0

@lucca87 ja produktu nie używam. Lody ciastka chleb napoje przetwory bimber ciasta (wszystkich zaopatrujemy) itd no nie używasz ;) nie ma panowie co dyskutować jak nie ma ktoś pojęcia na dany temat. Pozdrawiam

0

@Bykunn No i to mi się podoba. Uwielbiam ludzi którzy nie rozumieją. Jak podnoszą Ci podatki to płacz i płać tutaj jest to samo ;) ja tam sobie w życiu poradzę chce tylko nakreślić jak wszystko drożeje więc i jak każdy jest lupany z zarobku. Ja sprzedaje 24 tony cukru miesięcznie myślisz że ja patrzę na sobie? Chodzi mi o ogół ale Ty widzę lubisz jak podnoszą ceny ;) Chyba za dużo TVP u Pana

0

@MesQueUnClub_87 już napisałem że ja mam markę z butami dużą. Kolego ale żeby Cię google naprowadzilo proszę sobie poczytać jakie pieniądze trzba wydać na pozycjonowanie stron ;) nawet nie masz pojęcia a to przy spożywce nie przyniesie skutku.

1

@Bykunn allegro nie robi za Ciebie reklamy... trzba dodatkowe pieniądze zapłacić... co Ty gadasz tak mało wiesz. Ktoś się wypowie chociaż nie ma pojęcia jak to działa, szkoda że czasem ludzie wielu spraw nie rozumieją a chcą komuś coś wytłumaczyć

0

@Bykunn ale ja mam druga firma z butami i wydaje 20 tysięcy na reklamę plus gwiazdy opłacamy więc wiem o czym piszę ;) Dalej nie rozumiesz, ja rozumiem że można podnosić ceny ale z umiarem to jest to samo co nasz rząd podnosimy i podnosimy bo nikt nie protestuje. Ty dostajesz po dupie a najwięksi zarabiają. @lucca87 do początku roku byłem największym sprzedawcą cukru detalicznie ponieważ mam taki który jest ciężko kupić, teraz znowu muszę podnosić ceny gdzie mniej zarobie ludzie mniej kupią. Akurat ten produkt jest pierwszej potrzeby ;) można kupić w dino lub Biedrze. Tak samo jak Coca cola lub colę ;) ja cały czas pisze że kupujący dostanie jak zawsze ale pewnie nie bo ja nie kupie ;) tak tylko naposalem żeby każdy wiedział jak drożeje ;)

2

@Bykunn Jak mu podnoszą marże to niech sprzedaje bez ich pośrednictwa. Wiadac że nie masz pojęcia o sprzedaży internetowej. Że to takie proste. Najpierw trzba dotrzeć do ludzi później cena wysoką itd.

0

@Bykunn zobacz jakie to proste sprzedawać gdzie indziej. Tyle portali jest podobnych (Chyba jednak tylko jeden) chyba kolega nie wie ile trzba zainwestować w reklamę a i tak jest się ciężko przebić do tego umowa z kurierem i trzba zrobić ilość paczek w miesiącu. @lucca87 Ja sprzedaje Cukier maka 25 kg duże paczki. I tak jak pisałem allegro oczywiście musi zarabiać ale od przypuscmy ceny 100 zł oni mają od 11.5 zł do 16 zl zarobku na tym ;) I cały czas ceny podnoszą i oszukują z wysylkami dopłatami. Pamiętaj że ostateczna kwota musisz zapłacić Ty ;)

0

@MesQueUnClub_87 tylko mój przedmiot główny przedmiot od zeszłego roku do teraz wzrósł z 65 zł do 135 zl a będzie zaraz jeszcze wyżej. Nie rozumiesz. Dość że ja sprzedaje mniej to allegro zarabia więcej na prowizji i wysyłce którą muszę opłacać chociaż jest smart. Czym wyższa kwota tym allegro zarabia a ja tracę. Oczywiście mówimy o sprzedaży na ilość. Ceny od sierpnia powinny pójść w górę i to nie mało za wszystko.

0

Jak ktoś sprzedaje na allegro to ida nowe podwyżki ;) ja za przedmiot sprzedany powyżej 300 zł zarabiam 15 zł a allegro po podwyżkach będzie ok 30 na mnie ;) jak tu stworzyć konkurencję... prowizja 11.5 % do tego opłata za wysyłkę od 4 do 9 zł (oczywiście jest niby za darmo)

0

Lech odpada z pucharów czy spada do LK ?

1

@Deviler no przy cenie hurtowej mąki prawie 3 zł to ciężko nazwać to chlebem. Chyba na instagramie jest gość który wyjaśnia co znajduje się w takich produktach

0

@michal26 pewnie da się wszystko ale silnik silnkowi nie równy ;) można by ustawić inaczej ale pewnie mocy by brakowało na walkę o pierwsze miejsca ;)

0

@michal26 a to jak dbać o silnik żeby go nie popsuć? Wymieniać olej czy nie jeździć za szybko ?

1

Dobrze że u nas pietkami grać nie potrafią bo gola by nie było ;)

0

@Comentateiro wystarczy obliczyć jak przed pandemia inflacja sobie skakala już ;)

0

@fart najlepsze jest to że będzie tylko drozec. Od spozywki po prąd...

0

@FCB24 Jezusa owszem dobry zamiennik ale Sterling nic nie wnosil do zespółu a te jego ciągle marnowanie sytuacji to mistrzostwo. Guardiola wie co robi ;) jedynie może mieć problem jeżeli ten Bernardo odejdzie

2

@Viajero sama pompa ok 30 do tego foto musi być ponad 10 kw. Czyli juz masz ponad 60-70. Robota jakas konstrukcja.Takjak pisałem jest największy problem że jest za duze napięcie w sieci. Rząd miał zrobić modernizację kabli i transformatorów ale nie zrobił. Jakby co 3 dom miał foto to by nic nie działało za duze napięcie było by w sieci.

3

@Viajero a czym innym palić? Pelet za ok 2000 tysiaki, gaz nie każdy może mieć do tego chcą tego zakazać. Pompa Ciepła plus foto koszt 100 tysiakow i jeszcze musi być zmodernizowa sieć energetyczną bo jest wiele miejsc z starymi kablami i tranformatorami.

0

@maroon jezli wzrośnie 100 % to właśnie dobrze bym wyszedł bo rata pokrywalby się z opłatami za prąd ;) płacę ponad 200 zł. @Rust_Cohle mam nadzieję że w sklepie po podwyżkach też będziesz nimi płacił bo każde przedsiębiorstw potrzebuje prądu i to dużo ;)

0

Straszą że prąd może wzrosnąć ok 100 % w górę ;) dobrze ze piekarnie czy sklaepy tego nie odczuja i wzrost cen nie bedzid. Chyba jednak mogłem ta fotowoltaike na kredyt zrobić...

1

@Comentateiro przecież zobacz jak traktują Lewego ;) gość dal im tyle radości a traktują go dziada ;)

0

@Kluivert_P od jakiegoś czasu maja problem bo ceny poszybowaly i by tak skompym być nie można. Druga sprawa że mieli dużo szczęścia gdzie dostali Lewego za free a teraz moim zdaniem będą mieć problemy z dobrymi zawodnikami. Pavard Lewy Gnabry coś im tam nie pasuje do tego słabe transfery do klubu. Moim zdaniem Niemiecka ligę będą lać ale w Europie będzie im coraz ciężej. Liczę że Barclona wypisuje Bayern albo Milan z pierwszego ;)

0

@Pewex no i ok. Jak cały czas pisze dla Ciebie jest słaby dla ponad 8 osób na 10 jest mega ;) tak jak Stranger. Po to są rankingi i ocena ogolna ludzi żeby mieć porównanie.

1

@Kamiloza91 @Pewex tylko napisałem że jesteście w małej grupie ;) zawsze mam w grupie ludzi którym się impreza nie podoba bardzo podobna statystyka. Jednemu się podoba Mercedes innemu Ferrari. Tak czy siak krytyką jest wskazana ale dla siebie bo dla ogółu jest wyśmienicie ;) Co maja oceby do skoku z mostu ? Opinia do dzialania ? Nie rozumiem po co bierzesz się za gatunek do oglądania jak go nie lubisz Pozdrawiam

0

@Pewex jeżeli restauracja ma 8.3 gwiazdki na 10 przy 34 tysiącach ocen to znaczy że musi być słaba. Obejrzałem już ponad 1500 filmów i filmy powyżej 7 zawsze wchodzą w mój gust ;) to wytłumacz mi dlaczego ludzie są zachwyceni serialem ? Przy tylu głosujących ludziach trzba powiedzieć że ocena jest bardzo wysoka więc chyba jesteś w tej mniejszości. Nie piszę o krytykaxh tylko ludziach którzy głosują.

3

@Kamiloza91 @Pewex na 10 osób w Polsce 8.3 osoby jest zachwycona serialem poprzez oddane głosy w filmweb więc jesteście w tej malutkiej grupie krytyków ,) Pozdrawiam i życzę Humoru więcej

0

@Unikatowy w 2 dzień najgorzej jest wejść. Ja się nuczylem jeżeli jest barek to Moijto i później już człowiek zakręcony kilka takich i impreza się zaczyna. Ja nie wiem jak co nie którzy balowali po kilka dni ;)

1

@Sulimo a wiesz że postawili dużo takich bilbordow. Jakbyś zauważył te słowa znacza że w pucharach jesteśmy jednością. Każdy chce żeby liga była lepsza ale gdzie tam lepiej jeden drugiemu źle życzy. Legi nie lubię ale w pucharach im życzę jak najlepiej. Tutaj chodzi o.wspoeranie się ; czytaj że zrozumieniem

0

@Katalończyk 99 to ja znam dużo takich wesel i ludzie są zadowoleni. A na biedne wesela nie chodzę. Najgorsze było to najdroższe gdzie był zespół za 40 tysięcy i stypa była...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?