0

kto by sie spodziewał, neymar bierze nagrode puskasa !c o to ma być ?nagroda należy się bezapelacyjnie rooney'owi.

0

Bez dwóch zdań nie czytając artykułu, tylko odpowiadając na pytanie postawione w tytule- David Villa kontuzjowany, to mega problem dla reprezentacji narodowej.

0

Leverkusen- do zobaczenia w lutym !

0

Jest dobrze, bo ostatnio w LM za często napotykamy się na rusków i innych slowian wschodnich

0

hehe, powinno być negatywna

0

„Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć.”- podoba mi sie to porównanie, idealnie obrazuje to co działo sie na stadionie im. pana Bernabeu

0

tak czytam sobie ten artykuł i przypomniało mi sie jak to wielu na tym forum jęczało, że pieniądza wydane na fabregasa będą wyrzucone w błoto, a guardiola znowu się pomyli co do transferu. cesc jest piłkarzem, który jak żaden inny rozumiał gre cantery i pokazuje to w każdym meczu jak nieoceniony jest dla zespołu. malkontenci powinni teraz zdejmować czapki z głów.

0

i własnie to pisałem jakiś czas temu, rozpoczyna się powolny brak motywacji, cos trzeba z tym zrobić pep.

0

Real zniszczymy bo innego wyjścia nie mamy. Gran derbi musi być wygrane, to spowoduje spadek morale halowców i nasze mentalne podbudowanie. Mobilizacja blaugrany jest konieczna do zwycięstwa na bernabeu. Wynik inny niż zwycięstwo Barcelony powoduje zmniejszenie szans na zdobycie la liga do 20 %.

0

Santana 10 Gdyby nie twoje ''dopuki'' to komentarz zasługiwałby na pochwałę.

0

adriano wyrasta na niezwykłej klasy futbolistę

0

Panowie i Panie możecie mnie zbesztać, klikając mnóstwo minusów, ale szczerze mówiąc nie interesuje mnie to. Kocham Barce od 10 lat czyli odkąd skończyłem 10 lat. Jestem jej wiernym fanem. Ten mecz, a także kilka poprzednich pokazuje niesamowite zmęczenie materiału i brak motywacji wśród zawodników. Śmiem twierdzić, że ten spadek formy może popaść w wypalenie zespołu, jeżeli Pep nie zagrzmi w tym właśnie momencie. Zawodnicy podświadomie wiedzą, że osiągnęli wszystko i ciężko im teraz wznieść się na wyżyny. Wierzę jednak, że mecz z Realem, który prezentuje sie obecnie (powiedzmy sobie szczerze) lepiej będzie kolejną manitą. VeB

0

to jest typ pokoroju CR, on nie pasuje do koncepcji drużyny i myśli taktycznej zespołu

0

-WiernyCules-, nie gadaj takich bzdur bo każda dekada miała swojego wybitnego rozgrywającego i ciężko zestawiać jednego z drugim skoro futbol na przestrzeni lat ciągle ewoluuje. Xavi est OBECNIE najlepszym rozgrywającym na Ziemii.

0

kibice na szczęście docenili Xaviego, Messi jest nr1, ale to Xavi zasługuje całą swoją karierą na najwyższe honory.

0

murinio ty śmieciu, po tym co przeczytałem nie mam już ciebie za grosz szacunku. ty już nigdy nie wygrasz ligi mistrzów. jedyne co wygrasz w przyszłości to mistrzostwo katarskiej albo b

0

Messi z Argentyną musi wygrać mundial 2014. jeżeli tego dokona to stanie się najpotężniejszym graczem w historii futbolu, jeżeli zaś wygra jeszcze kiedyś Copa America i następny mundial to nikt nigdy nie zrzuci go z najwyższego piedestału futbolowych bogów.

0

gradzik, kilka punktów z twojej notki, a raczej większość nadaje się do śmieci.
Takich bredni i demagogii już dawno nie widziałem. Owszem, Messi nie jest w optymalnej formie, ale porównywanie go do CR to tak jakby zestawić Bonda z Borewiczem.

0

zawsze bede darzył szacunkiem Carlosa, to był i jest niesamiowity gracz, to on w końcu tworzył ówczesną potęgę realistów (jak dobrze że tym czasom Barca powiedziała stanowcze STOP !

0

niestety, ale pep jest typem trenera który nie pozostanie w barcelonie tyle leat co feruson w manu, on bedzie chcial spróboać czegoś nowego. miejmy nadzieje że kiedy odejdzie to jego następca będzie godny prowadzić tak wspaniałą druzyne

0

oper21 ale tu nie chodzi o dobrą współprace między rosellem a pepem. tutaj chodzi o to, że pep osiągnął w barcelonie wszystko co mógł osiągnąć i może czuć lekkie znużenie, gdyż jest ambitnym trenerem szukającym nowych wyzwań. wydaje mi sie, że po sezonie 2012/13 będzie chciał poszukać nowych ofert w celu dalszego swego rozwoju.

0

cyberpunk, nie czepiaj sie co do tych błędów bo nie ma ich wiele

0

zdałem Mature !!!

Idę na Filologię Hiszpańską z miłości do Barcelony.

Liczę na kolejne już odwiedziny Camp Nou

0

kacperfcb

Chodziło mi o to, że Thiago już nie będzie pośredniczył w transferze (który de facto dojdzie do skutku) z Cesciem.

0

nareszcie Xavi będzie mógł sobie spokojnie odpocząć na ławce rezerwowych.

0

tak! Barca w tym sezonie nie do pokonania !!!

0

to jest to! koniec spekulacji z transferową karuzelą śmiechu cesca.

0

Ach...gdyby Barca zastosowała zasadę pierwokupu po wydaniu Cesca Wengerowi. Teraz musimy pozyskiwać SWOJEGO zawodnika za takie bajońskie sumy.

Wierzę jednak, że uda się w miarę logicznie sformalizować ten zakup.

Najlepsza opcja to ok 35 mln + Bojan lub dos Santos.

0

Good, trzeba stawiać na młodych, świetnie rokujących sędziów. Wystarczy Webb'owi, sędziował ostatnimi czasy mecze najwyższej rangi.

0

z innej beczki: kto sędziuje mecz na Łemblej ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?