maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Soltyz no tak, niech lata na skrzydle :) Ale spokojnie, Yamal jest dobry... tylko nie podaje do Lewego. Albo przekombinuje...
6
O, takie piłki powinien dostawać Lewy! Ja bym Yamala wywalił a wsadził tam Fermina na cały mecz.
0
@aiven Sędzia jest beznadziejny x/
1
Kolejny mecz mi potwierdza, że "cudowne dziecko" nie trawi Lewego. Woli stracić piłkę niż do Niego podać. Nie mówię, że Lewy gra dobrze, ale Yamal... cóż On takiego dziś pokazuje...
Edit: Lewy przynajmniej ma gola :P
0
@Astad Czech czy Słoweniec to tak mi się mało różni xD Nazwisko stricte Czeskie.
Ale do rzeczy... ja miałem na myśli, żeby Go właśnie w Barcie sprawdzić - na zakładkę z Lewym.
Cholernie ciężko o dobrego CF z porządnym wzrostem i to przed 30-stką najlepiej...
Masz jakiś innych miśków na oku?
1
Nie wiem po co jest LaRamba i co tu sie pisze ale mam pytanie...
Na Gyökeresa raczej Barcy nie stać, a co powiecie o tym Czechu z Lipzka - Sesko??
Jako taki nowy Lewy :) Wysoki a zwrotny, szybki i umie dryblować!
1
@Czarny_ck No ale o to mi chodzi, niech teraz Raphinia sobie pościna do środka jak wcześniej Yamal. A Lamine niech się nauczy dośrodkowywać bo Mu się to przyda... jako lekcja.
1
Ja mam pomysł, Yamala na lewe skrzydło - może niejako zmusi Go to do dośrodkowań :) A Raphinie na prawo. W końcu jak tylko jest okazja zawsze tam wskakuje - to też Jego nominalna pozycja.
0
Nico oczywiście jest mega spoko i bardziej dojrzały niż Yamal, to też może będzie dobrze wpływać.
Ale ja chciałem o czym innym... Czy zrobienie z Blaugrany reprezentacji Hiszpanii to dobry pomysł? :D Trochę w tą stronę to zmierza. Tzn. zawsze lepszy Hiszpan niż obcokrajowiec. W tej chwili już można swobodnie poskładać skład z samych Hiszpanów... i to mniejszość nie będzie reprezentantem Hiszpanii :D
0
@Tasde Hehe, może liniowi mają wyj*bane bo i tak wszystko pójdzie na konto głównego xD
0
@Pabtytu dalej pyszczą... De Jong jest potrzebny. W środku dobrze mieć kogoś z doświadczeniem. Wg mnie On w tej chwili gra na 70%... stać Go na więcej.
0
@David_Martin Ansu?? Jak zdejmujesz Yamala to na prawe skrzydło wrzucasz Raphinie, to Jego pozycja, On lubi ścinać do środka. A więc lewa strona standardowo cała dla Balde...
1
Oczywiście następny mecz Rapha na ławce, albo i dwa. W dłuższym rozrachunku będzie to lepsze niż wystawianie bomby z opóźnionym zapłonem.
Natomiast później wrzucić Go na prawo, za Yamala... To jest Jego nominalna pozycja i może coś pokaże więcej.
A Yamal na ławkę aż się nauczy podawać.
Bo w tej chwili nie powiedziałbym, że jest tym stanowiącym różnicę.
1
@VincentDrogi Estadio Olímpico
0
Dajcie swoje przykłady 11-stek Barcy.
0
@1LY0 Nie no... po prostu to są moi ulubieni zawodnicy i mega mi pasują do Barcelony... Tzn. techniczni geniusze w środku i wojownicy z przodu (ok. Leao-wojownik tylko 3x w miesiącu, ale techniczny :D).
0
@FcPortoFan1999 Nie no, oni też, ale to jedenastka z nowymi, staży zostają :D Może jakoś tak się wytłumaczę...
0
@Derean Standardowy mecz Milanu xD Tylko tym razem bez happy endu :)
0
Nie wiem czy można wklejać linki, ale co powiecie o moich wyborach? :D
http://bit.ly/4hR0pQb
0
@Danny Gaucho No wiem, ale przez dobry rok miałem wszystkie 3 apki na fonie i Sofascore zawsze jakieś noty z czapy (od jakiegoś czasu). Flashscore i FotMob+ mniej więcej podobne ;)
0
@MateuszDoniec No, Mateusz, pewnie patrzyłeś na mecz, a spójrz na noty sofy... error :D Zobaczymy jakie wyjdą tutaj ;)
13
@SenoX No, tych sytuacji było więcej. Tylko Franki zachował się jak należy i podał Lewemu. Lamine czy skądinąd super kozak Balde, grali dziś wyłącznie na siebie.
0
@MateuszDoniec Czemu powołujesz się na Sofascore... oni się odkleili od rzeczywistości jakiś czas temu...
Polecam FotMob+. Flashscore też zawodzi niestety w swoich obliczeniach.
W FotMob Lewy ma 9.0 i jest MVP ;)
0
Ja bym wcisnął Raphinię na 10. a na lewe skrzydło może nawet Fernana. Wg mnie Raphinia jest znacznie groźniejszy w środku. Szczególnie teraz, jak kontuzje lub drobne urazy przerzedziły środek pola.
0
@AxelF Spoko ;)
0
Tak sobie myśle, niech ten nielubiany przeze mnie Ferrnan zagra na lewej, żeby braki w środku zapełnić Raphinią...
0
No ok, jeszcze jest kim zmieniać, ale potem w 60 albo 80 minucie będzie trzeba wymienić któregoś herbatnika i może się zrobić problem... :) Casado też z krzyżykiem. Coś czuje, że w tych datach poleci szkółka z odsieczą! :) Jakiś nowy Lamine może? ;)
0
@AxelF Niee, w tej wypowiedzi Flicka z tego co mi gdzieś przeleciało chodziło o to, że ich sytuacje są różne i nie chce nic porównywać. A media na siłę robią ze zwykłej wypowiedzi jakąś szpilę (facepalm)
8
Brawo Kounde! :)
0
Leao rozpada się razem z Milanem... trzeba Go ratować, a Flick potrafi to robić.