0

@Terabajt
Nawet Valverde nawrocil?
Jak i kiedy , bo nie moge skojarzyc .

0

@Jaro1279
Nie rozumie ,nie rozumie , sie uczy to zrozumie :)

2

Ale byloby pieknie jakby nasi dogadali sie z Psg , Naymar spakowany jedzie na lotnisko a Bartek dzwoni do niego i mowi: pamietasz Nay jak 2 lata temu po tym jak przeszedles do Psg powiedziales ze ze mnie zaden prezydent tylko jeden wielki zart .
To tak dla twojej wiadomisci , te negocjacje to byl jeden wielki zart, taki prank, powidzenia w Paryzu
Snap mr, Naymar snap.

0

@donleo12
Perez i Fati nie maja nic do tego a co do Naymara to on BYL gwarancja bramek i duzej jakosci. Ostatnie dwa lata to ciagle kontuzje. Obecnie sezon przygotowawczy praktycznie zaden. My tu nie mowimy o graczu ktory ostatnie kilka miesiecy byl w rytmie meczowym i jest na swoim najwyzszym poziomie. Pod wieloma wzgledami to jest obecnie kot w worku i jedna wielka niewiadoma.

12

@donleo12
Czemu wszyscy mysla ze Naymar jest gwarantem wygrania LM ???

0

Jeszcze tylko kilka dni.
Stay strong Psg.

0

@mesi8191
Jesli transfer nie dojdzie do skutku to ok , ale wydaje mi sie ze z innych powodow.
Kolega do komisji smolenskiej sie powinnien zglosic, tam placa gruba kase za takie teorie.

1

@MichalZZZ
Leci . Czlowiek na kilka lat przyjechal a zostanie chyba na zawsze. Zona tutejsza, dziecko tez paszport irlandzki ma, dom kupiony, praca stabilna no i zyje sie jakos tak latwiej bez stresu

0

@MichalZZZ
Ja juz od 14 , Ballina Co. Mayo


0

@MichalZZZ
Irlandia????

6

@kulig
A ty jako kibic nie przejmujesz sie ze jesli przekroczymy limit plac i zadluzymy budzet to za kilka lat wreszcie nas to dopadnie i bedziemy w czarnej dupie.

0

@Azi
Czyli w Hiszpanii liga podworkowa bo Messi wiele razy krecil 4 -5 zawodnikami druzyny przecienej

0

Dawaj City jeszcze jeden i gra

1

Alez City ladnie gra.

0

@kuz
Przyklad Chelses pokazuje ze trzeba stawiac ma mlodych.

2

@PawkoFCB
To nie Bilbao bylo takie mocne tylko Barca taka slaba.
Getafe ma mocna obrone, graja gleboko wiec Bilbao moze miec ciezko

0

@AV0CAD0
Jak nic do Legii nie mam, ale jako kibic pilki noznej powiem tak - poziom pilskiej pilki klubowej to jedna wielka zenada.

79

Moim zdaniem obecnie za szybko sie robi z mlodych graczy wielkie gwiazdy. Nastolatkow , ktorym udalo sie kilka akcji, weszlo kilka goli stawia sie na rowni z Messim czy Ronaldo.
Media pompuja balonik , kluby daja gowniarzom ogromne kontrakty i w du..ch sie przewraca.
A w wiekszosci przypadkow mamy do czynienia z nic wiecej tylko solidnym graczem, ktoremu na sile przypisuje sie status przyszlej mega gwiazdy.

0

@Persyfl
" wat" i wszystko jasne:)
Milego dnia

0

@Persyfl
Odpowiedzialem uzywajac argumentow przy ktorych obstaje od dluzszego czasu. To sie nazywa wlasna opinia na dany temat.
To chyba lepsze niz odpowiadanie na pytanie pytaniem nie majacym nic wspolnego z zadanym pytaniem.

5

@Persyfl
Poniewaz od poczatku kadencji Valverde gramy tak samo, wolno, bez pomyslu , bez polotu. Messi jest lekarstwem na wszystko i jedynym powodem dla ktorego nasz trener utrzymal sie tak dlugo na stanowisku .
To teraz jak mozesz ty wytlumacz mi co ten trener wniosl do gry naszego zespolu . Jak okreslic styl Barcelony Valverde? Jakie sa nasze mocne strony?

15

Nasz trener przyznal by sie wreszcie ze za wysokie progi. Nie wniosl niczego do gry naszego zespolu. Obecnie charakteryzujemy sie brakiem stylu , brakiem taktyki procz podaj do Messiego i jakos bedzie, brakiem presingu.
Wszyscy ofensywni zawodnicy sprowadzeni za jego kadencji zgasli jak zapalki na wietrze. Wielu mowi ze to przeciez trener o usposobieniu defensywnym, szkoda tylko ze w ostatnich latach tylko w sezonie 2012/13 stracilismy wiecej goli.

4

@oZinho
A to jak na Copa gral na swojej pozycji z trenerem grajacym do przodu i majacym pomysl na druzyne to jakis przypadek?

0

@Marjando
Byl liderem srodka pola a to dzis swiadczy o sile zespolu.
Nastepnym razem upewnij sie czy ogladalem mecze zanim zalozysz ze meczy nie ogladalem.

0

@FCBCZESIO27
Sancho to taki sam tym zawodnika jak Dembele. U nas nie ma racji bytu.
My nie grywamy z kontry

1

@Chrisssek
"Po takim sezonie znalezienie kupca bylo prawie niemozliwe."
Zwlaszcza ze byl liderem Brazylijczykow podczas Copa.
Cou nie zapomnial jak sie gra w pilke, tylki przez taktyke naszego trenera, a w rzeczywistoscu przez jej brak i to ze u nas wszyscy graja pod Messiego nie mial szans na pokazanie swojej wartosci w Barcelonie.
Nie jest to powod zeby pilkarza o wartoscinok 100m wypozyczac za 8.5.
To nawet juz nie jest zart to jest zenada.

0

Chelsea da dzis rade????

0

Jakie typy dzis na espaniol sevila???

1

My wypozyczamy Cou, bez obowiazku wykupu, a jak my bedziemy brac Naya na wtpozyczenie to 100% z obowiazkien wykupu.
Przeciez Ney to teraz problem Psg nie nasz, oni musza sie go pozbyc w taki czy inny sposob wiec moze choc raz by kyos wynegocjowal jakies dobre warunki dla nas . A nie zawsze jak Janusze biznesu dajemy sie dymac

5

@Kettger
Ale nasza obecna gra nie ma nic wspolnego z tiki taka. Bezproduktywne podania w szczerz boiska do tego na stojaco nie maja nic do tiki taki.
Porownywanie naszego obecnego stylu gry do tiki taki za czasow Pepa to jak porownac owczarka niemieckiego do bezdomnego kundla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?