maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wiking88 qfa, od pół roku tutaj to piszę :D Rafa będzie lepszą 9 niż Ferrnan. Oczywiście na podmiankę z Lewym, tak na codzień to na 10.
0
@Emerald Wszędzie są takie głupie zwyczaje. Daleko nie szukać - jak szczęsny był wypchnięty z Juve. (Milik zresztą też, ale ten to ma farta i jednak Go leczą :D)
0
@Emerald No tak, ale wiesz... jak Mu powie przed pierwszym meczem przyszłego sezonu to już troche po ptokach ;)
0
@lucca87 Nie no, ja rozumiem, ale kwestia komunikacji... Ktoś powinien z Nim porozmawiać - najlepiej trener.
1
Nie no, Ter Stagen chce poznać swoją sytuację... co tu się odwaliło. Stracił 1. ale nikt nie miał jaj Mu tego oznajmić wprost... Tak to wygląda przynajmniej, nie wiemy co tam sie dzieje.
0
@Coveta Tak tak, rozumiem. Jeszcze dodam, że Szczęsny musiał "powalczyć" (tudzież wyczekać) o swoje miejsce w pierwszym składzie. Mimo, że wszyscy mówili, że jest lepszy od Peni. A tu nagle przychodzi jakiś młodzian i wbija centralnie na 1.
Kolesiostwo, cwaniakowanie, rządza władzy, hajs... tylko o to chodzi.
Widzimy w ostatnich dniach jak broni MATS - świetnie.
2
@dawidlampa brawo, świetny felieton, dobrze opisane, dzięki!
2
Nie wiem skąd taki hejt na Ter Stagena, walczy o swoje, bo wych***li Go na grubo, za 11 lat bronienia w Barcie, takie podziękowanie. Dramat.
Ale tak jest w tym biznesie, bez skrupułów. Nie pamiętacie już wypychania Wojtka z Juventusu?
0
@Coveta No, MATS też myślał, że ma kolegów w tym klubie, ale niestety - w biznesie nie ma kolegów. 11 lat bronił - troche szacunku jednak, Barca BARDZO wiele Mu zawdzięcza. A tu takie podziękowanie...
0
@Coveta I widzisz, znowu, On stwierdził fakt. Że na ten moment, na przyszły sezon, FORMALNIE, jest dwóch bramkarzy (On i Pena). I patrząc na fakty, ma rację. Dalej, generalnie koncepcja, żeby przychodzący piłkarz/bramkarz powinien "wywalczyć" sobie pozycje w 1. składzie - to całkiem rozsądna koncepcja. Wojtek też nie wszedł od razu...
A tak na marginesie: patrzę na Niemcy - Francja, Ter Stagen bardzo nieźle sobie radzi :)
0
@barcelonaLM Ja :)
0
Odrzucając plotki, spekulacje i opinie, a patrząc na fakty... Koleś trafia z poważną kontuzją do szpitala, wszyscy Mu życzą zdrowia, czekają na Jego powrót, itd itp. Typ wraca a tu niespodzianka - nie jesteś już bramkarzem Barcelony, ba, w ogóle Cie w Barcie nie chcemy.
Czy rzeczywiście powinno być tak, że poważna kontuzja, niszczy "karierę" piłkarza?
A co do walki o 1. skład... - On póki co nie miał na to szansy. Dwa ostatnie mecze sezonu no... to słaba próbka.
Natomiast niestety, tu wchodzi polityka, biznes, personalne stosunki, ehh... Dobrze by zrobiło jakby w piłce do wielu spraw podchodziło się bardziej na chłodno.
ps. uważam, że Ter Stagen bdb bronił. I nie tylko Ćwiąki to jasno wyrażał.
0
Z całym szacunkiem do chorwata, bo jest/był bardzo przyzwoitym grajkiem (ja Go widziałem w Interze, tam akurat nie brylował, ale w reprezentacji już jak najbardziej).
Ale sprowadzanie kolejnego "doświadczonego"... robi się lekko karykaturalne... Lewy 37 - Yamal 17, Perisic 36... Może jakiś 25-latków by jednak znaleźć, którym sie chce biegać :)
0
@kacper0404 jpdl przeczytałem Leao i zdębiałem... xD
Mimo mojej sympatii dla Leao :)
0
Ale tak, coś w tym jest co piszesz... :-)
1
Spokój dzieci! Tu rocznik '86 :D
1
@blakkudium Eee nieee, On nie pasuje do Barcy... Prędzej Pulisic :)
0
@Stinger_ Nie no, Abraham to bez przesady, ale Ramos... może Flick zrobił by z Niego jakąś kosmiczną 9.
No, mówisz średniaka... ale na Gyokeres'a to się nawet nie spojrzeli, ile tam Arsenal za Niego dawał... 100 baniek chyba...
1
@fcbarcafan19 No, też Mu się przyglądałem, bo to nazwisko sie gdzieś przewijało przez chwile... Ale kolejny krasnoludek to jest. Yamal, Pedri, Gavi, Torres, Casado, Raphinia, to z przodu, a z tyłu też nie ma olbrzymów.
Zauważ proszę, że Lewy zawsze na rzuty rożne zapieprzał w swoje pole karne i bardzo często to On piłke wybijał. No, biologii nie oszukasz. Wystarczy już małych dryblerów, ba, dla mnie optymalny byłby Leao, od którego to się już nie jeden odbił, ale wiadomo co z Leao...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@directedbyfcb Nie no, nie przesadzaj, dla mnie Ramos to tak między Lewym a Torresem jednak. Jak grał w PSG to były dobre mecze. Ma dużo atutów, wysoki ale zwrotny, dobre przyspieszenie, technika... Ale ja się nie upieram na Ramosie, mi chodzi raczej o następce Lewego, czyli wysoki, silny, typowa 9, a takich jest bardzo mało w możliwościach transferowych Barcy. Jakby było inaczej to Gyokeres oczywiście.
0
Misie, wyjaśnijcie mi jedną rzecz proszę. Lewy mówi i tak to widać powoli, że to będzie Jego ostatni sezon w Barcie. A więc w obecnym oknie transferowym, wypadałoby załatwić zacnego napastnika - a takich mało. Ja stawiałem po cichu może na Goncalo Ramosa z PSG, ale wyskakuje Deco i mówi, że mamy Lewego i jest git... Hmm... żeby się nie obudzili z ręką w nocniku co bardzo lubią robić.
Co myślicie?
0
@Smixu Lato, ale koniecznie klima w chałupie :D
0
Wolę Rashforda niż Lookmana.
No i backupowego napadziora, np. Goncalo Ramosa z PSG - całkiem solidny zmiennik do Lewego.
1
@Lanosss A teraz "eksperci" kierują swoje oburzenie na Lewego... zamiast do właściwego adresata. Nie czują do końca co jest grane (a właściwie co NIE jest grane), czy nie chcą czuć, nie wiem... :zniesmaczona_minka:
2
Lewandowski nie chce grać z Probierzem! Zresztą, On tego nawet jakoś szczególnie nie ukrywa...
1
@Lanosss Brawo :) Musiałem przeczytać tą całą stertę komentarzy, żeby trafić na Twój rozsądny.
0
Ale przecież Leao już się wypowiadał, że nigdzie się nie wybiera. Chce zostać w Milanie i uczestniczyć w jego odbudowie.
Także wg mnie tej opcji nie ma.
A szkoda, bo nie jest to krasnal, tylko sporo mięśni, słuszny wzrost, a nadal bardzo szybki. Taka kombinacja daje ciekawe możliwości.
0
Rodrygo to świetny pomysł - Flick Go odrestałruje i będziemy mieć lewe skrzydło premium.
0
Leao już się wypowiedział, że nigdzie się nie rusza z Milanu.