2

Każdy porównuje De Jong do Valverde a Holender statystykami zjada Urugwajczyka.

2

Przebiegł całe boisko ale tylko jeden zawodnik próbował coś zrobić reszta się rozeszła. Chłopaki chyba się.go bali

0

@Azi czy do Czech jestbsprxedawamy to nie wiem ale na pewno idzie do Ukrainy

0

@Deviler co odwala?

1

@Kgorecki2500 a to w bramkę nie leciało? Było podwójne dotknięcie?

1

Ferran musi grać tak wielu tutaj użytkowników pisze ;) ja tam cały czas pisze że to sredniak średniak który może wejść na końcówkę.

0

@Kusco15 to ciekawe dlaczego Polska sprzedaje Ukrainie węgiel przecież mają swój...

0

@SuperPatsonFCB muszą tam dbać o zdrowie kolejnego króla bo lige będą dogrywac w wakacje

2

@A4ron zamiast co 3 dni będą musieli grać później co 2 dni mecze ;) ciekawe gdzie to upchaja

0

@Sulimo przegrana to przegrana ani punktów ani pieniędzy. Jakie plusy bo nie widzę.

0

@FCBeSeM ja pisałem przed jego transferem. Że on to biega wszędzie do tego od piłki ucieka. Dla mnie był sredniakiem i dalej będę tak uważał. Jedyny plus że potrafi gole strzelać

0

Boli od samego patrzenia

0

Ładnie łokcia dostał

0

@Aragorn33 Pedri Gavi De Jong Busi Kessi i Pablo pewnie jeszcze Robert będą ta wrzucać

2

@esem91 a Ty wiesz że on sam mówi że może.grac na najwyższym poziomie i jest w ciele 25 latka... czyli co on uważa się za najlepszego a my mamy mu współczuć bo ma 38 lat.

0

@kiper09 ale przecież on ma wpływ na decyzję. Liczył że będzie miał.dobrd tempo na tych oponach i się przeliczyl. Miał jedynie problem że Russell zjechał

4

Prawda jest taka że Russel sam sobie wypracował 2 miejsce swoją decyzją o zmianie opon. Hamilton jakos na to nie wpadł...

0

To tak można sobie klucz zostawić na ziemi? Ja bym gwoździe zostawił przecież co może się stać ;)

2

@LS cały czas czekam aż trafi i wtedy na pewno zacznie grać. Ja już pisałem wcześniej że to taki przeciętniak, pewnie będzie miał jakieś momenty i tyle. Ogolnie oglądałem jego wcześniejsze mecze i statystyki ogólne trzeba zobaczyć że przez całą.kariere ligowa strzelił aż 19 goli.

0

Wygladalo na spalonego

0

@BulaKG chyba nie ten filmik z golazo bo tam normalny strzał

0

@Transu96 dobrze że grali z drugą poziomie. Widocznie nie ma zjazdu bo miejsce w tabeli im ratuje

0

@michal26 ja tam liczę do starej ceny. Wystarczy zobaczyć raporty zarobkowe Orlenu i wyjdzie ile więcej zarabiają. Jak pisałem Węgry mają chyba po niecałe 5.6 diesel. 3 tygodnie temu taka cena na pewno była ;) więc

0

@michal26 ale paliwo podrożał 2 zł a nie 40 gr do tego dolara. Nie wiem z jakiego wzoru to liczysz ? Ale Węgry jakos potrafią zrobić normalną cenę

3

@Kessie za bardzo nie widać wielkości. Z takiej kamery to wszystko może być duże ;)

0

@kamilop bellerin ogórek żaden topowy klub nawet na niego nie spojrzy

0

@Barcanajlepszyteam ale w pilke jak graja słabiutko reprezentacje to ludzie są. Dziwne

0

@fart to dobrze wiedzieć że w tym sezonie wygraja lige bo wcześniej było ciezoko. Liga jest słaba i tyle weryfikacja w LM będzie.

0

@fart czemu wcześniej w LM Lewandowskiego nie sadzali na ławce żeby mieć więcej opcji ? Czemu bez lewego w LM odpadli z niej ?

0

@DamianBarcaCule jakbyś śledził kursy na giełdzie to wiedzialbys że paliwo powinno być ok 6 zł. Na Węgrzech jakos się da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?