marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barczyk
Juz od dluzszego czasu niestety.
3
Trincao: Ma umiejętności i musi zaadaptować się do szybkości oraz rytmu krążenia piłki. To świetny nabytek- czyli za szybki Barce czy jak?
0
Dajmy mu szanse , ale jesli w meczu zobaczymy jak nasi chlopcy ruszaja sie jak wozy z weglem znaczy sie kolejejny trener marionetka
2
@lukasz9197
A Messi Barcelonie to wszystkiego nie zawdzicza . Gral za darmo , albo na najnizsza krajowa, nasz zarzad to banda barankw bez dwoch zdan , ale Messi zachowuje sie tu jak amator rowniez. Ma prawo miec nie po drodze z zarzadem, ale kuzwa wypadalo by wyglosic oswiadczenie do kibicow juz dawno temu.
1
@PiterBarca10
Za co kupic jak my nie wiem jak pieniadze zarabiac na sprzedazy zawodnikow??
0
Ale przeciez ten klub wszystkich za darmo puszcza.
1
@Krzyniu282
Ma prawo odejsc jak ktos zaplaci odpowiednia kwote.
Tak jak mowisz za darmo nie gral, Barca wiele mu zawdziecza , ale i on Barcelonie. Odejsc musi tak czy inaczej ale nie za darmo. Umowy dzialaja w obie strony
0
@budzik
Bo on zawdziecza barcelonie tyle samo co Barcelona jemu. Od lat ma kosmiczny kontrakt teraz jesli chce isc trzeba zarobic troche grosza na nim
2
Szacun ogromny dla Messiego. Mistrz, geniusz, Bog footballu.
Co do obecnej sytuacji trudno przewidziec kto na tym wyjdzie lepiej
Barca- ostatnia dekada to Messi i to dzialalo kiedy byl u niego glod, dynamika, szybkosc. Obecnie ostatnich kilka lat zwlaszcza na arenie miedzynarodowej pokazalo ze granie na Messiego stojacego w jednym miejscu, nie biegajacego bez pilki, nie umiejacego jako kapitan wplynac na druzyne skonczylo sie kilkoma historycznymi porazkami. Wiec dla Barcy juz czas nauczyc sie grac bez naszego malego geniusza, zaczac na powrot grac jako zespol.
i bedzie to ciezkie ale moze wyjsc druzynie na dobre.
MESSI- coz musi on pamietac ,ze juz 33 latka, do jego optymalnej formy daleko i juz nie wroci. Gdzie by nie poszedl trenerzy danej druzyny widzieli ze gra na niego przyniosla Barcelonie straszne porazki w ostatnich latach i Argentynie od wielu lat. A jesli ta zmiana pokaze ze po za Barca Messi nie jest taki wielki moze to zachwiac wizerunkiem naszego bohatera. Ludzie beda porownywac go do Ronaldo , ktory osiagnal sukcesy w Anglii , Hiszpanii i we Wloszech wiec Messi gdziekolwiek by nie poszedl musi rowniez triumfowac. Ale czy aby nie za pozno na taka zmiane.
Ostatecznie zycze obu strona sukcesu jesli dojdzie do rozstania.
Viva Barca i powodzenia Messi
0
Szacun ogromny dla Messiego. Mistrz, geniusz, Bog footballu.
Co do obecnej sytuacji trudno przewidziec kto na tym wyjdzie lepiej
Barca- ostatnia dekada to Messi i to dzialalo kiedy byl u niego glod, dynamika, szybkosc. Obecnie ostatnich kilka lat zwlaszcza na arenie miedzynarodowej pokazalo ze granie na Messiego stojacego w jednym miejscu, nie biegajacego bez pilki, nie umiejacego jako kapitan wplynac na druzyne skonczylo sie kilkoma historycznymi porazkami. Wiec dla Barcy juz czas nauczyc sie grac bez naszego malego geniusza, zaczac na powrot grac jako zespol.
i bedzie to ciezkie ale moze wyjsc druzynie na dobre.
MESSI- coz musi on pamietac ,ze juz 33 latka, do jego optymalnej formy daleko i juz nie wroci. Gdzie by nie poszedl trenerzy danej druzyny widzieli ze gra na niego przyniosla Barcelonie straszne porazki w ostatnich latach i Argentynie od wielu lat. A jesli ta zmiana pokaze ze po za Barca Messi nie jest taki wielki moze to zachwiac wizerunkiem naszego bohatera. Ludzie beda porownywac go do Ronaldo , ktory osiagnal sukcesy w Anglii , Hiszpanii i we Wloszech wiec Messi gdziekolwiek by nie poszedl musi rowniez triumfowac. Ale czy aby nie za pozno na taka zmiane.
Ostatecznie zycze obu strona sukcesu jesli dojdzie do rozstania.
Viva Barca i powodzenia Geniuszu
4
Niech city placi 250m i dziekujemy naszej Legedzie, wszystko sie kiedys konczy a my musimy sie nauczyc gry bez Messiego. No chyba ze wreszczie w klubie zrozumieja ze Messi jest tylko jednym z 11 zawodnikow a nie cala druzyna i przestana z taktyka " na Messiego i jakos bedzie"
4
@majer565
Ma biegac a nie stac jak kij w dupie, ze ta kase ktrora zarabia to powinien grysc trawe i zap....c bo spacerowac to moze z rodzina po meczu
1
@Bocheno1
Wez mi tu nie wyjezdzaj z pojeciem o pilce. Gra na Messiego moala sens kiedy on byl w ciaglym ruch.
Teraz kiedy w wiekszosi meczy stoi jak kij w d...pie. granie wszystkich pilek jakir efekty daje wszyscy wiemy. A do tego kazdy top zawodnik ktoryvdo nas przyszedl w odstatnichbkilku latach gra przez to piach, bo zawodnicy ci w poprzednich klubach gralibw sport druzynowy a nie w spektakl jednego aktora. Messi jest dla mnie legenda ale wszystko sie kiedys konczy. I albo zrozumie ze jest tylko jednym zawodnikiem a nie cala druzyna albo powinien oddejsc
1
Messi urodzonym zwyciesca byl kilka ladnych lat temu obecnie to leniwiec by wiecej ozywienia wprowadzil w skaldzie Barcelony
0
@NeroTFP
Szczera prawda, dlatego tak boli:)
0
@tristan87
Uderz w stol .....
0
Komentarz usunięty
4
Trudno w to uwierzyc ale tu wielu jest przeciwko Bayernowi bo tam nasz rodak gra. Zamias byc dumnym ze mamy obecnie najlepsza 9 na swiecie to jada po Lewym.
Zenada, ale jednak prawda ze nie ma bardziej zawistnego narodu od Polakow...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fetta
Dosc tych bzdur " sklad budowac wokolo Messiego" Messi wykazal brak motywacji i checi juz wiele razy
Nie mowie tu o sprzedazy ale o uswiadomieniu tego pana ze Barca to nie tylko Messi .
1
Bartek to taki nasz macierewicz.
0
@MichalRBB
Niech odchodzi. Dosc budowy zespolu wokolo jednego gracza.
Messi sie konczy i ma juz tylko kilka przeblyskow w meczu a tak to czlapie na boisku. Czas stworzyc druzyne a nie grac na Messiego bo to juz nie dziala
0
@Tasde
Messi za szybko nie odejdzie on zapomnial jak sie szybko chodzi.
Nic z niego nie zostalo, ten koles tak jak wiekszosc tego skladu zyje historia.
0
@antymadrista1
Przyklad Coutinho, Malcoma, Arthura, Gieza, Dembele, DeJonga.
Wszyscy przyszli i nagle niby zaczeli grac padake, nikt nigdy nie piwie ze swiete krowy by trzeba bylo pozegnac , ale kto ma powiedziec jak zarzad i trener to sie no niczego nie nadaja
0
@X37
Zero profesionalizmu= Fc barcelona ostatnich kilku lat.
Przykre ale prawdziwe
0
To pokazuje jak slaba jest LaLiga obecnie:(
0
@Pawlusek
Szkoda ze nasi gracze nie sa rozliczani.
Banda patalachow
0
@FranzMaurer
Zebys sie nie zdziwil kolego bo obecnie miedzy nami a Realem to lata swietlne roznicy. Tam jest zespol a tu banda wypalonych ale wciaz zapatrzonych w siebie i zyjacych przeszloscia gwiazd i kilku mlodych dobrze rokujacych graczy( ktorzy niestety nie maja szans zaistniec , gdyz ego naszych gwiazdorkow niszczy ambicje mlodych).
U nas nie ma nic obecnie, brak taktyki , brak motywacji, brak hierarchi. Jestesmy w czarnej d...ie
0
@Shroud
I co z tego jak wiekszosc meczy przeczlapal. Jemu tez by sie przydal trener ktory by mu uswiadomil jak bardzo zjechal z poziomem nasz Messi.
1
Ktokolwiel tu ostatnio nie przychodzi to gra kibel, ten zespol to juz kabaret i nic wiecej.