maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 teraz mamy 5.5 zł za kg cały tir. Ogólnie uważam że góra chce zarobić ale też cena cukru będzie wysoka przez rok. Zaraz zobaczymy jak podpisze kontrakty z dino czy biedra.
0
@Barcanajlepszyteam @Witek10 @sonek dzieciaki na radio Maryja też babki wpłacając pieniądze ;) ja tam.nikogo nie pouczam ale kościół jest dla wiary a nie pieniędzy. A później dziwota że u nas w kraju tyle kasy od nas idzie na kościół a tutaj jeszcze dodatkowe opłaty. Ja tam czekam aż księża w końcu zacznę pracować i jakieś podatki płacić bo chłopaki na nich pracujecie i jeszcze kasę dodatkowa dajecie. Państwo was w 4 litery i kościół(ksieza) również
1
@GeneralXavi jak ma u nas inflacja wyhamować jak mamy problem z prądem jego cena do tego węgiel i gaz( zaczyna się problem). Nie ma u nas inwestycji które będą przerzucać się na zmniejszenie kosztów. Zobacz sobie paliwo od 2 tygodni 100 dolcow a cena cały czas taka sama. Powodzenia w wiarę w takie bajki
0
@SuperPatsonFCB że jeszcze są ludzie którzy bronią polskich klubów w pucharach ;) może zarobki zawodników przedstaw tam będzie to fajnie wyglądać.
0
@Rust_Cohle gość jak wszedł do pierwszej drużyny bez żadnego zgrania wyglądał super jako zmiennik. Później zaczął robić błędy ale dla mnie dest czy Oscar jedna pólka tylko cena różna. Ja uważam że chłopak się rozwinie jak cucurella musiał grać.
0
@sonek no ja tam widzę jeszcze zapłatę za to ;) trzeba wspierać bo pieniędzy kościół nie ma
0
@Bruttal jeżeli dzieci będzie coraz mniej to Twojej emerytury też bedzie coraz mniej bo nie będzie miał kto na nią pracować. Tam jest wielka piramida finansowa. Ja tam uważam że za 30 lat będzie problem z emeryturą bądź będzie głodowa.
1
@esem91 średnio był po 4 bo jechali na starych kontraktach. Teraz hurt cały tir ok 4.5 i ciągle rośnie. Zobaczymy za 2 miesiące jaka cenę biedronki i dino wynegociuja. Bo jeżeli się przelicza z burakiem i gazem to mln ton będą robić za dopłatą ;)
0
@Sysia11 nie jest tak. Są kontrakty podpisywane do tego teraz sezon na cukier przetwory itp. Już pisałem wcześniej że my zamawiamy Tirami i też mamy wstrzymane mam nadzieję że chwilowo
1
Człowiek liczył na jakąś rywalizację a tutaj Verstapen nie ma się z kim bawić za bardzo.
0
@DonMatteo901 a to przepraszam jeżeli z tak Topowa dla świata drużyna dostali lanie którą może zawojowac Lm czy Le to masz rację. Kurczę chyba jednak nie bo jakiś sredniak europejski i do widzenia. Jeszcze zaraz ich słabiutki Zurich odesle do domu ;)
0
@don'T.R.I.P.e ja tam myślę że nie powinno się w sparingach dotykać przeciwnika bo przecież można coś zrobić. Albo lepiej nie grać sparingów.
0
@Virusk3 a to kto wygrał tak wysoki ? Ja tylko wiem że ostatnie 2 pojedynki z realem pełną dominacja ;)
1
Ale idiota z Rakowa... Mam żółta a będę sobie faulowal
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 no zmazanie takiej tragedia to chyba wygrana z kimś mocny a nie jakimiś kelnerami. Ja tam będę cały rok pamiętal do czasu aż dostaną w nasptnym roku oklep od kogoś słabszego bo to normalka.
0
@maroon ogólnie mogą być to też gierki samej góry więc będziemy widzieć teraz w ciągu 2 tygodni. Cały czas też straszą brakiem tego gazu i sam nie wiem czy to jest sterowane przez wielkie firmy czy poprostu będą takie problemy zima. Czekamy zobaczymy
0
@FCBurnley taki klub z taką wartością przy dużym obrocie pieniądza nie zbankrutuje od razu. Bank pewnie by się cieszył bo zamiast zysku miałby tylko garstkę kredytu. Dla banku jest lepsze dalsze dofinansowanie niż bankructwo oczywiście przy obrotach pieniądza. Jeżeli firma nie inwestuje nie ma większego zarobku, jeżeli tego nie rozumiesz to tracisz. Teraz widzisz jak pieniadz traci na wartości więc chyba masz najlepsze porównanie.
0
@maroon bo teraz trzba podpisać kontrakty. Przypuscmy podpisze kontrakt na 5 zł za kg a tutaj będą braki gazu i gaz pójdzie w górę to cena zwiększy się do 6 zł i myślisz że mln ton miesięcznie będą robić na różnicy takiej straty ? Mieliśmy dużo cukru ba stanie sudzukera w 3 wersjach ale zaczeli wysyłać wszystko do Niemiec. Cukier jest we wszystkim od lodów pączków do chleba czy przetworów. My kupujemy przez pośredników który są zobowiązani kontraktami na mln ton rocznie. My byśmy takiej ilości nie sprzedali. Ogólnie to jest ciężko temat bo make bierzemy bezpośrednio przypuscmy z dalachowa i cenę znamy od razu i dostępność. Wiadomo też każdy chce zarobić. Ale nas poinformowano że może być mocno ograniczona sprzedaż.
0
@maroon co roku jest sezon na to i nigdy nie było przestoju. Teraz nie wiadomo jaka będzie ostateczna cena gazu i wszyscy wsztrYmuja transportu. My braliśmy 50-75 ton miesięcznie cukru a teraz wstrzymali nam na może jednego tira 24 tony miesiąc. Możliwe jest ze sklepy będą dostawaly małe ilości cukru ponieważ pierwszeństwo będą mieć hurtuwka 25 kg. Wszystko się powinno wyjaśnić w ciągu 2 tygodni.
1
@Katalończyk 99 mamy zablokowana sprzedaż hurtowa. Ciężko jest dostać tira cukru jeżeli nie jesteś na kontrakcie. Nie wiedzą do końca jaki będzie koszt produkcji cukru przez cenę GAZU. ogólnie dzisiaj miałem 20 telefonów i każdemu odmawiam.
0
@mm1986 tak jak kolega wyżej pisal jest specjalny busik.
0
@karci0 ale nie jest napisane że z tymi Co grał ;)
6
@HansFCB nie defensywę a bramkarza. Polecam obejrzeć mecze w LM jak im ratował dupe ;) gość ma mega formę
1
@dominojachas może najpierw sprawdź jak to wygląda w innych ligach i jaki problem maja klub w Hiszpanii z transferami. Gdyby nie Barcelona i Real to 6 miejsce by zajmowali. Nie zdziwię się jeżeli reszta zespół w Europie nic nie zwojuje bo tylko się osłabiają
0
@Encore i tak na nim zarobili. 2 czy 3 miliony zainwestowali.
2
@Emhyr będzie się mówić Czuki
1
@Tollusiek był najlepszym kopaczem w swojej drużynie dając jej awans ligę wyżej ;) Gavi i Pedri też kopali w słabszych ligach
17
Lech już zmęczony sezonem. Co się dziwić tyle meczy grali że odpoczynek powinni jakiś mieć i podwyżkę pensji za tak ciężkie mecze.
0
@lucca87 akurat ten produkt jest na wyłączność chyba ze kupujesz gown z biedny lub dino @Bykunn kurczę Twoje dzieci nie jedzą słodyczy ciastek lodów ;) lubię jak ktoś piszę że nie używa cukru a on jest wszędzie ;) ja tam nie płacze przecież tylko daje obraz podwyzek których chłopaki nie rozumiecie. Przedsiębiorcą w roku ma kilkadziesiąt podwyzek więc wszystko szybko rośnie. Akurat ja ba tym mało zarabiam bo daje pracownika dodatkowy zarobek na pakowaniu bo nie zawsze jest robota. A tak to mogą sobie dorobić ;) Beznesmeni życzę wyższych płac od szefa bo będzie tylko drozec. Ja podałem przykład a wy dalej nie rozumiecie...