marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB!
Nie lepiej udawc ze pada deszcz ja ci ktos w ryj pluje.
No coz rozne ludzie maja podejscie
0
@kuz
Ten pan powinien wyleciec tu i teraz
Z nim na lawce to pod koniec pazdziernika bedziemy w czarnej dupie
43
Jezeli zespol prowadzony przez treners , ktorego "mocna strona' jest gra defensywna traci najwiecej goli w lidze to ja sie pytam o co chodzi?
2
Juz dzis legenda powraca.
Pamietam jak pierwsze czesci czlowiek ogladal za dzieciaka z wypiekami na twarzy. Za pare dni 40 mi stuknie i nie moglem sobie wymarzyc lepszego prezentu.
Thank You Sylvester Stallone
0
@Mathew86
A to juz maj jest ze trzeba im dac odpoczac?
0
@Deathwing112
Zwracam honor. Wlasnie sie temu przyjrzalem i faktycznie zapachnialo samochodami przyszlosci
0
@FC1899Barca
A co ma idiota grajacy na telefonie za kolkiem do latajacych samochodow w przyszlosci.
Baran wlaczyl tempomat i mysli ze nie trzeba juz kontrolowac auta.
0
@Jordi10
Ale tez ladnie uciszyl publike.
Nik sie chyba takiej koncowki nie spodziewal
0
@Jordi10
Trafi kiedys na Polaka i bedzie inna bajka
2
@Kacper19XD
Troche bym przystopowal z tymi zachwytami.
Bylo juz wielu takich przed Fatim , ktorzy mieli byc nastepcami Messiego a jak sie to konczylo wszyscy wiemy. Niech sie chlopak rozwija i wyrasta nam na mega gwiazde, ale do Messiego to jeszcze mu daleko.
13
Pierwsza bramka Suareza ala Roni przeciwko The Blues.
0
@Alan985
Dobry zart:)
0
@4drian0
Nic specialnego. Strzelil gola w waznym meczu ligowym jak na jedna z najlepszych 9 ostatnich lat przystalo.
3
@xofcbxo
Moze zglosi sie do uzytkownikow La Ramblii. Tu co drugi to lekarz , chirurg czy inny fizioterapeuta.
7
@Piotr89Sand
Tak jak miala obowiazek wygrac z Bilbao czy Osasuna a jednak nie poszlo.
0
I jestesmy w czarnej d....e
Moze z trenerem ,ktory malby inny plan poza " podaj do Messiego"bysmy cos jeszcze grali, ale z panem Valverde ciezko bedzie.
3
@hoeniker
Piecze zadek oj piecze
0
@Messibestplayerintheworld
Oj piecze zadek , piecze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PRINSU
Zacytuje klasyka.
"Naszym chlopakom brakuje luzu, ruszaja sie jak zelbetonowe kloce"
0
Jaki typ dzis na Niemcy Holandia??
Mnie kusi zwyciestwo Holandii z obie druzyny strzela
0
@Bykunn
"Stany Zjednoczone, pomimo podpisania Układu, prowadzą program udostępniania posiadanej broni innym krajom NATO. Obecnie amerykańska broń jądrowa znajduje się na terytorium Belgii, Holandii, Niemiec, Turcji i Włoch. W czasie pokoju jest ona pod kontrolą amerykańskich żołnierzy, jednak w wypadku wybuchu wojny ma zostać przekazana państwu, na którego terytorium się znajduje. Takie działania są sprzeczne z założeniami Układu,choć państwa NATO nie zgadzają się z tą opinią. Również podpisany w 2008 roku układ o współpracy nuklearnej USA i Indii jest istotnym wyłomem w reżimie NPT. Tak szeroka współpraca na polu cywilnych i wojskowych technologii atomowych między jednym z sygnatariuszy Układu o nierozprzestrzeniani broni jądrowej a państwem nie będącym stroną tego układu, lecz posiadającym broń tego typu, budzi wiele kontrowersji ."
Traktat ten jednym slowem jest kolejnym absurdem.
A to ze obecnie jest 4 razy mniej glowic nuklearnych niz podczas zimnej wojny nic nie znaczy gdyz jedna obecna glowica jest w stanie zniszczyc kilkadziesiat takich miast jak Hiroszima czy Nagasaki.
Wiec takie USA krzyczy o rozbrojeniu nuklearnym a ich arsenal atomowy jest kilku krotnie mocniejszy niz w 1968 kiedy to wszedl w zycie traktat o nierozpowszechnianiu broni nuklearnej.
0
@Bykunn
Wiec nie ci co maja pozbeda sie jej rowniez a nie - my mamy bo my mozemy ale wy miec nie bedziecie.
I nie zapominajmu ze ibecnie u sterow panstwa ,ktore jako jedyne w historii uzylo broni nuklearnej jest malo zrownowazony pan i nikt im nie mowi za maja sie pozbyc swojego arsenalu.
0
@GoLem
W sumie ma racje. Czemu kraje ktore same posiadaja bron atomowa beda zakazywac innym posiadania arsenalu nuklearnego.
0
@Katalonbar
Jessica i wszystko jasne
0
@MarioVeB!
I cyk wzwodzik.
0
Komentarz usunięty
1
@moronw
Uzylem zwrotu " gralismy padake" jako odnosnik do tego ze po remisie z duzo slabszym przeciwnikiem nie byloby gadki typu stanelismy na wysokosci zadania. Bylaby samokrytyka a nie gadki jakby sie nic nie stalo.
Zanim zarzucisz komus gadanie bzdur przeczytaj dany komentarz kilka razy, przespij sie z tym jesli trzeba i wtedy sie udzielaj bo widac ze tak na szybko to ci nie idzie.
5
No i to jest wlasnie roznica miedzy takimi graczami jak Pique czy Busi a stara gwardia typu Puyol.
Po takim meczu Tarzan by powiedzil wprost - gralismy padake i tyle. A tu pan El President wyjedzie ci z tekstem - stanelismy na wysokosci zadania, nie martwimy sie.
Oj przykre to , zero samokrytyki , brak jaj zeby zly wynik wziasc na klate.
0
@Terabajt
Ogladalem i ciagle nie lapie tego nawrocenia??? O co z tym chodzi kolego???