1

Umtiti ma tak dlugo klopoty bo nie zdecydawal sie na operacje tylko leczenie zachowawcze

0

Zostal odsuniety od skladu kiedy postanowil nie przedluzac kontraktu.
A sprzedali bo znalazl sie chetny w zimie. Gdyby nie to siedzial by na trybunach do lata.

0

Zgadzam sie ze wszystkim co napisales ale dla porownania nasz projekt sportowy w ostatnich latach tez nie za dobrze wyglada. Sporo nietrafionych transferow, wypozyczenia na pol roku wiekowych graczy gdzie zamias tego mozna by dawac szanse mlodym.
Szkolka slaba strasznie gdzie jeszcze niedawno to byla nasza silna strona.
No i sposob w jaki potraktowano Munira nie odbiega za daleko od sytuacji z Rabiotem.
I moim zdaniem my nie przekonywujemy zawodnikow do grania dla Barcy naszym projektem sportowym tylko mega kasa.
Wyplaty sa kolosalne a drabinka placowa juz dawno zostala zachwiana.

4

Mnie smieszy jak kogos smieszy czyjas subiektywna opinia.

6

Mam nadzieje ze nie.
Z calym szacunkiem to nie jest trener na tak wielki klub. Nam potrzeba kogos kto bedzie w stanie powiedziec tym gwiazda ze trzeba zap.....c
Trenera ktory nie bedzie sie bal posadzic na lawce nawet najwieksze nazwiska jesli sa pod forma.
Kogos kto bedzie potrafil pokazac kto rzadzi w klubie. Kogos z charyzma i umiejetnosciami motywowania zawodnikow. Jednym slowem trenera z jajami.

6

Nawet przy wygranej lidze Valverte powinien zakonczyc swoja przygode z Barcelona. Z czalym szacunkiem ale nie jest to trener na tak wielki klub.
Zbyt czesto gra asekuracyjnie, bez polotu, strasznie drewnianie.
Cytujac klasyka pod wodza tego trenera- " naszym chlopakom brakuje luzu"

0

To jeszcze podaj numery na lotka

0

Ty chyba inny mecz ogladales.
Busi zagral w pierwszej polowie taki kryminal, ze za to powinna byc lawka na dlugi czas.

0

Chyba inny mecz ogladales bo Vinicius zagral godne zawody w pierwszej polowie.

4

PO I PiS to samo szambo.
I ci i ci walili obywateli w tylna czesc ciala.
Roznica jest taka ze obecna wladza nawet nie stara sie uzywac do tego wazeliny. Jada na ostro i jak widac wielu sie to podoba

0

Troche trzeba miec wypaczony tryb myslenia , jesli jego wypowiedz odbierasz " dawac mi tych leszczy"

24

A co mial powiedziec???

0

Nasi czesto drepcza a on siedzi przy linii bocznej i nic. Zero reakcji na to co dzieje sie na boisku. Taki Klop czy Guardiola nie mowiac juz o Simeone wie jak przekazac graczom zastrzyk energii podczas meczu

3

Rozmowa z trenerem pewnie nic nie da.
Z calym szacunkiem dla Valverde ale z niego taki motywator jak z krowy kon wyscigiwy

0

Z czemu tak ci sie wydaje???

0

Rakieta za segio.
Busi jest ostatnio wolny i leniwy co przy szybkich kontrach Girony moze byc dla nas bardzo kosztowne

10

Busi juz drugi sezon gra piach z kilkoma przeblyskami. Jest wolny leniwy i popelnia bledy z ktorych czesto padaly by gole dla przeciwnika gdyby nie asekuracja Rakiery.
Tak jak kiedys gral jak profesor to juz od jakiegos czasu padaka straszna.

5

Przedmeczowka na notatniku mistrzostwo swiata

0

Nie jest tak zle .
Wladz w rekach ludzi ktorzy wykazuja sie sposobem myslenia preferowanym w sredniowieczu.
Banda oszolomow, ktorzy maja na celu zdyskredytowanie wszystkiego i wszystkich o odmiennych pogladach.
Kaczynski, Pawlowicz, Macierewicz, ,Ziobro to ludzie chorzy z zawisci do wszystkiego co inne.
I dla scislosci ja nie jestem za PO

1

Wstyd to dla kraju i narodu, ze dal sie tak podzielic .
A knury siedza przy korycie i tylko kase licza.

1

A nie uwazasz ze ma na to wplyw pozycja na ktorej trener go wystawia.
On nje jest skrzydlowym i zupelnie nie jest w stanie sie odnalesc ba tej pozycji.
Kiedy gra za napastnikami jest mega roznica

1

Dokladnie takie same odczucia mialem co do tego goscia. Strasznie slabo dobrany.
Az by sie chcialo zacytowac klasyk
" kim ty k...a jestes pajacu"

0

Denis to moze Cou buty czyscic

0

Nie, Real i Barca dzis musza wygrac.
Bedzie € 200 do przodu

1

Strasznie rozpieszczony . A tak z czystej ciekawosci to Ty go znasz osobiscie czy takie wnioski wyciagasz na podstawie tego co pisze prasa sportowa- czytaj, w wiekszosci zwykle szmatlawce, ktore wypisuja co im sie zywnie podoba.

3

Jak dla mnie jest tylko jedna opcja- Pogba.

0

Gwalt na bramkarzu.

25

Dawno nie widzialem Messiego , ktory wraca po swojej stracie i odzyskuje pilke. Dawno nie widzialem go tak zmotywowanego. Biegajacego jakby znowu mial 18 lat. Wydaje mi sie ze te piate miejsce od france football podraznilo jego ego i Leo zalaczyl tryb " i'm the God bitches"

1

Tylko nie to .
W ostatnim okienku transferowym pozbylismy sie sporo drewna . Wiecej nam nie trzeba

1

Tu chyba bardziej chodzi o tresc wypowiedzi ktora sugeruje ze kiedys tam Dembele sie zaadoptuje ale to tego czasu reszta zawodnikow bedzie musiala mocno sie napocic zeby naprawiac bledy mlodego.
A w przypadku Busquetsa to on zaraz po Pique jest obecnie ostatnim do wytykania bledow innych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?