0

Ale czy ja nie czytałem gdzieś, że Rashford już ma klepnięty transfer? Także Barca chyba troche nieaktualna :P

0

EDIT: Nie chcę wyrzucać Lewego! Mówię o alternatywie na tą pozycje.

0

@mielniczas A Torres tak gra? Nie. A bramki strzela.

0

@Lewangoooolsky Nie ma już takich 9 na rynku... Lukaku z Napoli, albo Dovbyk z Romy... Reszta jest nieosiągalna. Raphinia na 9 na wymianę z Lewym. Jest szybki, Suarez też nie był klocem, Eto tym bardziej...

0

@PerroHerro Jak dobrze mieć własne zdanie :)

0

Niech będzie ten Diaz (chociaż wolałbym anglika), ale wtedy Raphinia na 9! Czego Mu brakuje do bycia 9? Może troche wzrostu, ale Ferrnan to też nie jest olbrzym. Wg. mnie Rapha najlepiej sprawdzi się na 9.

0

No, Ćwiąki już nie długo dziennikarzem Canal+. Ostatnio skomentowany mecz, był tym ostatnim :( Szkoda.

2

@Rupert_Haubica A to też prawda. Wiedzą, że trener nic im nie powie, bo Lewy nie gra pierwszych skrzypiec... Każdy gra na siebie.

0

@kanver_ Strzelił 10 a Lewy 25 ;) Także ten...

0

@lucas75 A znam MŁODEGO bramkarza z podobnymi parametrami jak Sommer... :) Iniaki Penia ;)

0

@lucas75 Sommer to też emeryt...

1

@KibicBarcy84 I co, Ferrnan strzeli te 30 bramek? :D

2

@Rupert_Haubica Oj to nie w Barcie... zupełnie inna mentalność. Tutaj podanie w polu karnym to jest ostateczność - każdy chce strzelać sam.
W Bayernie Lewego po prostu lubili i szanowali. Tu traktują Go jak emeryta p.o. napastnika.

0

@Kasy Ok, nie karmić trolla.

1

@eMBeeR Poczekaj, poczekaj... patrzysz na każdy mecz Milanu? Ja tak. Ten facet się tam męczy. Tylko On prezentuje taki poziom techniczny (no i jeszcze Felix nie jest najgorszy pod tym względem, ale za to słaby pod innymi).
Leao to wielki facet, Barca ma same krasnoludki, przyda się ktoś do wygrania główki, kogoś przepchnąć albo załadować petarde z 30m. Dalej - DOŚWIADCZENIE (!!!) - szczególnie to, zebrane we Włoszech - takiego cwaniactwa nam zabrakło właśnie w meczu z Interem. Młodzi to "hurrra, lecimy, na nich..." a taki De Jong walił kółeczka... Trzeba by zbalansować młodość i doświadczenie.

Co do Raphini... - Jego główne atuty, to była szybkość i wykończenie - tzn. tak uważam. Teraz (końcówka sezonu) nie jest już tak szybki. Co więcej, jest bardzo niecelny.
Tak więc np. G. Martin za Raphinie. Daje więcej drużynie... Sorry, ja też lubie Raphinie...

0

@LukaszJ Łukasz, zapamiętaj mój nick :) Myślimy bardzo podobnie (aczkolwiek nieco kontrowersyjnie).

1

@4Fabregas4 Ty, czekaj, a kto strzelił 40 goli w tym sezonie?

0

IN: Lewy, Gavi, Lopez, Araujo
OUT: Torres, Rafinia, Olmo, Martin

0

@Alexkill717 Dokładnie, to bramki po błędach Barcy a nie super akcjach Interu.

0

@MessiForeverTheBest Który? Bo ja też jestem zdania, że Lamine jest nieco przeceniany... ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dużo piszecie o odpoczynku i czemu nie gra ten albo tamten... Pamiętajcie, że Flick ma ich na codzień na treningu, widzi co się dzieje. Mają też mnóstwo danych z tych urządzeń na klacie (albo GPS-u na plecach).
Także trzeba zaufać Flickowi, że nie robi nikomu na złość tylko stara się zrobić tak, żeby było dobrze :) Żeby wygrać mecz i oszczędzić najbardziej przeoranych.

0

@Iniesta19820815 Tzn. dyskomfort... czyli pewnie sraczke ma...

0

Dogrzebałem się już jakiś czas temu wypowiedzi, że bandaż pełni funkcję zabezpieczającą, bo upadków na pozycji napastnika jest więcej. Zazwyczaj usztywniany jest słabszy nadgarstek, z którym już coś się działo.

1

@Erykulus dokładnie tak jest jak mówisz, dogrzebałem się już jakiś czas temu wypowiedzi, że bandaż pełni funkcję zabezpieczającą, bo upadków na pozycji napastnika jest więcej. Zazwyczaj usztywniany jest słabszy nadgarstek, z którym już coś się działo.

1

Napisał 20-latek :) :P

0

@krzakov Nie zgadzam się z Tobą, ale od tego czasu chyba nie miał jeszcze (tej opaski)... De Jong jest pierwszym (bez Stegen'a), potem był Araujo, Martinez...

0

Chopy, zróbmy proszę liste misiów anty-Lewy: Fabregas, Greg... dopisujcie kto jeszcze...

0

@Kazragore chłopie nie pokazuj już tego bo mi się od razu Djibril Cisse przypomina... :(

2

Tłumaczą się teraz, że to był wynik frustracji wynikających z wcześniejszych nieodgwizdywanych fauli... bla bla... Czyli, że co, następnym razem udupi komuś nogę bo jest frustratem... To jest pojebane, przecież Real prowadził, na chooj Mu taki faul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?