0

Afellay to świetny transfer, nie ma co ;] Oczywiście nie będzie wchodził zaraz w pierwszym składzie, ale mam nadzieję, że sie wstrzeli w zespół tak jak Villa.

0

brawo Barça

0

Może i źle piszę, ale wydaje mi się, że Mascherano nie będzie trafionym transferem jak zresztą Ibra ;[ Mam nadzieję, że się pomylę ;]

0

Nie warto się przekomarzać, ponieważ porównywanie umiejętności Messiego czy Oezila to tak jakby porównać liceum do gimnazjum.

0

Iniesta jest niezbędny w kadrze Barcelony :]

0

Czymże byłaby PL, gdyby nie arabscy potentaci, rosyjscy milionerzy ? Słyszę próżnię gdybym zapytał jaki % stanowią gracze 'nieangielscy' w PL. PD jest ligą bardzo (jak na światowy poziom) zmonopolizowana pod tym względem. Próżno tu wyszukiwać WIELU nazwisk angielskojęzycznych ;] Kłócicie się o liczby drużyn zasiadających w 1/2 finału LM. Rozgrywki międzynarodowe to również LE. Nazwy takich zespołów jak Athletico Madryt czy Sewilla nie wymagają komentarza jeżeli chodzi o dominacje w LE (której nomen omen nie nazwałbym ligą drugiej kategorii).

Ponadto dodam, że organizacyjnie to kluby PL pokazują klasę- afera w MU :D A jeżeli chodzi o pieniądze w piłce nożnej- sumy jakie otrzymują zespoły za zawodników pokroju C. Ronaldo czy nawet zasługujących na bycie docenionym są niemoralne. Moim zdaniem i zdaniem UEFA to bezcelowe zadłużanie zespołów kosztem deficytu budżetowego w danym państwie. Pokazuje to przykład polityki MU czy RM.

0

Ojojoj ;] Rozbawiacie mnie do rozpuku chłopcy. Kłócicie się, a i tak jasnym faktem nie wymagającym żadnej argumentacji jest to, iż FC Barcelona jest klubem zdecydowanie lepszym technicznie, organizacyjnie, kadrowo etc. ... To klub z Katalonii jest najlepszym klubem na świecie i nie wymaga to żadnego komentarza.

Malkontenci mogą powiedzieć : zaraz, zaraz... ale przecież to Inter Mediolan wygrał LM ! No tak, ale nie zdobycie pucharu świadczy o byciu najlepszym obiektywnie rzecz biorąc klubem na świecie. Barcelona stoi od kilku dobrych lat na stałym, wysokim poziomie opierającym się na promowaniu rodzimej katalońskiej piłki nożnej. Przecież ta słynna La Masia (w której jestem dyrektorem do spraw logistycznych) ma chłopców niesamowicie utalentowanych i rokujących świetnie na przyszłość. Wystarczy zobaczyć ilu zawodników gra w reprezentacjach różnych kat. wiekowych Hiszpanii i zobaczyć można, że młodzi cules z Barcelony są członami drużyn narodowych.

PS. Pozdrawiam wszystkich fanów FC Barcelony mieszkającyh w Polsce. Trzymajcie się ciepło ;]

0

das boot

Zgadzam się po części. To jak grał Ronaldinho w czasach swojej świetności było czymś więcej niż futbolem, ale z tej listy wyrzuciłbym Messiego , gdyż on też jest swietnym wirtuozem piłki.

Ps. Uważam, że Ronaldinho jeszcze wróci i pokaże klasę ;]

0

Poczciwy pątnik ;]

0

Proszę was idźcie spać. Główki wam odpoczną, jutro może rano napijecie się melisy, odświeżycie umysł i przestaniecie ględzić co niektórzy nie na temat.

Wszystkim lamusom życzę toteż smacznych snów. ;]

0

Uważam więc temat za zamknięty/

0

cypisek czy inny tam rumcajs to samo, byłem na innym temacie na stronce i widze, że koledzy spamują zamiast zająć się czymś pożytecznym np. obieraniem kiełbaski xD

0

Olo 17

po co piszesz wszędzie o tym zajściu z guardiolą, weź się ogarnij !

0

dennni jesteście, gadacie nie na temat.

Zlatan nie potrafi grać tak jak gra cała Barca.

Uważam, że nie ma takiego przeglądu pola jak inni klasowi zawodnicy tego klubu.

Nie wstrzeli się w sezon, posiedzi na ławie i go sprzedadzą.

Do Barcy trzeba pasować.

0

Platini ma absolutą rację, jak można wydać tyle kasy na tak zbezelowanego zawodnika

0

No to to ja lubie. VISCA EL BARCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?