1

@MessiForeverTheBest Na chooj Go ściągali :/

0

@pasquda true, na tv by trzeba wrzucić

1

@daav pierwsza połowa była tylko do wspierających po ang. :/

4

I asysta :) No, ma szybszą nogę Lewy dzisiaj.

1

Dałem 40 zł żeby mi w drugiej połowie po Hiszpańsku pier**lili :( Wrrrrr

0

@19Macio93 Nie. Myślałem, że będą grać tak jak ta druga 11-stka w drugiej połowie.

2

Łoo, podoba mi się ta gra Lewy - Rashford. Mają dzisiaj flow :)

0

@19Macio93 no...

0

@kaamil1910 Garcie zostawcie... :) Obu xD

1

@Gacek5 Coś w tym jest, realizator ani razu Go kamerą nie złapał.

0

Raphinia na prawo, Rashford na lewo - wiadomo kto na ławkę :)

1

0

@pasquda podkręć se kontrast, nasycenie, jasność i będzie git ;)

0

@Jakchcesz Jak chcesz.

0

Wisiała ta bramka w powietrzu...

0

Gavi i Balde wyglądają dobrze (Pedri to wiadomo), reszta jakaś drewniana... (?)

1

@Hosh zabłysnął jak chrząstka w salcesonie... :)

0

To bardzo znamienne że Garcia strzela gola!!

0

@KondiCules YouTube Barcelony!

1

@Marcelinho132 podobnie to widze. Ciesze sie l, że są takie głosy wśród Was - myślałem, że zwariowałem :D

0

@nicola1341 Na FC Barcelona YouTube !!

0

@Sulimo no, słabo to wygląda... :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie eee... ale ja serio pytałem... Nie jestem z redakcji. Oczywiście nie musicie odpisywać tutaj, ale może jakaś dobra dusza da mi jakiś cynk na priva... ;)

0

A ja wierzę, że Flick jeszcze z Niego zrobi kozaka. Może nie takiego jak był młody, ale wyciągnie ile się da.
Zresztą, po tylu latach, totalnie zmienia środowisko - Hiszpania, Barcelona, cieplutko :D To wszystko może mieć znaczenie ;)

0

@Michas2808 Michasiu, jestem od Ciebie 2x razy starszy.
A czym by mieli za tych miśków zapłacić? Nie wiem :D Bo to tak mało prawdopodobne, że nawet o kasie nie myślałem.
To by przeszło tylko wtedy jakby im sie skończył kontrakt i mieli przejść za darmo xD Za darmoche to Barca lubi :)

0

Eee... nie wiem czy tak offem można tu o to zapytać, najwyżej admin mnie zdejmie, ale mam jakieś usilne wrażenie, że Wy nie kupujecie subskrypcji Canal+, Eleven Sport, Viaplay, Polsat Sport Premium, DAZN... Co wychodzi niecałe 2 stówki...
Macie jakieś... "sposoby" żeby przyoszczędzić?

4

Hehe, tekst o numerze xD Niech ma 19 i gra jak Yamal w poprzednim sezonie :)

0

Obejrzałem sobie highlights'y z zeszłego sezonu Rashforda... Kurde, On jest naprawdę niezły :) Oprócz dryblingu i fajnych zwodów ma jeszcze kopyto konkretne. Ładne brameczki tam szły :)

6

To mi sie podoba, jest dobrze :) Mam nadzieje, że Flik wyciśnie z Niego maksa i będzie tam po lewej kręcił obrońców jak i Yamal po drugiej stronie.
A wystawianie Go na 9, to jest bardzo dobry pomysł - wreszcie ktoś oprócz Lewego będzie wyskakiwał do główki... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?