5

Ludzie! Przecież Ferran też jest kontuzjowany - tzn. Mu sie wydaje, że jest piłkarze.
Czemu On gra w takim stanie świadomości? W 10 było by łatwiej grać :(

0

@dawidlampa coś Ty Ferranowi "Error" Torres dał 5.0??? Przecież ten człowiek udaje piłkarza... W 10 było by lepiej grać.

0

@Kibicodlat5 Tylko emeryci...

12

Słuszny wybór :) Lewy strzelił kluczowe bramki i harował też niżej... długie podanie mega dokładne. Dryblingi udane... Na urodziny dostałem taki prezent od Barcy :) 5:1! :D

2

@pep71 potrafi potrafi, tylko przekombinował... On chce zawsze jakoś efektownie albo z polotem, a wychodzi z tego doopa :(
A jak gra normalnie, to jest tak jak w dwóch poprzednich meczach.

0

@AbelKabel Nie no jasne, ale miał serwis. A dzisiaj latał i para w gwizdek.

0

@viscabee9 No tak. Ale ja liczę też np. takie rzeczy jak udane interwencje we własnym polu karnym. Oprócz niego to raczej krasnoludy same...
I ma takich kilka przeważnie...

0

@Freeman88 No tak, tylko zależy jak na to patrzeć, bo Olmo może podryblować i potem sam strzelić gola - to już kolejna osoba do strzelania bramek. A Lewy lata po tym polu karnym jak poj***ny...

0

Macie FOTMOB? Lewego w tym meczu ocenili na 6.6... - najgorzej w Barcie. Serio aż tak źle grał?

1

Jakby nie te nastolatki, to Flick by nie miał kim grać... Wszyscy na chorobowym :-|

0

Olmo wchodzi chyba... :)

0

@fotohobby Martin też. Raphinia na lewe skrzydło, a do środka Olmo i Fermin...

0

@Kapitan9 Noo, widziałem, taki Araujo2. Bardzo pozytywny by to był ruch.

0

Kunde, Ferrnan, Pedri out.

0

@Kapitan9 Oj... Tah'a nie znam, muszę nadrobić. Sprawdzę ;)

0

@DJ6 Wiem wiem, ale mnie to wkurza... A najbardziej jak ktoś se walnie 30 albo 99 :/
Numerki od 1-11 są spoko, bo definiują oficjalnie pierwszy skład :)
Przynajmniej kiedyś tak było :D

2

@Kapitan9 Ale poczekaj, Ty założyłeś, że Raphinia w dobrej formie, jest lepszy lub równie dobry jak Chiesa... Ja tak nie uważam. Patrzyłem prawie na wszystkie mecze Juve (ze względu na rodaków oczywiście) i Chiesa zawsze zaskakiwał. A to odejściem, dryblingiem, podaniem, techniką... no i mega zaangażowaniem - to jest pressing w czystej postaci :)

0

@DJ6 Myślę, że Pedri jak ulał na 10 pasuje :-)
Ewentualnie Olmo... (skoro już dali tyle kasy).

0

Yyy... a Ansu Fati w ogóle gra w Barcelonie jeszcze? :-| Czemu dostaje 10 jak Jego pozycja jest dobrze sprecyzowana (ławkowy)?

0

@RydwanFaraona Eee, ale Eleven Sport to ja muszę sobie dokupić :) Na PolsatBoxGo Premium mam ;)

0

@Redakcja halo! To nie prawda - mecz jest w Eleven Sports... (?) Sprawdzałem na C+ nigdzie nie zapowiadają... ani w programie nie ma.

0

@Pablozeusz No tak... Pomijając jednak nieudolność Laporty (chociaż dość trudno to pominąć w tej sprawie), odnoszę wrażenie, że w LaLiga jest trochę popieprzona ta polityka transferowa...
Nigdy nie słyszałem o takiej gimnastyce w Serie A (śledziłem Juve, ze względu na Polaków i mojego ulubionego Chiesę).

0

@El Plutoninho Dokładnie. Jak sam leci do presingu i pokazuje innym kogo obstawić to jest dobre, ale wtedy Go często olewają (inni zawodnicy).
Ale jak Mu za mocno podadzą piłkę to mógłby se schować te grabie do kieszeni.
Oczywiście minę męczennika również.
A więc machanie machaniu nie równe...

0

@Redakcja to dajcie jakąś promkę, bo tam te ceny powariowały :(

0

@JarekS noo, nawet mnie nie denerwuj... Szczęsny out, Chiesa out, Milik out. Dramat.

0

@JarekS noo, nawet mnie nie denerwuj...
Szczęsny out,
Chiesa out,
Milik out...
Dramat.

0

@JarekS noo, nawet mnie nie denerwuj...
Szczęsny out,
Chiesa out,
Milik out...
Dramat.

0

@JarekS nooo, nawet mnie nie denerwuj...
Szczęsny out
Chiesa out
Milik out...

0

@Konstanty23 Noo... nie wiem... Na insta Barcy, widziałem lawinę komentarzy Laporta out. Po ang., hiszpańsku a nawet po polsku :)
Także może dziś na stadionie będzie jakaś ładna piosenka rymująca się z ****** Laporta xD

0

@Pablozeusz A nie jest tak, że rejestracja Chiesy będzie tańsza, bo dużo mniejszy transfer?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?