0

@AxelF Chodzi mi tylko o tytuł nagłówka całego artykułu - przegląd prasy, a w tytule i tak znalazło się miejsce na Ferrnana :(

ps. a który to spiderman? Bo żółw to już wiem :P

1

Nieprawdopodobna wręcz stronniczość nawet w takim artykule jak przegląd prasy. Nagłówkiem mogło by być cokolwiek, ale jednak... nowa 9.
@MateuszDoniec

0

Drobna korekta techniczna... Sommer jest o 1cm niższy od Peni a w Interze lekko pisząc... DAJE RADĘ. Także argument wzrostu wyrzucamy :)
ps. ja mam 192cm - to nie kompleks :P

0

@4Fabregas4 Otóż to Fabregasie, otóż to...

0

@slayer Obydwaj! (facepalm)

0

@totalcrack Sommer jest niższy a w Interze zgarnia MVP ostatnio... Wg mnie ten wzrost nie jest aż taki kluczowy. Gdyby tak było, Mamardashvili wyciągnąłby cokolwiek z tych 7-miu...

0

@PizzerMan Dobrze prawicie chłopaki. Ale poczekajmy - może teraz to Pena będzie na Puchary a Szczęsny w lidzie...
Myślicie, że lobbing RL9 ma tu znaczenie?

2

Słuchajcie... da się zagrać na dwóch napastników, dwóch skrzydłowych, to może niech zagrają na dwóch bramkarzy? Pena będzie latał po przedpolu a Szczęsny stał na linii...

0

Ale czy Rashford serio tu pasuje...?

0

Ten podcast to był dramat... Ubolewam, że mamy w Polsce takiego poziomu fanclub Barcy... :(

0

A, właśnie! Kto wymyślił tego Rashforda??? Widzieliście Go w Man. U.? Jego statystyki warto też sobie zobaczyć... dramat generalnie. Pomijam już, że kompletnie nie pasuje do Barcy - a co najgorsze... tak to wygląda, że już Mu się nie chce męczyć za bardzo.
Nie lepiej tego młodego Toni Fernandeza tam postawić?

1

Dzięki temu gościowi nauczymy się anatomii... ja nie miałem pojęcia, że tam sobie można coś naciągnąć :)

0

Poziom Barcy to jest Leao na LW i Gyokeres na CF. Rafinia gdzieś na 10 może latać - ma chłop zdrowie.
Natomiast Barcy nie stać już na zawodników na poziom tego klubu... to smutne. To może trwać kilka lat...
Na marginesie: tak, szkoda, że nie ma prawdziwego zmiennika Lewego, tylko sami "fałszywi".

0

Gyökeres urgently needed!

0

Gyökeres pilnie potrzebny!

2

@Walczak (mam nadzieje że to login autora artykułu bo jak nie, to będzie lipa trochę xD).
A więc artykuł jest wewnętrznie sprzeczny moim zdaniem.
Najpierw Araujo podpisał kontrakt za mniej niż by mógł i obietnicą na więcej. I wtedy całowanie herbu jest ok. A jak "pracodawca" nie dotrzymuje słowa i znowu prezentuje Ci smutną wersję kontraktu to nie można się upomnieć o swoje? A jak już się upomnisz to herbu nawet nie dotykaj!!!
Przywiązanie do klubu to jedno, a wynagrodzenie drugie. Nie mieszałbym tego.

0

@ViscaelBarca2007 Ja żartowałem ;)

0

A zarejestrują Go do wiosny? xD

0

@Chada chodziło o to, że Wałęsa (TW Bolek) też miał pamiętnik, który wykradła Mu SB xD Nie no, taka beka, że szkoda gadać :D

0

@mika_barca Otóż to.

0

@Kuchar polecam artykuł @michalgajdek :
(Jeszcze) nie czas się żegnać.Ładnie tam argumentuje sytuację Araujo.

0

Teraz patrzę na Torino - Juve. Komentator: Flick nie chcę się zgodzić na transfer Araujo. Była mowa o 30mln euro xD

1

To jest wszystko jakieś grubymi nićmi szyte. Araujo po kontuzji, miał wskoczyć na swoją pozycję za młodego - ewentualnie za Inigo...
Czemu siedzi na ławie?
Eh, dostajemy stertę fake-ów, a jeśli nawet 1 zdanie jest prawdziwe, to już nieaktualne... :

0

@seba8101 Za Yildiza to bym 1:1 brał, ten kolo to jest petarda :)

0

@Chada a nie ważne ;)

0

@Chada widzę, że na bieżąco z tw Bolek :D

0

@LaManita1997 To co mówił Rashford na Portalach Hiszpańskich też jest :P

0

@HubertMlody trudno xP

0

@HubertMlody No tak ale ja 20 lat już pracuje w IT, programowanie, teraz architektura... Wszystko zależy od miejsca w życiu ;)

0

@HubertMlody Ahh, ja myślałem, że chodzi coś o banki i szybkości przelewów. Pokręciłem xD FAI (Forget About It - ostatnio sie nauczyłem, jak na boomera to nieźle co nie? xD).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?