maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na finał UEFA, po raz kolejny wraca mi do głowy myśl - G. Ramos po Lewym. Ten sam wzrost, szybszy, dobry finishing, zwrotniejszy (ale bez przesady). No i co ważne: tani :)
Totalnie Go wykluczacie czy jest to wg Was jakaś 3-rzędna opcja?
0
@Murazor To były przykłady, jeszcze by się znalazło ;)
0
@Grzeslaw_mks Słoweniec :)
0
Zostaje jeszcze np.: Bonifacy, Guessand, Larsen... ale oprócz Bońka to tu raczej ciężko będzie kogoś wyrwać z Premier League :(
0
@Murazor Isak, Zlatan, Drogba...
0
A pisałem tu o tym Słowaku z pół roku temu (albo i wcześniej) jak jeszcze nikt nie mówił o wymianie Lewego.
Wg mnie w tym okienku już powinni mieć takiego Sesko niech się uczy od Lewego i potem wejdzie w Jego buty.
0
Ja bym tak bardzo grzecznie poprosił Tomka, żeby nam zrobił komentarz live na YT na streamie :) :)
Walić synchro ;)
0
@tommyleejones No wiesz, ale jeśli to ma być mecz próbny przed sezonem, to tak to na dziś wygląda...
0
@Szczygiel06 Nie no, chodzi o to, że czytałem tu na portalu, że Flick wystawi na Como skład, taki jak na pierwszy mecz w lidze. No to de facto, jeśli ma to być stan na dziś... to tak to wygląda.
A umówmy się - nie jest pewne, że ich zarejestrują na Majorkę... to tylko tydzień.
0
@Lanosss W którym zdaniu?
0
@Szczygiel06 W Gamperze to ja wiem, ale jeśli to ma być 11, która ma być przygotowaniem do meczów ligowych, to w tej sytuacji tak to wygląda...
0
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale nasza najmocniejsza MOŻLIWA jedenastka na najbliższy mecz to.
Iniaki Pena
Kunde - Araujo - Christiensen - Balde
De Jong - Pedri - Gavi
Yamal - Ferrnan - Raphinia
(nie wiem jak tam Cubarsi, czy może nie wymieni któregoś ze stoperów, ale chyba prędzej Araujo)
Reszta albo kontuzjowana, albo nie zarejestrowana, albo coś tam jeszcze... O kimś zapomniałem?
I co najlepsze: na niektórych pozycjach kiepsko ze zmiennikami...
1
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale nasza najmocniejsza MOŻLIWA jedenastka na najbliższy mecz to.
Iniaki Pena
Kunde - Araujo - Christiensen - Balde
De Jong - Pedri - Gavi
Yamal - Ferrnan - Raphinia
(nie wiem jak tam Cubarsi, czy może nie wymieni któregoś ze stoperów, ale chyba prędzej Araujo)
Reszta albo kontuzjowana, albo nie zarejestrowana, albo coś tam jeszcze... O kimś zapomniałem?
I co najlepsze: na niektórych pozycjach kiepsko ze zmiennikami...
0
@comtedurgell Nie przeczytałeś dokładnie tego co proponowałem - powolne wprowadzanie MATS-a na rotację z Garcia.
Natomiast, zwróć uwagę na to, że On nie miał przestrzeni na konkurencję. Był 1. Doznał kontuzji. Jak ją wyleczył, był już poza składem (a nawet poza klubem).
2
Temat był mielony już tyle razy, że aż się nie chce pisać znowu tego samego. To tym razem napiszę inaczej... Ter Stegen robił wszystko normalnie. Kontuzja, rehabilitacja, powrót do składu. A tu zobaczył, że Go najzwyczajniej w świecie wych***li. Biorą Wojtka za pół darmo i nowy transfer na 1 z młodszym zawodnikiem.
Propozycja dla zawodnika po powrocie z kontuzji: spierd***j. I to nie byle jakiego zawodnika. Zagrał 10 sezonów w Barcie, był kapitanem (do wczoraj) i jednak co by nie mówić świetnym bramkarzem.
Generalnie sytuacja powinna odbyć się tak, że jeśli już jest ten Garcia z 1, to Ter Stegen jest drugim wyborem. Dostaje jakieś lajtowe mecze na rozegranie, a później może rotacyjnie - Joan w lidze a TS wszędzie indziej...
były/są wyjścia z tej sytuacji.
No ale liczy się kasa! I właśnie ta biznesowa strona klubu się totalnie skompromitowała.
Sorry za słownictwo ale jak pisałem kulturalnie to się nikt nie odniósł :D
0
@Ignareks No ale poczekaj, ilu jest w tej chwili bramkarzy w drużynie?? On i Pena. Wojtek i Garcia nie są zarejestrowani. A więc opiera się na faktach. To właśnie dobrze.
1
@ladypuyol A co On takiego zrobił? Chciał grać... nadal chce.
Zespół jest za Nim.
W czym przejawiała się ta mściwość?
O wielu rzeczach tu nie wiemy, a ter Stagen jest pokazywany w takim świetle jakie chce Barcelona. Artykuły które tu się pojawiają, to jednak często tłumaczenia z gazet hiszpańskich...
4
@Przemo1 eh, ale to było niskie :/ Rodzinę to Ty Mu lepiej zostaw, bo nie wiesz o co poszło i jakie mieli relacje tylko sobie zmyślasz. To już nawet nie jest hejt, jakieś nowe pojęcie by trzeba wymyślić, silniejsze.
1
Odp. na pytanie: Ja Rashforda widzę na lewym (skrzydle), i okazjonalnie na 9. Ważniejsze, żeby grał w pierwszym składzie (Raphinia => Olmo).
0
@maikeru Aaa o Torresie miało być... No, to tyle mniej więcej :D
0
Lewy schudł - to widać gołym okiem. Szybsze ruchy, przyspieszenie... Ja tak to widziałem w tej pierwszej połowie.
Co więcej, wyciągał obrońców aż do linii środkowej i większość czasu to Rashford z Yamalem byli wyżej.
0
@Coveta Cieszy mnie to, że coraz więcej osób to widzi. Lewy może tam liczyć głównie na asysty de Jonga, Pedriego, może Gaviego...
0
@gumaz Spokojnie, Google mi zwrócił :)
0
@directedbyfcb Hehe, nie no już teraz wiem :D
0
@KrwawiaceoczyVEB ekm... minęły 2h, idź se to zwrócić na Google... ja już mam 4 dychy z powrotem...
0
@Nazio_87 Jakiś No Name. Nawet w wykazie zawodników Go nie ma... :)
1
@MessiForeverTheBest Na chooj Go ściągali :/
0
@pasquda true, na tv by trzeba wrzucić
1
@daav pierwsza połowa była tylko do wspierających po ang. :/
4
I asysta :) No, ma szybszą nogę Lewy dzisiaj.