marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tunczas4
Super promocja ale Betis na brak kasy narzekac nie bedzie bo sprzedaja Giovaniego Lo Celso
Tottenhamowi za okolo 70.
9
Real Betis bliski pozyskania Nebila Fekira za okolo €25 milionow.
Ciekawy transfer dla zespolu z Sevilli
3
@IronSanHybrid
Nagroda ze zart roku przyznana w lipcu.
0
@MarioVeB!
Alez zablysles odwaga na prywatnym . Musi cie duma rozpierac:)
1
@MarioVeB!
Nie pisze bzdur tylko wyraza swoje zdanie. To ze ktos ma inne od twojego ( cale szczescie ) nie znaczy ze nie ma racji.
Wez sie ogarnij bk osmieszasz sie na kazdym kroku.
1
@MarioVeB!
W szoku jestem ze przy takim temacie nie rzuciles swoich slynnych 2000 min rozegranych przez Alenie w poprzednim sezonie:)
3
@MarioVeB!
A co ma jego kariera polityczna do powtotu na stanowisko prezydenta klubu sportowego.
Po co sie odzywac jak sie nie ma nic do powiedzenia w danym temacie.
13
@pienaar
Trenera
5
@Phatro
Polecam ignorowac inaczej sie nie da.
1
@kenneth99
Nosze brode od kilku lat i nigdy mi nie przyszlo do glowy zeby zgolic bo lato. Maim zdaniem wrecz praktyczniej miec brode jak sa upaly przynajmniej ci twarzy nie zjara.
3
@MarioVeB!
Skad ty takie teroie bierzesz.
Idac twoim tokiem rozumowania to latem trzeba sie na lyso scinac bo wlosy niepraktyczne.
0
@MensculinVeB
Osoby ktorych wypowiedzi i poglady w wiekszosci oparte sa na zawisci, braku tolerancji, zaklamaniu nie powinny piastowac zadnych funkcji w normalnym kraju.
2
@Suzu
Ja jako osoba 13 lat zyjaca za granica, ze swojej perspektywy powiem ze Polska obecnie to sredniowiecze.
Przeciez Pan Kaczynski, czy pan Macierewicz nie wspominajac o pani Pawlowicz to ludzie ktorzy w zyciu nie powinni pelnic zadnej funkcji w zyciu publicznym. I nic dlugo sie nie zmieni bo choc partia rzadzaca to zart to obecna opozycja to parodia.
0
@19wlodi71
Happy- wymiata
3
@maniekbak
Pique z calym szacunkiem dla niego nie jest zawodnikiem pokroju Iniesty, Xaviego czy Puyola. Calkiem inny poziom samokrytyki .
0
@Rewolucja123
Ty wyczytales z mojego wpisu.
"Wszyscy dobrzy tylko nie nasz trener?"
3
Kredyt na Griezman to jakis zart.
Dwa lata temu dostalismy 222 za Neya. Po czym wydalismy fortuny na Dembele , Coutinho czy Malcoma.
Swietni gracze ale z tym drwalem trenerem w zyciu nie beda w stanie rozwinac skrzydel.
W miedzy czasie sprzedajemy solidnych graczy za grosze. Chcemy za gracza 40 dostajemy 25, chcemy 10 dostajemy 2.
Ciezko sie patrzy jak ukochany klub pada na kazdej plaszczyznie.
0
@bartekvisca
Ja na swoim przykladzie powiem ze wegle sa rownie wazne co bialko.
zawsze pilem bialko po treningu i nie moglem zaobserwowac przyrostu masy. Zlapalem sylwetke i ladna rzezbe ale po dluzszym czasie mialem tylko 4kg do przodu.
Dieta dopieta na maxa , bogata w bialko. Po jakims czasie poszedlem bardziej w wegle- kasza, ryz , slodkie ziemniski , carbo z rana , a po treningu mega mass ( 50g bialka i 250g wegli)
Zlapalem kolejne 6 kg od tak.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@michal26
Nie ujmujac katolikom ale jesli przesledzic historie kosciola katolickiego to jest to jedna z najbardziej zbrodniczych organizacji w dziejach ludzkosci
1
@sokot
I widzisz tak mozna porozmawiac. Ty masz swoje zdanie ja swoje , wymienimy sie opiniami i ok.
Czy sie ze soba zgadzamy czy nie rozmowa moze trzymac poziom.
A nie przyjdzie ci pan wszwchwiedzacy i cisnie po wszystkich bo ma inne zdanie.
A i z ta sprzedaza za odpowiednia kwote w naszym klubie to bym uwazal:)
0
@sokot
Ale ja nie napisalem ze Umtiti zly transfer. Big Sam jeden z najlepszych obroncow jak wroci na swoj poziom z przed kontuzji.
Artura rowniez nie krytykowalem .
A przy Dembele bede obstawal przy swoim , on jest super grajkiem w zespole grajacym z kontry , co u nas sie za obecnego trenera nie zdarza.
0
@sokot Lenglet dobry grajek i nic wiecej. Musial grac bo Umtiti kontuzja. Kupiony z Sevilii po sezonie w ktorym tylko spadkowicze mieli wiecej straconych goli niz wyzej wymieniona Sevilla.
My w ostatnim czasie
stracilismy wiecej goli tylko w sezonje 12/13.
Dembele gracz nie na Barcelone.
I nie ujmuje mu klasy ale on jest stworzony do gry z kontry.
Do Jong swietny gracz w Ajaxie ale czy u nas wypali, zycze mu tego z calego serca , ale na razie nie mozna byc tego pewnym
Wiec jesli sie komus stara cos udowodnic zwlaszcze w obrazliwy sposob nalezy swoja teze poprzec zelaznymi argumentami a nie takimi z d...y.
3
@Mazi
Juz duzo takich hitow bylo w wykonaniu tego pana.
Wczoraj slyszalem ze Alenia rozegral 1600 min w poprzednim sezonie kiedy tak naprawde zagral 631 w lidze i 355 w pucharze
5
@MarioVeB!
A ty znowu naginasz fakty byleby ci pasowalo. Podajesz przyklad 6 "udanych transferow" z czego polowa sie do tego nie nadaje.
Jesli beda krecic kolejna czesc Matrixa to zglos sie kolego bo nikt tak nie nagina rzeczywistosci dla wlasnych potrzeb jak ty.
16
Komentarz usunięty
0
@Kompletny
To ty nie wiedziales:)
A kolega wyzej wiedzial. :)
0
@El dominatore
Ale taka prawda koles pisze bzdury
0
@MarioVeB!
Kolega tu piwsze o grze Aleni w pierwszym zespole a ty tu wyjezdzasz z 1600. Przestan naginac fakty byle by ci pasowalo do udowodnienia swojej tezy
( w wiekszosci przypadkow idiotycznej) albo zwyczjnie ptzrstan klamac
0
@MarioVeB!
Oj tu znowu z tym klamaniem moj drogi a przeciesz tu juz wiekszos wie ze nie ma wiekszego klamczuszka na forum niz ty drogi kolego.