marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komentarze tego pana sa podsumowaniem obecnej sytuacji w naszym klubie: brak samokrytyki,granie za nazwisko, samouwielbienie.
Busi jak bys mial jaja Puyola, honor Iniesty czy wyczucie czasu Xaviego juz dawno bys odszedl.
6
Vidala szkoda , ale pan Busi to juz niech nie gra
0
@Eto'opiryna
Fiorention Perez glabem , a na jakiej podstawie tak twierdzisz??
14
Partacz prezydent dyrektor sportowy z przypadku to mlodzi odchodza a kupujemy badziewie za 18 milionow. A co tam.
2
Prawie 30 letni zawodnik ktory w klubowek karierze w 294 meczach strzelil 68 goli . W czy on moze byc lepszy od Ruiza czy Pereza.
Tu trzeba klasyka zacytowac i zapytac sie calego zarzadu , " glowa was czasem nie boli" bo kontaktu z baza zadnego .
1
@laliga40
Dopasowal sie poziomem do reszty druzyny i tyle.
0
@RosjaninBut
Nie tak tylko pytam bo po twojej wypowiedzi widac ze znasz goscia osobiscie:):):)
0
@RosjaninBut co masz na mysli mowiac zbyt problemowy???
3
No to tylko czekac na jakis super transfer , nasz dyrektor sportowy fachowiec jakich malo.
2
@RosjaninBut
Chyba ze pojdzie do zespolu z prawdziwym trenerem , ktory z dobrych pilkarzy potrafi zrobic mega kozakow .
Nie to co u nas od jakiegos czasu
9
@damian777
Polecam ogladac mecze na wiekszym ekranie albo sie nie osmieszac wypowiedzimi tu na forum.
1
Panie Abidal z CALYM szacunkiem to wez Pan juz sie zamknij. Wypowiada sie gosciu jakby w ostatnim czasie przeprowadzil spektakularne transfery majace nasz utrzymac na szczycie po odejsciu Messiego a jak jest kazdy widzi. My juz u schylku kariery naszego geniusza jestesmy w czarnej d..e, a co bedzie jak odejdzie nie chce nawet myslec , Zwlaszcza z takim prezydentem czy dyrektorem sportowym z odrzutu.
0
@Piotr777
A co ma sprawiedliwosc do przychodow z reklam. Stadiony na tych meczach beda pelne bo dla kibicow tych klubow bycie w polfinale a nastepnie w finale to swieto pilkarskie
0
@Tales_Omletu
Franki zwyczajnie dopasowal sie poziomem do reszty druzyny .
0
@Artsss
Dostosowal sie do poziomu obecnej Barcelony
0
@kuba07g
Ja tez chce powrotu wielkiej Barcelony, ale co wskazuje ze tak moze sie stac.
2
Mniej mowienia , wiecej zwalniania.
0
@dawid230188
W tym sezonie wiekszosc jest takich.
0
@Lea
Bo jak jest za szybko to Ernescik nie ogarnia:)
0
@Destiny
Jesli ktos czy cos nie robi na kims wrazenia to nie poswieca sie temu komus lub czemus czasu czy uwagi.
Kolego widze ze nie tylko masz w zwyczaju uzywania zwrotow ktorych nie powinienes ale rowniez w tym przypadku wielkoscia i trescia ostatnigo posta sam sobie zaprzeczasz.
Najlepszego w nowym roku
0
@Destiny
Kolejne slowo ktorego bym w twoim przypadku unikal- rozumiec.
0
@Destiny
A cie obchodzi co ludzie robia caly dzien. Nie uzywaj kolego slowa zenada bo w twoim przypadku zakrawa to na hipokryzje
0
Coutinho ladny mecz dzis 2 asysty i 3 brameczki
5
@stone80
Rakitic zwalnia akcje od 3 sezonow.
Ja polecam mniej grania w fife.
I moze jeszcze znalezienie sciany , duzy rozbieg i nie zwalnianie przed bliskim spotkaniem z wyzej wymieniona sciana
Albo po prostu przestan chlopie p......c bzdury
0
@QuentinTarantino
Kolego to nie sa nominacje do zlotych malin
2
A nominacje do zlotej maliny mozna podawac:)
Ja mam jednego pewniaka......
2
@liberoFCB
Kolego z calym szacunkim ale tez polecam wziasc sie w garsc, zastanowic sie nad tym co tu wypisujesz bo chyba malo ogarniecia w temacie...
1
@Ratamahatta
Glupi narod wybral to teraz ma.
6
@wierbafcb
Na przestrzeni calej kariery ma pelne prawo byc porownywanym do Messiego. Ktos kto tego nie widzi musi miec klapki na klapkach na oczach.
0
@Invincible
Bo jego teorie tez z d...y wziete.
Zaraz zacznie przynosic parowki na konferencje prasowe zeby objasniac geniusz trenerski Valverde