0

Mowisz EV nie moze grac inaczej. Ale jak on gra.
Jesli mialbys przypisac jakis styl obecnej Barcelonie to co to by bylo.moim zdaniem nie mamy obecnie zadnego stylu Mowisz zawodnicy pod forma, kto jak nie trener ma za zadanie ich odpowiednio nastawic i zmotywowac. 75% tak zwanego braku formy siedzi w glowie. Podajesz przyklad Origiego , ktory super grajkiem nie jest , gdyby nie kontuzje to pewnie by trawy nie powachal a on wchodzi i gra jak z nut. Bo ma trenera ktory wie jak to z niego wycisnac . A nie koles ktory stoi caly mecz przy bocznej lini jakby mial kij w d...e. Sila motywacji jest ogromna a jesli masz trenera ktory nie umie cie zmotywowax grasz jak paprak i tyle.

0

A dlatego ze Coutinho przyszedl w polowie sezonu i nie mial nieprzyjemnosci przepracowania z naszym trenerem przedsezonu. Ja wiem ze kilku ludzi kilka roznych pogladow ale zapytam z czystej ciekawosci
Co powoduje ze stajesz w obronie trenera ktroy sprawil ze ogladajac gre naszego zespolu chce sie plakac.

0

Coutinho gral lepiej w tamtym sezonie bo wciaz mial w glowie przykazania prawdziwego trenera. Dembele mial kilka meczy przeblysku . To samo Malcom.
Ale i tak w porownaniu do tego co te chlopaki graly w poprzednich zespolach to teraz az przykro sie to oglada. To sa zawodnicy ktorym trzeba zaufac, nakazac podejmowania prob wykorzystania potencjalu ktory w nich drzemie, a nie taktyka macie zawsze grac na Messiego , nawet jak siedzi na lawce

0

Ernesto nie dosc ze nie ma pomyslu na nasz zespol, zadnej inowacji , zadnej taktyki to przede wszystkim nie jest w stanie wykrzesac z zawodnikow maxa ich mozliwisci. To chyba nie przypadek ze wszyscy ofensywni zawodnicy ktorzy przyszli do klubu za jego kadencji graja piach kiedy w poprzednich zespolach brylowal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gra tak slabo bo EV nie umie wykorzystac jego ( i nie tylko) potencjalu

2

Chlop dobrze prawi

3

GoT spoiler
Co maja wspolnego tworcy serialu z naszym trenerem:
Wiedza jak koncertowo spie....c cos wspanialego.

3

Wszyscy tak narzekamy na naszego trenera ale trzeba obiektywnie spojrzec na jegodokonania:
1. Wygranie z Realem ktory jest w czarnej d...e. Kazdy kto choc troche sie postaral bil ich w tym sezonie.
2. Barcelona stala sie zespolem bez stylu z jednym taktycznym zalozeniem na kazdy mecz, " podac do Messiego"
3. Barcelona stala sie zespolem ktory oglada sie z ciezkim sercem i smutkiem na twarzy.
4. Frajerzy Europy - kolejny rok z rzedu
5.Dobrzy gracze sprowadzeni za kadencji obecnego trenera graja piach.
5. Umiejetnosci motywacyjne rowne 0
6. Kreatywnosc zespolu - poziom Pinokio.
7. Przy mocno defensywnym stylu gry Barca traci najwiecej goli od sezonu 12/13
Oj mam nadzieje ze zostanie z nami do konca swiata i jeden dzien dluzej.

6

A i tak to wszystko zamazal wpi...l od Liverpoolu

0

A gdzie ja pisalem cokolwiek o Zidane????

0

Nie jest ale roznica miedzy LL a Bundesliga absolutnie nie jest adekwatna do pozomu jaki prezentowal w Niemczech a obecnie

20

A jakie metody wprowadzil nasz obecny trener. Jaka jest obecna Barcelona? Jaka taktyke Valverde wprowadzil by udoskonalic nasz zespol. Bo po za " podaj do Messiego i jakos bedzie" nic nie przychodzi mi do glowy.

6

To chyba go w Dortmundzie nie widziales co tam wyprawial. W porownaniu z tym u nas gra przecietnie a wrecz slabo

19

Kto by do nas nie przyszedl trzeba byc gotowym ze beda grali kaszane
( patrz przyklad Cou, Dembele, Malcom) . Nasz trener jest ekspertem w robieniu z dobrych graczy zwyklych partaczy

0

Chyba troszke wiecej za niego dalismy.

3

Nasza pomoc jest w czarnej d....e po odejsciu generala.
Strach pomyslec co sie z nami stanie po odejsciu Messiego.

0

Byl Iniesta , byl Busi w formie co wydaj mi sie ze juz wyglada calkiem ladnie tamten srodek .
I moim zdanie podawanie pilek do napastnikow przez obroncow bylo tym co wprowadzi Enrique.
Czyli szybka kontra z pominieciem srodka.

6

Jesli to byloby gwarantem zmiany trenera, niech nas rozjedzie.

10

Koncz Valverde, wstydu oszczedz.

10

Bez chwili namyslu bym poswiecil ten PK jesli byloby to gwarantem zwolnienia trenera.

0

Ale przod nie jest tu najwiekszym problemem.
Tylko srodek . A w srodku mamy fajnych zawodnikow tylko trener nie umie tego poukladac.

66

Najlepsze: Messi
Najgorsze: zespol dzieki ktoremu zakochalem sie w pilce noznej oglada sie obecnie z ciezkim sercem i smutkiem wypisanym na twarzy.

0

A najgorsze jest to ze niedlugo nie bedzie Messiego.
I pomyslec ze na ostatnie lata kariery musi grac pod wodza trenera impotenta.

0

W najgorszym okresie Enrique Barcelone ogladalo sie duzo lepiej niz z obecnym trenerem.

5

Jesli Enrique byl czesto nazywany wuefista ( a w porownaniu do obecnego trenera byl o niebo lepszy) to jak okreslic Valverde? Wozny.

2

Bo nasz zarzad mysli ze marka Barcelony i przede wszystkim gra u boku Messiego wystarczy by przekonac kazdego. Jednak to w jaki sposob kompromitujemy sie ostatnio w Europie i nasz trener ktory " zawsze stawia" na mlodych daje takim zawodnikom jak De Ligt duzo do myslenia.

1

Sam zainteresowany oficjalnie juz jakis czas temu zdementowal ze nie przejdzie do ManU. Kto obecnie z topu przy zainteresowaniu wielkich klubow przeszedlby do czerwonych diablow.
Zeby grac w Lidze Europy i walczyc max o 6 pozycje w PL . I tam nic sie nie zmieni przez dlugi czas. Garsc wielkich gwiazdeczek i trener amator.( z czalym szacunkiem dla Ole)

1

A w tej teori sie nie zgadza ,
Mamy trenera bez jakosci, bez stylu , bez umiejetnosci zmotywowania zawodnikow czy wyciagniecia z nich co najlepsze. Jedyna taktyka Valverde to podaj do Messiego i jakos bedzie

2

No wlasnie . Odpowiedni trener zrobi ci z przecietnego zawodnika super gracza.
A do nas przychodza dobrzy a wrecz swietni gracze ( Coutinho, Dembele, Malcom) i graja kupe pod widza naszego trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?