maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiForeverTheBest Na chooj Go ściągali :/
0
@pasquda true, na tv by trzeba wrzucić
1
@daav pierwsza połowa była tylko do wspierających po ang. :/
4
I asysta :) No, ma szybszą nogę Lewy dzisiaj.
1
Dałem 40 zł żeby mi w drugiej połowie po Hiszpańsku pier**lili :( Wrrrrr
0
@19Macio93 Nie. Myślałem, że będą grać tak jak ta druga 11-stka w drugiej połowie.
2
Łoo, podoba mi się ta gra Lewy - Rashford. Mają dzisiaj flow :)
0
@19Macio93 no...
0
@kaamil1910 Garcie zostawcie... :) Obu xD
1
@Gacek5 Coś w tym jest, realizator ani razu Go kamerą nie złapał.
0
Raphinia na prawo, Rashford na lewo - wiadomo kto na ławkę :)
1
@Comentateiro xD xD
0
@pasquda podkręć se kontrast, nasycenie, jasność i będzie git ;)
0
@Jakchcesz Jak chcesz.
0
Wisiała ta bramka w powietrzu...
0
Gavi i Balde wyglądają dobrze (Pedri to wiadomo), reszta jakaś drewniana... (?)
1
@Hosh zabłysnął jak chrząstka w salcesonie... :)
0
To bardzo znamienne że Garcia strzela gola!!
0
@KondiCules YouTube Barcelony!
1
@Marcelinho132 podobnie to widze. Ciesze sie l, że są takie głosy wśród Was - myślałem, że zwariowałem :D
0
@nicola1341 Na FC Barcelona YouTube !!
0
@Sulimo no, słabo to wygląda... :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie eee... ale ja serio pytałem... Nie jestem z redakcji. Oczywiście nie musicie odpisywać tutaj, ale może jakaś dobra dusza da mi jakiś cynk na priva... ;)
0
A ja wierzę, że Flick jeszcze z Niego zrobi kozaka. Może nie takiego jak był młody, ale wyciągnie ile się da.
Zresztą, po tylu latach, totalnie zmienia środowisko - Hiszpania, Barcelona, cieplutko :D To wszystko może mieć znaczenie ;)
0
@Michas2808 Michasiu, jestem od Ciebie 2x razy starszy.
A czym by mieli za tych miśków zapłacić? Nie wiem :D Bo to tak mało prawdopodobne, że nawet o kasie nie myślałem.
To by przeszło tylko wtedy jakby im sie skończył kontrakt i mieli przejść za darmo xD Za darmoche to Barca lubi :)
0
Eee... nie wiem czy tak offem można tu o to zapytać, najwyżej admin mnie zdejmie, ale mam jakieś usilne wrażenie, że Wy nie kupujecie subskrypcji Canal+, Eleven Sport, Viaplay, Polsat Sport Premium, DAZN... Co wychodzi niecałe 2 stówki...
Macie jakieś... "sposoby" żeby przyoszczędzić?
4
Hehe, tekst o numerze xD Niech ma 19 i gra jak Yamal w poprzednim sezonie :)
0
Obejrzałem sobie highlights'y z zeszłego sezonu Rashforda... Kurde, On jest naprawdę niezły :) Oprócz dryblingu i fajnych zwodów ma jeszcze kopyto konkretne. Ładne brameczki tam szły :)
6
To mi sie podoba, jest dobrze :) Mam nadzieje, że Flik wyciśnie z Niego maksa i będzie tam po lewej kręcił obrońców jak i Yamal po drugiej stronie.
A wystawianie Go na 9, to jest bardzo dobry pomysł - wreszcie ktoś oprócz Lewego będzie wyskakiwał do główki... xD