0

A skad pewnosc ze my im bysmy rade dali?

4

Pasuje tu to powiedzenie jak siodlo do swini
Zwlaszcza jak wygrywa sie LM trzy razy pod rzad

0

Zeby Arthur mogl grac do przodu to tam musi byc jaks ruch. Nasi atakujacy musza starac sie uciekac kryciu a nie grac na stojaco i czekac na podanie.
W czasach Xaviego czy Iniesty Ci dwaj magicy nie podawali do danego zawodnika tylko w miejsce gdzie ten zawodnik za chwile mial byc. A teraz wszyscy wlacznie z Messim ( czasem Dembele stara sie urwac) stoja pokryci i czekaja na podanie wiec trzeba odawac do boku. Gramy statycznie i to utrudnia gre takiemu Arthurowi.

0

Dac sie wyszalec a calkowity brak kontroli to dwie rozne sprawy.

1

Totalna dominacja pod wzgledem taktycznym. Dzis ok zagralismy dobry mecz ale jesli mowisz o srodowym meczu to albo masz problemy z pamiecia albo inny mecz ogladales.

2

No i teraz Messi zrobi klasycznie
" chcieliscie wydymac Freda to teraz Fred wydyma was"

4

W FM wymiata:)
Nie ma to jak dobry zart z rana.

1

Zwracam honor:)

3

W jakim aspekcie Valverde zniszczyl Solariego taktycznie.

Zero kontroli w srodku pola . Brak prawego skrzydla bo Semedo i Roberto mieli sie skupic na Juniorze a on objezdzal ich jak dzieci ( zwlaszcza Semedo).

Wygralismy i trzeba sie cieszyc , ale przypisywanie dzisiejszej wygranej geniuszowi taktycznemu naszego trenera a nie szczesciu i kozackiej postawie bramkarza zakrawa na hipokryzje albo glupote.

Varverde bazuje na szczesciu i indywidualnych przeblyskach poszczegolnych graczy a nie jakims tam zamysle taktycznym bo zwyczajnie go nie posiada

0

Jesli uwazasz ze Real zagral zle to chyba inny mecz ogladales.

0

A po meczy trener zapytany czy nie martwia go wyniki odpowie:
Ja juz czuje sie wygranym , jeszcze nigdy w karirze nie prowadzilem druzyny ktora tak dlugo byla na pierwszym miejscu w tabeli. Nawet jesli nie wygramy ligi i tak w przyszlosci bede milo wspominal okres w ktorym prowadzilem Barcelone. Przeciez jeszcze jakis czas temu w zyciu bym nie pomyslal ze bedzie mi dane prowadzic tak wielki klub .
A do tego nawet jak gramy piach zarzad daje mi nowy kontrakt. Happy christmas to me.

1

Nie zamierzam zmienac klubu nawet jesli spadlby do drugiej ligi.
Kibicowalem, kibicuje i kibicowac Barcelonie bade zawsze , ale umiem tez uczciwie przyznac kiedy gramy piach a nasz trener jest zwyczajnie tchorzliwym taktykiem, ktorego Barcelona przerasta pod kazdym wzgledem

13

Dla tego trenera kazdy mecz z zaspolem z wyzszej polki to gra na remis.
Jesli nie daj boze da sie wygrac to jest mega osiagniece, ale remis bierze w ciemno.
Taka gra byla wystarczajaca w Atletic ale nie w Barcelonie.

2

Przede wszystkim nie wygrywa sie LM bez trenera

0

Jesli wygra ChL . A nie zanosi sie na to z taka gra

1

Ty tu narzekarz na narzekaczy, ktorzy czasemi przesadzaja i oczekuja nie wiadomo czego , ale samemu rowniez popadasz w skrajnosci.
Przedstawiles wczorajsze spotkanie w kolorach teczy a prawda jest taka ze po za brakiem skutecznosci, brakuje mobilnosci, pomyslu , zapalu.
Z tym pressingiem to wydaje mi sie ze inny mecz ogladalem. Messi , Suarez ,Busi spacerowali kiedy najblizsz przeciwnik byl przy pilce. Ale przede wszystkim gramy bez trenera.
A i jeszcze jedno - z calym szacunkiem dla zespolow z LL ale gra tam wiele zespolow, ktore mozna smialo okreslic mianem ogorkow, ale pod wodza Valverde kazdy zespol stal sie godnym przeciwnikiem dla naszej Barcy.

3

Duzo tu epitetow pod adresem naszego trenera.
Ja postaram sie wypowiedziec na jego temat przy zachwaniu odpowiedniego poziomu.
W tym celu zacytuje fraszke z gry Wiedzmin dziki gon.
"Valverde, Valverde ty ....."

1

Kto pije i pali ten nie ma robali:)

0

Zgodzic sie z postulatem a wdrazac go w zycie dwie rozne sprawy.

0

Busi to przy obecnej formie nawet na lawce nie powinniwn siedziec. Ale zeby tak sie stalo to nasz trener musial by miec jaja

0

Zobacz co sie dzieje w MC .
Tam nie ma swietych krow
Aguero, De Bruyne, Silva jak byli pod forma wszyscy lawka. A jak sie komus cos nie podobalo Pep wprost mowi ze moga sobie klub zmienic.
A jak u nas bylo. Trener byl w stanie wypchnac z klubu Yaya, Eto, Roniego.
Obecnie nie wiem co sie musi zdarzyc zeby np Busi na lawce usiadl.
Obecny trener jest zwyczajnie za maly na tak wielki klub.

27

Mi sie nasuwa tylko jedno
Trenera

3

Martwi forma wielu.
I tu moim zdaniem jest najwieksza wtopa trenera.
On nie umie zmotywowac tych zawodnikow. Potrzasnac , opi......c, a jak trzeba to na lawce posadzic.
Wydaje mi sie ze nasz Trener jest zwyczajnie za maly na ten klub. On nie jest w stanie uczynic nas wielkimi. To Barca sprawia ze ten Trener jest wiekszy niz mogloby sie wydawac.

5

Dokladnie oczy bola, serce krwawi jak sie patrzy na ta Barce. A najgorsze jest to ze ten trener marnuje ostatnie lata Messiego. Jak on wypelni kontrakt to Messi bedzie u schylku kariery i bedziemy w czarnej d....ie

0

Zeby Suarez i wielu naszych zawodnikow wrocilo do optymalnej formy potrzeba trenera z jajami, ktory nimi wstrzasnie i zmotywuje kiedy trzeba.

0

Jesli taka byla twoja intecja zwracam honor i w zupelnosci podpisuje sie pod twoim postem

2

Szanuje naszego trenera jak kazdego czlonka tej druzyny ale oczy bola i serce krwawi jak sie patrzy na Barcelone Valverde.
Zero zaangazowania, woli walki takiego zwyklego sportowego pazura. I ja wiem ze juz nigdy nie bedzie druzyny jaj za Guardioli, ale obecnie to smutno sie czlowiekowi robi podczas wiekszosci meczy

0

Nie wydaje mi sie zeby tylko mlodsze pokolenie bylo ze zmiana trenera.

8

Szkoda Bartek ze ty nie jestes jedna z tyvh osob

4

I kolejny sezon bedziemy grac jak zelbetonowy kloc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?