0

wreszcie jakaś obiektywna wypowiedź piłkarza realu.

0

Czelsi się należał tytuł mimo iż jeżdżą autobusem pod bramką. Gratuluję niebieskim Londyńczykom.

0

@tencent weibo to chińska nazwa tittera. messi ma tam konto :D

0

konto na chińskim twitterze, gościu jest niepowtarzalny :D

0

Zacznijmy od tego, że w tym roku złotą pilke zdobędzie gracz uznany za najlepszego na Euro. Dlatego bo: ani messi ani ronaldo nie wygrali lm, gdyby któryś z nich zrobiłby to wówczas złota piłka byłaby ich rękach, po drugie messi pomimo tego że indywidualnie pobił wszelkie rekordy to jednak liczą sie tytuły zespołu. Kocham messiego, ale niestety nie zdobędzie złotej piłki za rok 2012. jeśłi portugalia zajdzie daleko na euro to wóczas cr ma piłke w kieszen. VeB

0

ja sie popłakałem, cholera

0

czas pokaże co będzie dalej, dla całej piłki na świecie to straszne że barca nie wygrała 3 ostatnich meczy. Tymczasem to normalne w footbolu, po prostu nawet przeciwnicy nie przywykli do tego stanu rzeczy. Być może będzie tak że barca nie ygra nic przez następne 3 sezony, nigdy nic nie wiadomo. Wiem jedno, zawsze z nią będę !

0

kocham cie barca !!!!!!!!

0

widze, że dużo pękło po tym jak barca przegrała 2 ostatnie mecze- i słusznie wreszcie trzeba pokazać i uwypuklić co nie zaczyna, a już szwankuje od jakiegos dłuższego czasu.

0

w tym momencie pragnę finału real-barca w LM, trzeba utrzeć nosa pyszalkom.

0

zaraz zacznie się temat ''nie na temat'' za przeproszeniem ;p (chodzi o ustawienie)

0

minusuję Cię AdamoS11 bo pisze się wreszcie a nie WREŚCIE

0

żeby chociaz wszedł na ostatnie 5 min, będzie tym samym oswajany z grą z bezpośrednim przeciwnikiem bo treningi to nie to samo.

0

mój typ: 3-0 Leoś 2, Fabregas

0

AJSMEN ;p*

0

widze ajmen włącza się do dysputy :)

0

stałe fragmenty zawsze były słabą stroną Świętego, mimo to uważam, że jest wybitnym golkiperem. 6 pkt, teraz porażka z np. Bilbao i z nami i Remontada is Posible !

0

ide na stronke realu poczytać ''komcie'' Białasów, udane wagary dzisiaj nie powiem :D

0

my tu gadu gadu a tu już 6 pkt raptem. Porażka z nami i jeszcze z kimś po drodze blancos i remontada stanie się faktem :D

0

Dzisiaj Villareal-Real 1-0 i dzień wagarowicz uznać będzie można za jeden z piękniejszych ;)

0

Neymar się przyda, to będzie Barca nie z tej ziemii już totalnie !

0

Jestem za tym aby usuwać konta przeciwników Blaugrany na tej stronie, ponieważ ktoś kto jest użytkownikiem tej strony powinien być fanem Barcelony. Natomiast tacy pieprzeni madridiści rejestrują się tutaj i cały czas prowokują. Komentarz hejtujący powinien prowadzić do usunięcia konta na tej stronie. Dziękuje. Kto mnie popiera ?

0

dalej kurczowo trzymam się yniku 4-0

0

dla rozluźnienia atmosfery polecam piosenkę:

:D

0

@Beatryczeee
''...przestańcie lać wodę i trwożyć się nad jego rzekomą słabą formą, bo w takich momentach jeśli waszym zdaniem Pique stoi w miejscu, to wy robicie krok wstecz.'' Co Ty gadasz stary ? fakt jest jednoznaczny- Pique jest w słabej formie. Nie podlega to żadnej spekulacji. A jeżeli chcesz argumentów to przytoczy je zaraz po mnie dziesiątka innych osób na tym forum.

0

Pep pewnie chce zdobyć drugi raz z rzędu LM i wtedy pewnie postanoi odejść jako legenda.

0

Ja to mam takie przeczucie że Pep odejdzie na 99 % ,gdyby barca w tym sezonie znowu zdobyła tryplet, a nawet jakby wygrała tylko CdR i LM. Oczywiście tego się obawiam.

0

szczerze ? to chyba większość facetów, którzy byliby z shakirą mieliby problemy z koncentracją. chłopak się zadurzył, z negatywnym skutkiem dla blaugrany, może po pewnym czasie się ocknie co wyrabia ostatnio na boisku.

0

Właśnie, o co chodzi z tą akcją z Alexisem dzisiaj ?

0

@Chakou96
To co napisałeś w 2 części swojego posta jest śmieszne. Wynika z niego, że to Pep ma pogadać z tymi dawnymi obrońcami. Po drugie nawet jeśli chodziło ci o Pique to po kiego grzyba ma specjalnie z nimi gadać, spotykać się itp. Przecież to jest absurd. Co mogą powiedzieć mu zawodnicy, którzy w piłkę kopali kilkadziesiąt lat temu ( w przypadku Cesarza )? Z resztą jak ma wyglądać bezsensowne spotkanie ludzi mieszkających daleko od siebie i nieznających się bliżej tylko na chwile by porozkminiać detale formy gerarda.
Wg Ciebie to byłoby chyba coś takiego:
GP: Siema Beckenbauer ! Chodź pogadamy przy kawie o mojej słabej dyspozycji.
FB: Spoko Gerard. Spotkajmy się na jakieś 30 min w Monachium bo z tego co wiem to masz za 20 min samolot do Niemiec, a ja ostatnio jestem przeziębiony i niegdzie nie latam.
GP: Ok. Po meczu z Granadą przylece, pogadamy i spadam na kolacje do Barcelony.ŻENADA jeżeli chodzi o poziom niektórych tekstów tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?