marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB!
LN czy ci sie podoba czy nie to jest oficjalny turniej.
To ze zastepuje w datach spotkania towarzyskie nie odbiera mu statusu turnieju i oficjalnego trofeum w przypadku zwyciestwa.
I jedna rada , jesli juz zaczynasz udowadniac swoje racje przynajmniej zastanow sie jakimi argumentami sie podpierasz bo po raz kolejny najzwyczajnoej sie osmieszasz
1
Komentarz usunięty
0
@Grzesior667
Serial Happy
Odjechany
0
@MarioVeB!
I ty kolego posadzasz innych o codzienne trollowanie.
Lepszego zartu nie slyszalem juz dawno:)
0
@leooo10
Oni tez fajne transfery zrobi z Hazardem na czele.
0
My to jednak umiemy sprzedawac.
I po raz kolejny zaoszczedzono na wyplacie pilkarza. Czyli znowu wielki sukces transferowy zarzadu.
0
@xavi890
No ja tez widze i wydaje mi sie ze tu bardziej mozna powiedziec - nieumiejetnosc odnalezienia sie w taktyce naszego trenera niz brak charakteru.
Wielu naszych pilkarzy mialo slaby sezon w tym roku co nie znaczy ze sa to chlopaki bez charakteru.
4
@xavi890
Pytanie bez zadnej zlosliwosci.
Skad wiesz ze to zawodnik bez charakteru???
7
@kejdzi
Za kazdym razem kiedy przypomne sobie ze ten przelozony tartaku jest wciaz naszym trenerem serce sie kraja.
0
@MarioVeB!
A od kiedy wyrazanie swojej opinii jest rownoznaczne z histeryzowaniem.
Naucz sie wreszcie ze kazdy na prawo do wlasnego zdania.
0
@ViscaBarca123
Jutro sie za niego biore.
Dzis skonczylem 2 sezon Happy. Inny klimat calkowicie ale tez wbija w fotel.
4
@MarioVeB!
A ty jak zawsze wiesz wszystko.
My man.
0
@daniel32778
Zalezy jaka dupa:)
Zart :)
100% racji
0
@Lincolm
Gdyby bylo prawdziwe to koles pewnie mialby z d...y zrobiona jesien sredniowiecza :)
1
@ctid
Ja rozumiem ze internet daje anonimowosc , ale naprawde ja bym sie chyba wstydzil przyznawc do takiego swiadectwa nawet w sieci.
2
@MarioVeB!
Nagminne nazywanie mnie klamca , ani niczego nie udowadnia , ani nie sprawi ze w to uwierze.
Pokazuje to tylko twoja bezradnosc w udowodnienu wlasnej tezy. Wiec kto tu jest klamczuszkiem drogi Mario :)
1
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB!
Zacytuje Cie po raz kolejny.
Co ty bredzisz.
Podaj choc jeden z przykladow moich klamstw. Bo albo cos przeoczylem albo ty masz problem z mysleniem?
10
@MarioVeB!
Przestan wypominac ludziom brak argumentow , kiedy sam zawsze uciekasz jak piesek z podkulonym ogonem jak ktos obala twoj tok rozumowania. Czyli prawie zawsze.
0
Komentarz usunięty
2
@MarioVeB!
Ja rowniez cie zacytuje.To ty nie lykaj wszystkiego jak pelikan:)
1
@MarioVeB!
Nie pisz o brakach innych.
Troche na hipokryzje zakrawa.
2
@MarioVeB!
Przeczytaj nasza rozmowe i pokaz gdzie jest wzmianka o tym ze czegos nie wiedzialem. Nie ma takiej- fakt.
Przeciesz tak lubisz opierac swoje wywody na faktach
Niezadowolenie z tego ze kupuje sie pilkarzy do drugiego zespolu nie oznacza braku wiedzy w tym temacie. Za plytko rozumujesz drogi Mario.
2
@MarioVeB!
Dowiedziales sie juz co to wolny elektron czy ciagle szukasz :)
0
@MarioVeB!
Tobie sie nie nudzi prawienie madrosci na tym forum od lat wiec czemu innym ma to sie znudzic
4
@MarioVeB!
Przestan innym zarzucac brak wiedzy bo sam nie masz zadnej na wiekszosc tematow. A jak ktos ci wytknje brak wiedzy na dany temat to uciekasz z podwinientym ogonem. Ja rozumiem ze forum daje ta anonimowosc a co za tym idzie odwage ale ............
2
Zero pomyslu na przyszlosc
Zero dlugoterminowego projektu sportowego.
0
@MarioVeB!
Kolega jakas chora fascynacje pelikanami wykazuje. Nie ma dnia zeby kilkanascie razy pelikana nie wspominal
4
Przyklady takich zawodnikow jak Denis, Munir czy Deulofeu powoduje ze trudno zrozumiec o co chodzi obecnie w naszym projekcie sportowym. Jak jeszcze dodac do tego Paco, Gomesa, Turana to nie wyglada to za dobrze.
Nastepnie mamy Cou, Dembele czy Malcoma ktorzy nie sa w stanie nawet zblizyc sie do poziomu ,ktory prezentowali w poprzednich zespolach to po za Arturem no i Umtitim ( przed kontuzja) ciezko wskazac na naprawde dobry transfer w ostatnich kilku latach. Zastanawiajace jest tylko czemu az tylu porzadnych graczy obniza u nas loty.
0
@MarioVeB!
I codzienna kariera na forum fcbarcelony rozpoczeta.
Uf piekny dzien sie szykuje.