maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Nie no, złota dla Yamala - wiadomo. Aczkolwiek, mam pewną obawę, że jak w wieku 18 lat zdobędzie złotą piłkę, to już nie wiele zostanie miejsca do sufitu... Może za młody jednak...
A Rapha... - największy progres piłkarski 2024 chyba. Odwieczne pytanie, czy nagradzać pracę czy talent... :)
(tak tak i jedno i drugie, tylko co bardziej)
2
@Luciano99 2 i 3
0
Czy ktoś coś wie co z Milikiem? Czytałem jakieś ok. 2 tyg. temu, że wraca powoli do treningów, ale teraz nie widać go nigdzie... W oficjalnym składzie Juve Go nie ma... Kolejny niechciany Polak w Juve??? Nie ma sprawy! Bierzemy! :D
0
Ta kwota już robi się trochę straszna bardziej niż śmieszna... Qfa handel ludźmi, 1.5 billiona złotych...!!! Grubo!
0
@Litman Wiesz, tych czynników, które decydują czy chopa wpuścić czy nie, (a jeśli tak to na ile, a jeśli tak to za kogo, itd.) to jest sporo. My tu się obracamy na podstawie 3-4. Naprawdę nie sądzę żeby Flick kierował się jakimiś aspektami poza sportowymi.
0
@Elvisek No, spokojnie, bo wiesz... nigdy nie wiadomo jak Leao wyglądałby w Barcie. Myślę, że dobrze. No i to wielki chłop, także już na starcie ma trochę atutów przed Janem. A też skubany szybki (jak Mu sie chce biegać oczywiście...).
0
@Comentateiro nie no, to deczko przesadziłeś z tym Messim, bo jak popatrzysz na cały mecz, albo na obszerne fragmenty, ale nie, że stricte Jego higlighty tylko tak po prostu mecze z Jego udziałem, to już to tak nie wygląda, że bierze piłkę i dzieje się magia, jak u Messiego.
0
Ja o tym Virgili słyszałem (widziałem) już z rok temu, już wtedy byłem zdziwiony czemu Go nie wystawić na taką Majorkę na lewo. No, ale my wiemy max. 1% tego co tam się dzieje w środku.
Abstrahując, fajny ten młody, mały, zwrotny, szybki, dynamiczny, takie nieoczywiste podania, także źle nie jest. Jak tak patrzyłem, to może to być taki Conceicao z Juve (tak wiem, teraz Porto). No i Virgili z lewej.
Wezmą Go za darmo a pójdzie za rok za 60 baniek xD
0
Nie no, nie oburzajcie się aż tak. Ewidentnie popsuł się ten mechanizm, który oznacza artykuł jako przeczytany.
Dla mnie to nawet dobrze, bo często walnę na ten guzik z czyszczeniem a potem się okazuje, że tam było coś ciekawego xD (oczywiście ciekawego dla mnie - tak ogólnie to wszystko na fcbarca_com jest ciekawe).
0
@Coutinho007 xD
0
A ja pisałem tutaj pod którymś z artykułów, że uwierzę w transfer Nico jak wybiegnie na pierwszy mecz na boisko w stroju Barcelony. I cholera miałem rację.
Tak to jest, jak się robi "interesy" z "gwiazdeczką".
2
A Rodrygo? :) Też jest do "wzięcia".
0
@addept Aaa, Chiesa tak sie nadaje do Premier League jak Dumfries do Barcy.
Nie patrz na liczby, tylko jak kolo gra. I jak to wpływa na reszte zespołu i akcje... Liczby w Barcie by miał, bo by zagrał więcej niż 5 meczów.
0
@Guillegavira a to nie do mnie, to autor komentarza pisał: @eMBeeR
1
Skoro ten Nico mówi, że tu jest Jego dom, w tym Athletico... to może zamiast reprezentacji Hiszpanii Ghana? Jak brat?
0
Skoro ten Nico mówi, że tu jest Jego dom, w tym Athletico... to może zamiast rep. Hiszpanii Ghana? Jak brat?
1
@eMBeeR Leao 3x publicznie mówił, że nie rusza się z Milanu. A klub w ogóle nie wystawia Go do okienka...
...ale też bym Go wolał xD
0
Halo halo redakcja! Leao już 5x mówił że nigdzie nie idzie, zostaje w ACM.
0
Chiesa z Liverpoolu... Tani, szybki, z sercem do gry, dobrze drybluje, strzela... Flick Go jeszcze podrasuje i będzie złoto :)
7
@WaWrzu O zakończeniu cyrku z Nico :D Meczyki już mają 4 artykuły o tym samym... (serio!).
6
Chyba z fałszywym lewym skrzydłowym...
0
@KluivertFCB W pierwszej wersji artykułu nie było jeszcze info o stanowisku klubu, doszło parę minut później, stąd mój komentarz :)
0
Poczekajcie, to może być jakiś fake jeszcze...
1
@MagdJanko No, Dybala od 10 lat w Romie.
Ciekawe co będzie z tym Milanem, bo w tej chwili mają prostą drogę do Serie B...
Camp Nou nowe? Ho ho, listopad to chyba 2026 :)
0
@MagdJanko ja zaś mam słabość do zdrowego Dybali :)
No i kiedyś był jeszcze taki klub AC Milan...
Co do Polaków: w Juve jeszcze Milik!
1
@MagdJanko O, Magda :D Kobieta :) Wracając, ja nie wiem, ale jakoś wychodzę z założenia, że jak ktoś ogląda LaLiga, to Serie A też :) Yildiz to największa gwiazda w Serie A w tej chwili... nawet na Raphinie by Go nie wymienili.
0
@Kelpka Yildiz jest świetny, ale wiesz Kvaratskhelia może i jeszcze lepszy, tylko są tacy, o których się nawet nie mówi, bo Barca ma problem wydać 60 mln. a tu byłaby kwestia > 100 mln.
0
@Bernard777 No, przy takich dzieciakach trudno sie dziwić. Ale agenci czasem wykonują dziwne ruchy sami z siebie...
0
@Ciuus A to ciekawa koncepcja (serio)... Bo wiesz, wynika z tego, że jak TS zgodziłby się (mocno) obniżyć swoje wynagrodzenie - to nie kupili by Garcii? A Ter Stagen byłby dalej z 1. i opaską? Tak uważasz?
39l.
0
39l.
Ostatni akapit - otóż to właśnie... Nie mówię, że tak jest, ale sposób w jaki pozbywają się KAPITANA, który rozegrał 11 sezonów i zdobył (z drużyną) wiele pucharów, jest po prostu NIEETYCZNY. Barcelona wychodzi na tym fatalnie wizerunkowo. Nikt nie będzie chciał tu grać.
A taki Garcia sobie pewnie myśli: "za 5 lat, to mnie tak wypchną, trzeba być czujnym".