0

@Unikatowy @pt9 widocznie macie słabych ludzi do imprezowania. Ja specjalnie w remizie robiłem żeby pierwszy i drugi dzień o 6 rano zamykać imprezę ;) sobota 20 Dj jak wjechał to impreza weszła a wyższy poziom ;) ogólnie na 10 imprez 8 są 2 dni i zawsze super się bawimy.

0

@meteo100 dobrze że ludzie telefonami nie nazywali nikt nie Bedzie tego widział...

0

Tyle pieniędzy wydają a nawet powtórki nie mają

1

@batoon może to być alternator.

0

@pt9 tylko jest różnica grać zespołowo a grać pod zawodnika. Możesz sobie zobaczyć Bruno gość jak przyszedł do UTD wciągał ligę nosem od przyjęcia Ronaldo obniżył loty strasznie. Gość potrafi strzelać gole ale ma swoje latato samo tyczy się Messiego jak to uwielbiam to najlepsza rzecz jaka przydarzyła się Barcelonie ponieważ można przebudować zespół a nie ustawiać pod jednego zawodnika. No ale jak ktoś patrzy na statystyki a nie wpływ na grę zespołu morale itp to powodzenia. Ja tam liczę że Ronaldo odejdzie od UTD a chłopaki jeżeli kupią kogoś do przodu wejdą do top4 bo oczywiście ile się naczytalem że będą się bic teraz o spadek po odejściu Ronaldo ;)

0

@Kondziubarca ja tam liczę że ich w LM wylosujemy i zlejemy ;)

0

@Kondziubarca to jestem ciekaw jak będą wyglądać zarobki ;) ten kto weźmie Ronaldo musi się liczyć że nie kupi innego napastnika.

0

@VegetaPolska nie każdy sukces przynosi zyski ;)

3

@PatrychoO dembele ma problem bo nikt go póki co go nie chce. Jeżeli ktoś to podpisze to będzie ich planem C. I raczej będzie to klub z średniej półki.

1

@koziar tak na swój chłopaki rozum pomysł o.czym mógł rozmawiać Michniewicz z fryzjerem te 711 raz ;) I to jeszcze w trakcie meczy ;) widać co bylo czarno na białym ale ciężko udowodnić. Ale Polacy lubią jak ich się robi w uja i ucha, wystarczy spojrzeć na rząd i wszystkim to pasuje. Jeden nie winny reszta też nie winna niczemu.

1

@Koorsik to kto nie korzysta z służby zdrowia nie znam takich ludzi. Chociaż i tak większość trzeba prywatnie. Tak czy siak porównanie z pupy 0_0

0

@Cvzx jak się ubierzesz nikt problemu nie będziemy miał tylko żebyś wyglądało elegancko.

0

@mateusz33 jaka szkoła? Miasto? Prywatnie ? Jest wiele pytań wiele porównań ;) nauczycielka u nas prawie 4500 chemia i fizyka czyli 2 lekcje są do tego dodatki jakieś ma wyciąga po 30 latach ;) reszta nie będę się wypowiadał ;) tak wiele porównań tak mało odpowiedzi

0

@jacobFCB byłem kiedyś na Weselu gdzie grali muzykę taką z radia przy której nie dało się tańczyć. Można grać inna muzykę ale trzba wiedzieć co wrzucić do zabawy. Przy Disco najlepiej się bawią nawet jak masz studniówkę też leci disco

0

@Encore duże wzmocnienie

0

@NeKenI ale przecież nikt tutaj nie pisze o przejściach dla pieszych na światłach... Jest mnóstwo przejść bez świateł przy lodowisku na długości 1-2 km masz 4 przejścia bez sygnalizacji świetlnej. Jeszcze jedno takie gdzie trzba się zatrzymać żeby piszemy nie wbiegł na ulice bo auta widok zastawiaja

0

@Fenyx @NeKenI jest różnica pojeździć po mieście 20 km a zrobić ponad 100 czy 200 ;) wiem o czym mówię u mnie jeżdżą tak chłopaki cały czas. Sam czasem tak jeżdżę i na kamerach mamy nieźle ananasy które wchodzą na pady bez patrzenia. Piszę o małej Częstochowie. My jeździmy wolno bo jak masz samochód zaladowny po sam dach na paletach to inaczej sie nie da. Proponuje pojezdzic troche i stawac na kqzdych pasach zobqczyny po mieisiacu jak będziecie pisać. Jak to piszę najwięcej ma do powiedzenia ten który ma tego najmniej.

0

@hayek wyszli na tym tak dobrze że kasy im brakowało ;)

1

@MICHU2 dziwnym trafem nikt się po niego nie zgłasza. Wiadomo że odjedzie z UTD. Na niego musi pracować cały zespół i trochę karnych narobić. Polecam zobaczyć zeszły sezon strzelecki UTD i ten ;)

0

@tbas tak tylko że ja spokojnie zjem 3 big maki ;) 76 kg przy 178 wzroście ;) czyli takie 60 zł z piciem

0

@Janas11224 cena kosmos jeszcze jaki mały ten big mack...

1

@Fenyx jakbyś cały dzień jeździł po mieście to już widzę jak stawalbys na każdych pasach ;) ten kto mało jeździ ma najwięcej do powiedzenia ;)

0

@Marcelinho99 Real nigdy się nie ośmiesza oprócz meczów czasem z Barcelona czy jakims Sheriffem. Już mi tłumaczyli że Real odpuszcza takie mecze ;) A może odpadniecie z jakaś drużyna z niższej ligi ;) nie ma wstydu

0

@Bobo25 to wytłumacz mi skąd wezmą tyle prądu? W Polsce musieli ograniczyć fotowoltaiki bo sieci nie wyrabiaja a co dopiero mln samochód na prąd ;)

0

@Destroyer_of_Worlds ja tam tylko jestem ciekawy skąd wezmą tyle prądu ;)

0

@MarioVeB! Kto się rozbił? Co to za wyścig

34

@RobiS ale chłopak napisał że Polski a on wyskoczył z jakaś inna liga więc coś nie tak ;)

0

@dogie1337 grywam czasem z chłopakami z Rakowa 2 czy niższych lig i jakiejś przepaści nie ma oprócz tego że siły mi szybko schodzą ;) poziom naszej okręgowki jest słabiutki.

1

@Abominacja dużo ludzi ma pozakladane firmy w Czechach. Więc dalej można się domyślić czemu samochody są na takich blachach. Yebnie ten zakaz sprzedaży ;) za mało energii żeby dało to radę tym bardziej w Polsce.

0

@Katalończyk 99 nie wiem co brzmi znajomo w Polsce to ludzia pasuje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?