0

mój typ: 4:0
gole: Messi 2, Alexis 1, Pedro 1 (dzisiaj może coś ''uszczeli'')

0

wiadomo, że nie może dojść do finalu real-barca bo wtedy o ''normalnych warunkach'' możemy pomarzyć. Mourinho użyłby całej swojej ''czarnej magii'' żeby za wszelką ceną podnieść trofeum nie przebierając w środkach, dlatego niezwykle ważne jest wyeliminowanie blancos przez bayern (to oczywiste, że real wygra z apoelem, a tak dysponowany bayern przejedzie sie po portugalczykach ).

0

malaga może nie miała tak klarownych sytuacji jak real mimo to grała niezwykle odważnie na bernabeu, myśle, że villareal powinien grając u siebie zebrać się na odwagę i grać futbol bardziej ofensywnie skierowany.

0

Teraz porażka z Villarealem, jakieś szczęśliwe 1-0 dla żółtej łodzi podwodnej i już będzie nerwowość totalna w szeregach Blancos. Bądźmy dobrej myśli !

0

to są tylko słowa, które ''wypada'' powiedzieć, w rzeczywistości tylko rodzina i bliscy Abiego oraz cules zawsze pamiętają o nim.

0

ludzie to czysta demagogia oddanego madritisty

0

hehe, nie znam typa, ale rozśmieszył mnie, chce chyba swą wypowiedzią pokazać że jeszcze żyje i żeby jego paplanina była nagłośniona, nic więcej. Bayern trudniejszy niż Barcelona, chyba mniej rozkminiony przez Mou bo z Blaugraną mierzą się realiści na rodzimym terenie częściej.

0

A co do meczu z realu z cska - chłopaki z rasiji nie mają szans niestety ;

0

Ogólnie to jestem na 90 persent pewny, że Barca trafi na Milan.

0

Pep, zawsze będziesz lepszym trenerem niż Mużinio !

0

1. Dzisiejszy mecz Betisu z Realem- dobre widowisko, wynik faktyczny:2-3
tymczasem powinny być 2 rzuty karne dla Betisu i czerwona dla Ramosa... Taką postawą sędziów real jest nie do pokonania, to staje się żenujące.
2. Jutro Messi strzeli ze 4 gole bo ''dawno'' nie grał w lidze :)
Dziękuje Barcelono, że jesteś, za to, że nigdy nie będziesz taki jak Real, Forever Cules, forever Antimadritista ! VeB !

0

Tello to świetny piłkarz, o atletycznej budowie ciała, dobrym wzroście. Jeżeli będzie ciężko pracował to stanie się maszynką do strzelania bramek .

0

zjadliwe dziewczę

0


taki widok przyjaźni między realistami a barcelonistami -para siempre

0

coś mi sie wydaje, że tak wybitnym i rozsądnym systemem szkolenia Barca będzie panowała długie lata w światowym futbolu. Oczywiście jeżeli nie przyjdzie jakiś niezrównoważony nowy prezydent i nie zmieni systemu zarządzania szkoleniem zawdoników i polityki transferów.

0

wynik będzie okazały ok 5:0 ,natomiast liczymy na potknięcie Blancos z naszym miejscowym, katalońskim rywalem.

0

http://euro2012.onet.pl/wideo/castrol-edge-przedstawia-ronaldo-przetestowany-do-,45671,w.html#play
oglądając filmik ciągle zastanawiałem się jak wyszły by testy z messim, to co u jest u niego w mózgu to przy mózgu ronaldo coś niepojętego, niebywała inteligencja, filmik castrola, wysoce subiektywny, przykład: mówią o silnej psychice ronaldo, wiele ważnych meczy z reprezentacją i rm CR7 zawalił po całości, Che podobny filmik z udziałem Lionela, to jest dopiero ewenement, niski bez atletycznej budowy ciała, żaden maniak prędkości z niego a jednak genialny pod każdym piłkarskim aspektem, pozdrawiam all cules !

0

Pique powinien być ''tykalny''. Bez odpowiedniego zrugania zawodnika nie ma jego mobilizacji i rehabilitacji.

0

daro22
Nie kwestionuje tego, że Pique zagrał fatalnie, chodzi mi o 0 dla Pedro, które jest przesadzone.

0

Mimo wszystko uważam, że Messi powinien odpocząć na ławce i wchodzić po I połowie na mecze. Dało by to mu trochę zacięcia sportowego, takiej jakby złości, która pozwoliłaby pewnie na zwiększenie jego skuteczności.

0

Z Pedro przesada, na 0 ocenia się wówczas, gdy zawodnik nie gra nic, a w dodatku dostaje czerwień. 0 powinno być za postawę na boisku zarówno w sensie mentalnym jak i przygotowaniu fizycznym. Pedro był równie fatalny jak Pique dlatego powinien dostać 1.

0

welcome to the jungle

0

Co zaczęła się lipa tabeli to już ''prawdziwi'' kibice odchodzą. Sorry, ale kwituję to skromnym: w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć. !

0

Real nie będzie wiecznie wygrywał, wyłoży się bo już często traci bramki, my natomiast musimy wygrać na chwile obecna wszystko co pozostało. VeB !

0

3:0 to moj typ

0

no przynajmniej na psychotropach bedzie przez 2 tygodnie to może ochłonie troche

0

tak czy siak za jakieś 3 lata messi bedzie grał już bez xaviego bo ten zakończy kariere. wiem jednak, że messi zawsze będzie grał na swoim najwyższym ze wszystkich możliwych poziomów.

0

Czytając wypowiedzi ibry aż nie moge uwierzyć że ten człowiek miał prawo bytu w barcelonie , nieważne jak bardzo utalentowanym piłkarzem jest ibra- pokora to najważniejsza cecha każdego gracza grającego w barwach blaugrany.

0

normalnie az sie zdziwilem- messi zlota pilka :)

0

marta zdegradowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?