maniekrsa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Siomki
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto by sie spodziewał, neymar bierze nagrode puskasa !c o to ma być ?nagroda należy się bezapelacyjnie rooney'owi.
0
Bez dwóch zdań nie czytając artykułu, tylko odpowiadając na pytanie postawione w tytule- David Villa kontuzjowany, to mega problem dla reprezentacji narodowej.
0
Leverkusen- do zobaczenia w lutym !
0
Jest dobrze, bo ostatnio w LM za często napotykamy się na rusków i innych slowian wschodnich
0
hehe, powinno być negatywna
0
„Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć.”- podoba mi sie to porównanie, idealnie obrazuje to co działo sie na stadionie im. pana Bernabeu
0
tak czytam sobie ten artykuł i przypomniało mi sie jak to wielu na tym forum jęczało, że pieniądza wydane na fabregasa będą wyrzucone w błoto, a guardiola znowu się pomyli co do transferu. cesc jest piłkarzem, który jak żaden inny rozumiał gre cantery i pokazuje to w każdym meczu jak nieoceniony jest dla zespołu. malkontenci powinni teraz zdejmować czapki z głów.
0
i własnie to pisałem jakiś czas temu, rozpoczyna się powolny brak motywacji, cos trzeba z tym zrobić pep.
0
Real zniszczymy bo innego wyjścia nie mamy. Gran derbi musi być wygrane, to spowoduje spadek morale halowców i nasze mentalne podbudowanie. Mobilizacja blaugrany jest konieczna do zwycięstwa na bernabeu. Wynik inny niż zwycięstwo Barcelony powoduje zmniejszenie szans na zdobycie la liga do 20 %.
0
Santana 10 Gdyby nie twoje ''dopuki'' to komentarz zasługiwałby na pochwałę.
0
adriano wyrasta na niezwykłej klasy futbolistę
0
Panowie i Panie możecie mnie zbesztać, klikając mnóstwo minusów, ale szczerze mówiąc nie interesuje mnie to. Kocham Barce od 10 lat czyli odkąd skończyłem 10 lat. Jestem jej wiernym fanem. Ten mecz, a także kilka poprzednich pokazuje niesamowite zmęczenie materiału i brak motywacji wśród zawodników. Śmiem twierdzić, że ten spadek formy może popaść w wypalenie zespołu, jeżeli Pep nie zagrzmi w tym właśnie momencie. Zawodnicy podświadomie wiedzą, że osiągnęli wszystko i ciężko im teraz wznieść się na wyżyny. Wierzę jednak, że mecz z Realem, który prezentuje sie obecnie (powiedzmy sobie szczerze) lepiej będzie kolejną manitą. VeB
0
to jest typ pokoroju CR, on nie pasuje do koncepcji drużyny i myśli taktycznej zespołu
0
-WiernyCules-, nie gadaj takich bzdur bo każda dekada miała swojego wybitnego rozgrywającego i ciężko zestawiać jednego z drugim skoro futbol na przestrzeni lat ciągle ewoluuje. Xavi est OBECNIE najlepszym rozgrywającym na Ziemii.
0
kibice na szczęście docenili Xaviego, Messi jest nr1, ale to Xavi zasługuje całą swoją karierą na najwyższe honory.
0
murinio ty śmieciu, po tym co przeczytałem nie mam już ciebie za grosz szacunku. ty już nigdy nie wygrasz ligi mistrzów. jedyne co wygrasz w przyszłości to mistrzostwo katarskiej albo b
0
Messi z Argentyną musi wygrać mundial 2014. jeżeli tego dokona to stanie się najpotężniejszym graczem w historii futbolu, jeżeli zaś wygra jeszcze kiedyś Copa America i następny mundial to nikt nigdy nie zrzuci go z najwyższego piedestału futbolowych bogów.
0
gradzik, kilka punktów z twojej notki, a raczej większość nadaje się do śmieci.
Takich bredni i demagogii już dawno nie widziałem. Owszem, Messi nie jest w optymalnej formie, ale porównywanie go do CR to tak jakby zestawić Bonda z Borewiczem.
0
zawsze bede darzył szacunkiem Carlosa, to był i jest niesamiowity gracz, to on w końcu tworzył ówczesną potęgę realistów (jak dobrze że tym czasom Barca powiedziała stanowcze STOP !
0
niestety, ale pep jest typem trenera który nie pozostanie w barcelonie tyle leat co feruson w manu, on bedzie chcial spróboać czegoś nowego. miejmy nadzieje że kiedy odejdzie to jego następca będzie godny prowadzić tak wspaniałą druzyne
0
oper21 ale tu nie chodzi o dobrą współprace między rosellem a pepem. tutaj chodzi o to, że pep osiągnął w barcelonie wszystko co mógł osiągnąć i może czuć lekkie znużenie, gdyż jest ambitnym trenerem szukającym nowych wyzwań. wydaje mi sie, że po sezonie 2012/13 będzie chciał poszukać nowych ofert w celu dalszego swego rozwoju.
0
cyberpunk, nie czepiaj sie co do tych błędów bo nie ma ich wiele
0
zdałem Mature !!!
Idę na Filologię Hiszpańską z miłości do Barcelony.
Liczę na kolejne już odwiedziny Camp Nou
0
kacperfcb
Chodziło mi o to, że Thiago już nie będzie pośredniczył w transferze (który de facto dojdzie do skutku) z Cesciem.
0
nareszcie Xavi będzie mógł sobie spokojnie odpocząć na ławce rezerwowych.
0
tak! Barca w tym sezonie nie do pokonania !!!
0
to jest to! koniec spekulacji z transferową karuzelą śmiechu cesca.
0
Ach...gdyby Barca zastosowała zasadę pierwokupu po wydaniu Cesca Wengerowi. Teraz musimy pozyskiwać SWOJEGO zawodnika za takie bajońskie sumy.
Wierzę jednak, że uda się w miarę logicznie sformalizować ten zakup.
Najlepsza opcja to ok 35 mln + Bojan lub dos Santos.
0
Good, trzeba stawiać na młodych, świetnie rokujących sędziów. Wystarczy Webb'owi, sędziował ostatnimi czasy mecze najwyższej rangi.
0
z innej beczki: kto sędziuje mecz na Łemblej ?