiesy będzie tańsza, bo dużo mniejszy transfer?

0

@DonCarletto No, ja wiem, że to jest taka praktyka, chodzi mi o to, że jakby Motta chciał to by Go zostawił.
Ale to Motta powiedział te pierdoły, że nie pasuje Mu Chiesa do czegoś. Ale ok - finalnie dobrze, do Barcy pasuje ;)

0

@DonCarletto Nie wiem co preferuje Motta, po prostu wkurza mnie ten typ już od dawna. Tzn. jeszcze z boiska...
Wypchnięcie Szczęsnego, (na szczęście Milika nie) i Chiesa'y, który był jedną z kluczowych postaci na boisku... dziwne, co najmniej.

1

@Hasszz Bo Motta i spółka są debilami. Z tego samego powodu wyj**ał Szczęsnego i... być może też Milika...
Jak Oni to ładnie mówią...? Nie wpisuje się w obecny ształt kadry czy inne takie ble ble...
Także Chiesa to jest gorący kąsek, brać Go :)

0

@MalanFCB nie mamy żadnych "szklanek", tylko piłkarzy z większym lub mniejszym pechem. To była ironia.
Wymieniłeś nowe nazwiska, o których odporności na kontuzje trudno cokolwiek powiedzieć (szczególnie w wieku 17 lat). Ok Kounde, ok Raphinha, bo oni grali niemal wszystko, ale np. Fernan nie wiadomo - grał mało.
W tej chwili kilkaset mln euro siedzi na L4. Połowa elity składu... Poczekajmy aż wszyscy wrócą, wtedy zobaczymy jak Chiesa wygląda na tle innych.

0

@BISHBASHBOSH Wiesz co, ja myśle, że po prostu za dużo dzieciaków się do tego komentowania zabrało. Widać po pisowni i stylu wypowiedzi. Też mnie to irytuje, ale napisać, że Lewy ma słabą technikę, to mnie jednak rozbawiło :-)

1

@Volley A kto nie jest "szklanką" Twoim zdaniem, jeśli tylko tyle masz do powiedzenia? Wymieniajmy, Lewy, Ter Stagen (ale to bramkarz), i... hmm... tyle?

24

Chiesa. Świetna technika, drybling, odejście, utrzymanie przy piłce, dobre długie podanie, obunożny, dobry strzał, zostawia serducho na boisku... itd.
Czy Barca w ogóle ma drugiego takiego piłkarza?
Wg mnie to jest świetny transfer, jak o tym myślałem w trakcie sezonu nie sądziłem, że to się może wydarzyć faktycznie.

0

@Maciej1078 no, nie wiele się pomyliłeś... 150 mln :)

Flashscore:
Leão? Jeśli dadzą nam 150 milionów, sam go spakuję - zaskakuje kibiców prezes AC Milan

1

@juarez Można by napisać - słabszy mecz Lewego. Albo w ogóle przemilczeć. Ale bezsensowne rzucanie drewnem to jest właśnie hejt. Lewy grał tak jak inni, biegał, starał się wywalczyć piłkę, kilka dobrych podań z pierwszej i tyle, koniec komentarza.

4

15/16 komentarzy to plucie jadem i dzikim hejtem na naszego rodaka, który osiągnął najwięcej ze wszystkich, który pobił wszelkie rekordy, był uznawany za najlepszego napastnika świata...
Chociażby z SZACUNKU (!) dla Jego zasług, powinno się tonować krytykę.

Zresztą, to co tu piszecie mija się z prawdą... już kolejny trener wystawia Go w podstawowym składzie jako pewniak. Bez względu na znajomości czy inne okoliczności - Flick chce coś wygrać, musi wiedzieć co robi.

0

@BISHBASHBOSH Dokładnie. Dlaczego Lewy jest tak mało przy piłce? Bo zazwyczaj odgrywa z pierwszej, do przodu z nadzieją na jakąś klepkę albo przyspieszenie ale Ci młodzi jeszcze tak szybko nie myślą. Może Olmo...

0

@RosjaninBut no tak :D Piszesz po pierwsze, ale tam by lekko do 10 albo 15 punktów doszło do spełnienia. Zresztą, nie ma o czym mówić, Leao jest nie na sprzedaż - tak mówią.

1

Leao! Tak, to jest idealny lewy dla Barcy! Ma odejście, drybling a przy tym jest słusznych rozmiarów. Wg rewelacja :) Ale oczywiście Milan Go nie puści, nie ma szans.

1

Eh... myślałem, że w tym artykule jest na to odpowiedź a to pytanie od redakcji do redakcji. Jak już się dowiecie to napiszcie...

0

@jamesbond6 Pisałeś to przed EURO, teraz już wiemy, że Ronaldo nawet nie uniknął hejtu. Niektórzy nie wiedzą co znaczy szacunek. Lewy czy Ronaldo mają osobne wielkie pokoje na puchary i nagrody... Ktoś z Was tak ma?

0

@kejdzi Nie wiem skąd to się w ludziach bierze... Jaką forme miał Ibra pod koniec w Europie, ile bramek strzelał? Zresztą, wielu by się takich znalazło, a ich naród ich wspierał na dobre i na złe.
Nasz najlepszy napastnik po Lewym to Milik - zmiennik w Juve - poważna fucha. Ja Milika bardzo lubię, ale oczekujcie od Lewego tyle co od Milika i będziecie cały czas mile zaskakiwani.

1

@ArcziArtt Otóż to, otóż to!

0

@4Fabregas4 Ja rozumiem, że to jest hymn pochwalny, że Lewy mimo, że tylko stał, strzelił 26 bramek... Kurde, jakby chociaż spacerować zaczął to może do 41 dojdzie :)

0

Przewalone ile komentujących pyta o Nico Williamsa... - w tekście jest to wyjaśnione dlaczego jest na grafice! Czy Wy tylko obrazki oglądacie? xD

1

Ja rozumiem tą ankietę w ten sposób, że żeby być rozczarowanym, najpierw należy mieć jakieś oczekiwania wobec kogoś.
A więc Lewandowski nie zagrał tak dobrze jak sezon wcześniej, ale nie można tu mówić o rozczarowaniu. Nikt nie spodziewał się cudów.
Duże nadzieje natomiast były wiązane np. z Felixem - zagrał znacząco poniżej poziomu. I to jest rozczarowanie.
No, jest jeszcze Roque, ale trudno tu mówić o rozczarowaniu, jeśli nawet nie miał kiedy tego dokonać... tzn. rozczarować :-)

0

@Magicc89PL tragedia :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?