maniekrsa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Siomki
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mój typ: 4:0
gole: Messi 2, Alexis 1, Pedro 1 (dzisiaj może coś ''uszczeli'')
0
wiadomo, że nie może dojść do finalu real-barca bo wtedy o ''normalnych warunkach'' możemy pomarzyć. Mourinho użyłby całej swojej ''czarnej magii'' żeby za wszelką ceną podnieść trofeum nie przebierając w środkach, dlatego niezwykle ważne jest wyeliminowanie blancos przez bayern (to oczywiste, że real wygra z apoelem, a tak dysponowany bayern przejedzie sie po portugalczykach ).
0
malaga może nie miała tak klarownych sytuacji jak real mimo to grała niezwykle odważnie na bernabeu, myśle, że villareal powinien grając u siebie zebrać się na odwagę i grać futbol bardziej ofensywnie skierowany.
0
Teraz porażka z Villarealem, jakieś szczęśliwe 1-0 dla żółtej łodzi podwodnej i już będzie nerwowość totalna w szeregach Blancos. Bądźmy dobrej myśli !
0
to są tylko słowa, które ''wypada'' powiedzieć, w rzeczywistości tylko rodzina i bliscy Abiego oraz cules zawsze pamiętają o nim.
0
ludzie to czysta demagogia oddanego madritisty
0
hehe, nie znam typa, ale rozśmieszył mnie, chce chyba swą wypowiedzią pokazać że jeszcze żyje i żeby jego paplanina była nagłośniona, nic więcej. Bayern trudniejszy niż Barcelona, chyba mniej rozkminiony przez Mou bo z Blaugraną mierzą się realiści na rodzimym terenie częściej.
0
A co do meczu z realu z cska - chłopaki z rasiji nie mają szans niestety ;
0
Ogólnie to jestem na 90 persent pewny, że Barca trafi na Milan.
0
Pep, zawsze będziesz lepszym trenerem niż Mużinio !
0
1. Dzisiejszy mecz Betisu z Realem- dobre widowisko, wynik faktyczny:2-3
tymczasem powinny być 2 rzuty karne dla Betisu i czerwona dla Ramosa... Taką postawą sędziów real jest nie do pokonania, to staje się żenujące.
2. Jutro Messi strzeli ze 4 gole bo ''dawno'' nie grał w lidze :)
Dziękuje Barcelono, że jesteś, za to, że nigdy nie będziesz taki jak Real, Forever Cules, forever Antimadritista ! VeB !
0
Tello to świetny piłkarz, o atletycznej budowie ciała, dobrym wzroście. Jeżeli będzie ciężko pracował to stanie się maszynką do strzelania bramek .
0
zjadliwe dziewczę
0
taki widok przyjaźni między realistami a barcelonistami -para siempre
0
coś mi sie wydaje, że tak wybitnym i rozsądnym systemem szkolenia Barca będzie panowała długie lata w światowym futbolu. Oczywiście jeżeli nie przyjdzie jakiś niezrównoważony nowy prezydent i nie zmieni systemu zarządzania szkoleniem zawdoników i polityki transferów.
0
wynik będzie okazały ok 5:0 ,natomiast liczymy na potknięcie Blancos z naszym miejscowym, katalońskim rywalem.
0
http://euro2012.onet.pl/wideo/castrol-edge-przedstawia-ronaldo-przetestowany-do-,45671,w.html#play
oglądając filmik ciągle zastanawiałem się jak wyszły by testy z messim, to co u jest u niego w mózgu to przy mózgu ronaldo coś niepojętego, niebywała inteligencja, filmik castrola, wysoce subiektywny, przykład: mówią o silnej psychice ronaldo, wiele ważnych meczy z reprezentacją i rm CR7 zawalił po całości, Che podobny filmik z udziałem Lionela, to jest dopiero ewenement, niski bez atletycznej budowy ciała, żaden maniak prędkości z niego a jednak genialny pod każdym piłkarskim aspektem, pozdrawiam all cules !
0
Pique powinien być ''tykalny''. Bez odpowiedniego zrugania zawodnika nie ma jego mobilizacji i rehabilitacji.
0
daro22
Nie kwestionuje tego, że Pique zagrał fatalnie, chodzi mi o 0 dla Pedro, które jest przesadzone.
0
Mimo wszystko uważam, że Messi powinien odpocząć na ławce i wchodzić po I połowie na mecze. Dało by to mu trochę zacięcia sportowego, takiej jakby złości, która pozwoliłaby pewnie na zwiększenie jego skuteczności.
0
Z Pedro przesada, na 0 ocenia się wówczas, gdy zawodnik nie gra nic, a w dodatku dostaje czerwień. 0 powinno być za postawę na boisku zarówno w sensie mentalnym jak i przygotowaniu fizycznym. Pedro był równie fatalny jak Pique dlatego powinien dostać 1.
0
welcome to the jungle
0
Co zaczęła się lipa tabeli to już ''prawdziwi'' kibice odchodzą. Sorry, ale kwituję to skromnym: w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć. !
0
Real nie będzie wiecznie wygrywał, wyłoży się bo już często traci bramki, my natomiast musimy wygrać na chwile obecna wszystko co pozostało. VeB !
0
3:0 to moj typ
0
no przynajmniej na psychotropach bedzie przez 2 tygodnie to może ochłonie troche
0
tak czy siak za jakieś 3 lata messi bedzie grał już bez xaviego bo ten zakończy kariere. wiem jednak, że messi zawsze będzie grał na swoim najwyższym ze wszystkich możliwych poziomów.
0
Czytając wypowiedzi ibry aż nie moge uwierzyć że ten człowiek miał prawo bytu w barcelonie , nieważne jak bardzo utalentowanym piłkarzem jest ibra- pokora to najważniejsza cecha każdego gracza grającego w barwach blaugrany.
0
normalnie az sie zdziwilem- messi zlota pilka :)
0
marta zdegradowana