2

A takie nazwiska jak Michael Phelps, Jelena Isinbajeva, Usain Bolt mówią Wam coś ? Czy oni nie zasługują na równy szereg z Messim i Jordanem ? W historii sportu jest wiele postaci,które są niedoścignionymi wzorami w swoich dyscyplinach. Takich ludzi trzeba stawiać na równi a nie zestawiać Messiego np. z Federerem. To są wybitne jednostki, które mieliśmy zaszczyt oglądać i nadal mamy.

0

Prawilne profilowe, fanie JKM

0

zobaczymy jak będzie z tym Terym Stegenym

0

Administratorzy zróbcie coś z tym podpisem pod wydarzeniem o urodzinach Iniesty. Już nie jesteśmy pod opieką Pepa Guardioli. To trochę żenujące z waszej strony, taka niedbałość.

0

Atomowe Pchlisko niech pomoże w zwycięstwie, ilość bramek nieistotna

0

dzięki wielkie

0

Przepraszam, że pisze nie w temacie, ale podajcie mi, jak znacie, jakieś dobre linki do tapet na oś czasu, pulpit itp. Barcy z tego sezonu. Z góry dziękuję :)

0

Neymar przyszedł to Alcantra wykalkulował, że sobie pogra jeszcze mniej i niestety ma rację. Nigdy nie był w pełni doceniany, ale też nigdy nie pokazał 100 % swoich możliwości w pierwszym składzie Barcy. Zawsze w cieniu wielkich cracków Messiego, Iniesty i Xaviego. Być może to był jego podświadomy kompleks. Teraz się od tego wyzwoli, spadnie ciśnienie, że ma być następcą plejmejkerów Barcy i zacznie wypływać na szerokie wody w Bayernie. Żałuję, że odszedł, ale mimo wszystko uważam to za dobrą desyżyn.

0

Szacunek dla Becksa, legenda piłki (mimo tego, że geniuszem futbolu to on nie był).

0

cieszy mnie, że obecne gran derbi już nie ma takiego ciśnienia jak na dnie rowu mariańskiego.

0

gdyby grali w duecie i się dodatkowo rozumieli na boisku, sens rywalizacji z zespołem, w którym by grali (czy to real czy barca) byłby nie do przebicia. Jeżeli dojdzie do nas Neymar to śmiem twierdzic, że mieli byśmy jeden z najlepszych duetów w histroii jeżeli chodzi o napad.

0

powtórzę po raz kolejny- La Roja znowu wygra Euro , jednak ze wszystkich ćwierćfinalistów gra futbol niechlujny, jakże mniej doskonały od tego barcelońskiego. VeB !

0

...albo brak pomysłu na grę...(kończąc tymi słowami ten artykuł). Niestety takie fakty, mimo mojej miłości do barcy to xavi nic nie daje na tym euro, a już na pewno nie świeżość i pomysłowość.

0

Hiszpania dobija mnie swoim stylem, jakże mniej skutecznym niż barca. Wygraja Euro, ale na stojąco strzelając wymuszone gole i cały czas używając, jak to zostało już określone tiki-catenaccio.

0

1000 lat D10S !

0

@Lionel10Messi -myślałem człowiek jest istotą boska wg Chrześcijan, ale to może tylko jakaś fama poszła i coś przekreciłem. -,-


0

@bronx Zidane jest jedynym z blancos, który zawsze będzie mówił to co myśli i będzie najbardziej obiektywny. Zawsze będę go cenił i szanował zarówno jako osobę prywatną jak i zawodnika.

0

Iniesta to jedyny zawodnik La Roja, który coś w tym Euro chce przedsięwziąć. Niestety reszta chłopaków spisuje się poniżej oczekiwań. Mimo to uważam, że Espana dojdzie do finału, gdzie wygra na kogokolwiek się natknie. I w ten sposób skończy się era Xaviego, Xabiego Alonso, (być może Casillasa), Puyola (niegrającego aczkolwiek z podobnego pokolenia). Nadzieja jest jednak niebywała- nasza Cantera La masia

0

Pokój wam wszystkim, nie spinajcie drodzy bracia-cules.

0

mam do Was, drodzy Cules wielką prośbę- jeżeli widzicie posta oponentów, napinaczy, jak zwał tak zwał, nie hejtujcie lecz zignorujcie to ( ewentualnie grzecznie i z sensem wyproście delikwenta z forum ). Nic nie boli bardziej niż ignorancja (:

0

@CR7Fan- tak bardzo jest mi Cię żal człowieku. Cały czas żyjesz nienawiścią. Odejdź czasem od komputera i internetu- to dobrze na Ciebie wpłynie. Może odświeżając swój struchlały od nadmiaru godzin spędzonych przed monitorem zastanowisz się jak bardzo jesteś ubogi na duszy kibicując klubowi, dla którego nie kolektyw,a pieniądz ma największe znaczenie.
Ps. swoją drogą to niesamowite, że Mou(ćka) potrafi okiełznać pyszałka-megalomana zwanego potocznie CR7.

0

lukinio, weź pisz zwięźlej bo nie mam zamiaru czytać twoich stu- wersowych wywodów na tematy miałkie. Czytają ją tylko napinacze nimogący iść spać no-lajfy

0

co wy adacie ? pedro a torres ? pedro jest nikim przy el ninio !!!

0

pajace !

0

no jest w wyśmienitej formie, niestety del Bosque pewnie postawi wpierw na El ninio, następnie na Seska, a dalej pewnie Dziorente

0

a skomentował to jak Niemcy pocisnęli ''Brazylijczyków Europy'' ?

0

super wiadomość , pewnie żaden fejk

0

haha, co za pieprzony konformista

0

aż mi się zrobiło dobrze na sercu jak zobaczyłem higuaina di marie i messiego w jednym objęciu po strzelonym golu w meczu z ekwadorem, oby zawsze pomimo innych barw klubowych panował taki szacunek w argentynie, a higuain niech ucieka do anglii bo real go marnuje, jest wybitnym snajperem, może na sezon ładować po 30 bramek na lajcie.

0

tak abstrahując od tematu- widziałem dzisiaj Sare Carbonero, w życiu widziałem chyba tylko 2 tak piękne istoty oprócz niej, nie zdradzę ich danych ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?