marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Dachido
W naszym klubie niestety pomieszalo sie ostatnio w wielu kwestiach.
Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach , zaczynajac od zarzadu konczac na trenerze.
0
Komentarz usunięty
4
Oj upadla nasza akademia strasznie.
Transfery do zespolu rezerw- po co to komu?
0
@MarioVeB!
Kolego mielismy pakt aby nie zwracac uwagi na swoje posty.
Nie lubi sie wywyzszac, ale samo to ze osoba twojego pokroju odzywa sie do mnie jest zwyczajnie obrazliwe.
1
@MarioVeB!
O prosze kto sie wynurzyl:)
0
@Xavinho54
U nas mlodzi nie graja , taka taktyka trenera
10
Valencia krzyczy 120 za dobrego grajka , ale bez szalu. My za bramkarza ktory moze byc podstawowym goolkeeperem w wielu dobrych klubach chcemy 30. To jest jakas paranoja ten zarzad. Nasze koszulki to nie w kratke a w kropki powinny byc. Wtedy juz kazdy bedzie wiedzial ze u nas jak w Biedronce
3
@Deraxium
Bo tu nik nie ma pomyslu na ten zespol. A sprzedawac trzeba zeby bylo na mega wyplaty dla naszych graczy. Griezmann 17 melonow to chyba jakis zart jest.
W Realu legenda klubu Ramos ma 7 za sezon a u nas boom a masz 10 na start a co tam. A potem sprzedajemy ze grosze a sukcesem dla zarzadu jest zaoszczedzenie na pesji danego gracza
0
@Dachido
Dokladnie o tych zawodnikach mowie
1
@zibiku
Jak na razie to mowa o sprzedaniu zawodnikow typu Cou i Malcom.
Ciezko bedzie zastapic tych grajkow wiec z tym wzmocniem to slabo.
1
No pewnie sprzedac wszystkich. Nam mocna lawka nie potrzebna bo i tak trener z niej nie korzysta. To zaczyna przypominac jakis cyrk a nie projekt sportowy. Kupowanie na chybil trafil, sprzrdawanie po jednym sezonie.
Zenada
6
@FC1899Barca
Juz widze jak mlody opiernicza Messiego, Suareza czy Pique albo Busiego.
0
Podobno chca szeroka i mocna kadre zrobic, a tu ciagle slysze ze Rakieta out, Cou out, Malcom out, Umtiti out.
Jak na razie tylko De Jong przychodzi i po za tym nic pewnego. Ja byl tych wszystkich zawodnikow zostawil sprzedal Busiego i wymienil trenera i gra muzyka.
0
@Dejvv
Przyjechal na wakacje .
Nie ma nic lepszego niz kilka dni w slinecznej Hiszpanii po calym sezonie w deszczowej Anglii
1
@magic303
Przemyslenia rewelacja;)
A jako prawdziwy kibic mam mala prosbe , mianowicie nie wysylaj mi pozdrowien .
1
@katalonczyk82
Z tym trenerem to ja go widze glownie na lawce
0
@skubi99
Wszystko zalezy od genetyki
0
@CZaras
Mi sie wydaje ze jak juz dotarles do finalu to chcesz go wygrac w jakikolwiek sposob. Drugie miejsce jest najgorszym z mozliwych. Dlatego tez finaly rzadza sie swoimi prawami. To nie dwumecz ze jeszcze masz szanse odwrocic losy rywalizacji. Co z tego ze zagrasz super final a i tak przegrasz. Drugich nikt nie pamieta przez co piekno pilki noznej zchodzi na drugi plan.
0
@CZaras
Okreslasz gre Liverpoolu przykra
Zespol ktory wie jak bronic, ma zabojcze kontry. Umie grac na jeden kontakt, umie grac dlugi pilki z pominieciem srodka pola, ciagla wymiennosc pozycji u trojki napastnikow, przecietni zmiennicy daja ogromna jakosc kiedy wchodza na boisko.Intensywnosc ktorej mozna im tylko pozazdroscic. No i trener ktory wie jak prowdzic ten zespol.
Nawet jesli dzis nie zagrali wielkiego meczu- final rzadzi sie swoimi prawami , masz go wygrac i tyle bo nikt nie pamieta drugiego miejsca. A my jako kibice Barcelony i tak ich zapamietamy jako tych ktorzy nas osmieszyli w tej edycji LM. I jako kibice Barcy to nie powinnismy sie zle o nich wypowiadac bo pogratulowac i probowac brac przyklad.
1
@CZaras
Zacznij sledzic inny sport bo pilce noznej nie masz bladego pojecia.
2
Liverpool obecnie najlepszy zespol w Europie. Kloop stworzyl mega team.
Ma indywidalnosci, ma graczy na wysokim poziomie , ktorzy robia roznice i maja przecietnych graczy , ktorzy wywiazuja sie z zadan im wyznaczonych. Zespol kompletny z trenerem , ktory ma na to wszystko pomysl. Dzis tyle placzu ze slaby mecz, ze nie zasluzyli zeby byc w finale.
Final rzadzi sie swoimi prawami. Masz go wygrac, niewazne jak bo nikt nie pamieta o drugim miejscu. Licza sie tylko zwyciescy. I w tym roku wygral zespol ,ktory w przekroju calej edycji najbardziej na to zasluzyl
0
@LuisSalvano
I pomyslec ze ci wirtuozi zgwalcili nasza Barcelone. Az strach pomyslec w jakiej czarnej d...e jest nasz zespol
0
@V e B 96
Niby zart a wcale nie smieszny
0
@l0Messini
A czemu Liverpool nie zasluzyl???
0
@LuisSalvano
Tam jak obie druzyny wspiely sie w polfinalach. Pi......sz az glowa boli
0
@Katalonik97
To tylko pokazuje w jakiej strasznie czarnej dzurze my jestesmy jesli ten slaby Liverpool zrobil nam z dupy jesien sredniowiecza
0
@Cochise
Chyba gdzies tam w glowach zawodnikow obu druzyn siedzi ze za kadencji obecnych trenerow nie zdobyli zadnych trofeow. Wiec dzis nie liczy sie jak byleby wygrac.
A i to ze oba zespoly sa bez gry od trzech tygodni pewnie tez nie pomaga.