9

Komentarze tego pana sa podsumowaniem obecnej sytuacji w naszym klubie: brak samokrytyki,granie za nazwisko, samouwielbienie.
Busi jak bys mial jaja Puyola, honor Iniesty czy wyczucie czasu Xaviego juz dawno bys odszedl.

6

Vidala szkoda , ale pan Busi to juz niech nie gra

0

@Eto'opiryna
Fiorention Perez glabem , a na jakiej podstawie tak twierdzisz??

14

Partacz prezydent dyrektor sportowy z przypadku to mlodzi odchodza a kupujemy badziewie za 18 milionow. A co tam.

2

Prawie 30 letni zawodnik ktory w klubowek karierze w 294 meczach strzelil 68 goli . W czy on moze byc lepszy od Ruiza czy Pereza.
Tu trzeba klasyka zacytowac i zapytac sie calego zarzadu , " glowa was czasem nie boli" bo kontaktu z baza zadnego .

1

@laliga40
Dopasowal sie poziomem do reszty druzyny i tyle.

0

@RosjaninBut
Nie tak tylko pytam bo po twojej wypowiedzi widac ze znasz goscia osobiscie:):):)

0

@RosjaninBut co masz na mysli mowiac zbyt problemowy???

3

No to tylko czekac na jakis super transfer , nasz dyrektor sportowy fachowiec jakich malo.

2

@RosjaninBut
Chyba ze pojdzie do zespolu z prawdziwym trenerem , ktory z dobrych pilkarzy potrafi zrobic mega kozakow .
Nie to co u nas od jakiegos czasu

9

@damian777
Polecam ogladac mecze na wiekszym ekranie albo sie nie osmieszac wypowiedzimi tu na forum.

1

Panie Abidal z CALYM szacunkiem to wez Pan juz sie zamknij. Wypowiada sie gosciu jakby w ostatnim czasie przeprowadzil spektakularne transfery majace nasz utrzymac na szczycie po odejsciu Messiego a jak jest kazdy widzi. My juz u schylku kariery naszego geniusza jestesmy w czarnej d..e, a co bedzie jak odejdzie nie chce nawet myslec , Zwlaszcza z takim prezydentem czy dyrektorem sportowym z odrzutu.

0

@Piotr777
A co ma sprawiedliwosc do przychodow z reklam. Stadiony na tych meczach beda pelne bo dla kibicow tych klubow bycie w polfinale a nastepnie w finale to swieto pilkarskie

0

@Tales_Omletu
Franki zwyczajnie dopasowal sie poziomem do reszty druzyny .

0

@Artsss
Dostosowal sie do poziomu obecnej Barcelony

0

@kuba07g
Ja tez chce powrotu wielkiej Barcelony, ale co wskazuje ze tak moze sie stac.

2

Mniej mowienia , wiecej zwalniania.

0

@dawid230188
W tym sezonie wiekszosc jest takich.

0

@Lea
Bo jak jest za szybko to Ernescik nie ogarnia:)

0

@Destiny
Jesli ktos czy cos nie robi na kims wrazenia to nie poswieca sie temu komus lub czemus czasu czy uwagi.
Kolego widze ze nie tylko masz w zwyczaju uzywania zwrotow ktorych nie powinienes ale rowniez w tym przypadku wielkoscia i trescia ostatnigo posta sam sobie zaprzeczasz.
Najlepszego w nowym roku

0

@Destiny
Kolejne slowo ktorego bym w twoim przypadku unikal- rozumiec.

0

@Destiny
A cie obchodzi co ludzie robia caly dzien. Nie uzywaj kolego slowa zenada bo w twoim przypadku zakrawa to na hipokryzje

0

Coutinho ladny mecz dzis 2 asysty i 3 brameczki

5

@stone80
Rakitic zwalnia akcje od 3 sezonow.
Ja polecam mniej grania w fife.
I moze jeszcze znalezienie sciany , duzy rozbieg i nie zwalnianie przed bliskim spotkaniem z wyzej wymieniona sciana
Albo po prostu przestan chlopie p......c bzdury

0

@QuentinTarantino
Kolego to nie sa nominacje do zlotych malin

2

A nominacje do zlotej maliny mozna podawac:)
Ja mam jednego pewniaka......

2

@liberoFCB
Kolego z calym szacunkim ale tez polecam wziasc sie w garsc, zastanowic sie nad tym co tu wypisujesz bo chyba malo ogarniecia w temacie...

1

@Ratamahatta
Glupi narod wybral to teraz ma.

6

@wierbafcb
Na przestrzeni calej kariery ma pelne prawo byc porownywanym do Messiego. Ktos kto tego nie widzi musi miec klapki na klapkach na oczach.

0

@Invincible
Bo jego teorie tez z d...y wziete.
Zaraz zacznie przynosic parowki na konferencje prasowe zeby objasniac geniusz trenerski Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?