marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stary mam nadzieje ze zartujeaz z tym pytaniem.
0
Granie 5 pomocnikami zageszcza srodek pola , to prawda , ale jednoczesnie zmiejsza mozliwosci ofensywne. Zwlaszcza przeciwko druzynom ktore jak AM bronia sie kompaktowo. Tu tylko skrzydlowi i proba rozciagniecia do bokow ma szanse powodzenia. Ofensywnie to my gralusmy za Guardioli czy Enrice . Teraz to nasz styl mozna okreslic nijako-asekuracyjny.
1
Nie za ciekawie dla Polakow
0
Czyli ze jak?? Ze byl czas gdzie Barca grala spektakularnie , byla nie do zatrzymania a dzis gra kibel ale ty ciagle twierdzisz ze gra piekna ple?
0
Jesli obecna Barca czt obecny Real gra piekny football to z calym szacunkiem ty masz takie pojecie o pilce noznej co ja o rytualach godowych pingwinow
10
Tez bym jakims zartem rzucil ale jakos nic tak dobrego mi nie przychodzi na mysl
0
Obecny zarzad odzchodzi od wielu wartosci klubu. Miedzy innymi od sposobu traktowania zawodnikow.
Obecnie sa oni towarem na ktorym zarzad chce zarabiac. Przyklad Miny i obecnie Malcoma ktory po sezonie pojdzie pewnie za jakies 50 baniek.
6
Rakiete wstawi na obrone zeby bron Boze nie mial za duzo odpoczynku
1
Oka jak oka,ale pamietaj ze w tym przypadku umyj rece przed pojsciem na siku.
Oczywiscie po siku tez raczki myjemy.
1
Swiatek, piatek czy niedziela a nasz Piatek ciagle strzela.
5
Trzeba miec slabe pojecie o zawodnikach Barcelony zeby wrzucac do jednego koszyka Rafinie z Turanem, Gomesem i Denisem.
Wydaje mi sie ze redakcja powinna wykazac sie wieksza wiedza na temat naszych zawodnikow.
4
Koles obraza jednego z najwiekszych pilkarzy w historii a ty mi tu zwracasz uwage ze mu pojechalem. Zenada.
3
Szkoda ze twoja mama nie prosila twojego taty zeby bardziej uwazal.
0
Z calym szacunkim dla Artura ale nie jest jeszcze godzien zeby nazywac go Xavim. To tak jakby za pare lat jakis mlody grajek strzelil dla nas 40 goli w sezonie i ludzie zaczeliby nazywac go nowym Messim.
Tu jest mowa o Bogach footballu.
2
Cale szczescie ze o tobie beda pamietac.
2
W obecnej formie to Liverpool by nam zrobil z dupy jesien sredniowiecza.
1
My sie lepiej martwy o nasz zespol i naszego trenera.
0
Dlaczego by pasowal do Bacelony???
34
Mamy druzyne ale trener nie umie jej poukladac. Z calym szacunkiem dla Valverde ale w trakcie meczy on wyglada jakby nie byl w stanie ulozyc leniwca do snu a co dopiero ogarnac taki zespol jak Barca. Ci zawodnicy potrzebuja trenera z ogniem w oczach
4
Zebysmy kolejny mecz przegrali.
12
Brak zaangazowania widac u naszych golym okiem. Ale wydaje mi sie ze jest to zadanie trenera zeby ich odpowiednio zmywowac. Jesli trener kuca przy lini bocznej jak ciepla klucha to co sie dziwic.
Trener powinien zyc meczem jak np. Simeone czy Klopp. Od tych panow zawodnicy czerpia energie i motywacje podczas meczy wiadrami.
A nasz kucnie sobie jak piesek przy kupci i czeka az mu Messi mecz wygra
0
No i moze to jest opcja. Ale zarzad bedzie szukal kogoas z DNA Barcelony.
Szkoda tylko ze nie widza ze nasza gra nie ma juz nic wspolnego z ideami Cruyffa czy Pepa. Nie ma gry w trojkontach, nie ma 5 sekundowego odbioru pilki, o pressingu czy wykorzystaniu graczy ze szkolki nie ma co wspominac.
0
Bardzo czeto klepie na jeden kontakt.
Moze inne mecze ogladamy.
11
Tu nie chodzi czy wygrywasz z Barcelona czy z zespolem z zadupia.
Trzeba miec troche honoru i szacunku dla rywala.
Niestety stara gwardia jak Puyol, Inesta ,Valdes czy Abidal wiedzieliby jak sie zachowac
0
A czemu nie Messiego. Miano najlepszego na swiecie zobowiazuje do grania na wyzszym poziomie. Messi gral dzis przeciwko Leganes i na ich tle jakos nie blyszczal
0
Zaden obecnie nie do wyjecia.
0
Ta Sevilla zrobilaby nam dzis z d..y jesien sredniowiecza
27
Dla mnie najwieksza wada Valverde jest nieumiejetnosc motywowania pilkarzy i brak reakcji przy lini bocznej.
I tak jak on przykuca z boku boiska jak cieply klusek tak nasi czlapia po tym boisku.
A czasami warto by bylo opi....c nawet Messiego czy Busiego zeby i najwieksze gwiazdy w zespole poczuly ten zastrzyk energi od trenera( patrz Klopp)
Najgorsze jednak w obecnej sytuacji jest to ze na teraz na rynku nie ma trenera na miare Barcelony .
0
No nie bardzo obecnie.
0
Mirande i Artura.
Mlodzika bez ogrania i kolesia z ligi brazylijskiej ktory nic jeszcze nie pokazal.