marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB!
Nie no chlopie tego typu stwierdzenie w twoim wykonaniu.
You make my day :)
0
@betonito
Niektorzy maja ten dar ze wiedza wszystko o wszystkim:)
0
@Azi
Miejmy nadzieje ze wyjdzie na twoje bo gracz z niego nieprzecietny
0
@Azi
Oczywiscie ze L1 jest slabe , a Psg wydaje sie ze wszystko mozna kupic.
Ale my tez obecnie nie mamy projektu sportowego a jak kogos chcemy kupic to rzadko kiedy przyciagamy marka a coraz czesciej kosmicznymi wyplatami.
Jednak w przypadku De ligha na dana chwile chyba Psg ma wiecej do zaoferowania. Regularne wystepy czego chce sam zawodnik i przy okazi wiecej kasy.
0
@Azi
Ale Naymar przede wszystkim chcial grac w zespole gdzie bedzie niepodwarzalnym liderem.
A tu cyk trafil mu sie Mbappe i juz przycmiewa Brazylijczyka
0
@Azi
Neymar mial u nas i kase i gwarancje gry czyli troche inny przypadek moim zdaniem.
0
@Azi
Patrzac z perspektywy gracza najlepsza dla niego opcja to Psg.
Wiecej czasu na boisku i wiecej kasy.U nas mniej minut w grze i mniej kasy.
Wielu mowi mamy lepszy projekt sportowy- z tym zarzadem to projektu nie ma zadnego, liczy sie dany rok bo zaraz wybory i moga na taczkach wywiesc.
Wielu mowi gra u boku najlepszego pilkarza wszechczasow. Messi za czesto na lawce nie siedzi wiec i mlody Holender zbyt czesto obok niego nie pogra.
Zobaczymy co sie wydarzy, ale jesli wybierze Barce to szacun bo na chwile obecna malo za nami przemawia.
0
@MarioVeB!
Mario ty mi tu lepiej o wolnym elektronie opowiedz a nie histeryzujesz
1
@MarioVeB!
A ty od rana swoje
Daj innym miec swoje zdanie.
Tak jak ty masz swoje na kazdy temat choc wiedza zadna w wiekszosci kwestii
0
@MarioVeB!
A co zlego w tym ze pisalem ze nie warto kupowac zawodnikow do szkolki . Gdzie wspomnialem ze nie wiem o tym ze zawodnicy do drugiego zespolu sa kupowani co roku. To ty zalozyles w swej niezmierzonej madrosci ze ja o czyms nie wiem. Sprawdz nasz rozmowe , przeczytaj kilka razy co i tak pewnie nie wystarczy zebys odkryl ze ty z gory zalozyles braki w mojej wiedzy na temat szkolki
Ale czemu uciekasz od tematu wolnego elektronu.
Czy wystarczy ze ktos w latwy sposob burzy twoje bujne przemyslenia i juz nie wiesz co powiedziec.
I tu masz przyklad hipokryzji- kolejne wyrazenie ktorym tak czesto operujesz , z reguly blednie.
0
@MarioVeB!
O czym ty do mnie rozmawiasz.
Wszystko co wlasnie napisalem jest prawda a ty i tak swoje
Masz straszny problem chlopie.
Tobie trudno byloby wytlumaczyc ze bialy jest bialy.
Zacytuje jedno z twoich ulubionych wyrazen- zalosne
0
@MarioVeB!
Wolny elektron jest zawodnikiem zaczynajacym mecz na skrzydle, nastepnie schodzi do srodka , czesto do przeciwleglego sektora , wtedy nastepuje wymiennosc pozycji.
Skrzydlowy jest zawodnikiem ktory operuje w bocznym sektorze boiska przez cale spotkanie.
To ze masz wolny elektron w zespole znaczy ze grasz bez klasycznego skrzydlowego, co widac na przykladzie barcelony
Zaczynanie meczu przez wolny elektron na skrzydle absolutnie nie robi go skrzydlowym
Mam nadzieje ze jestes w stanie przyspoic taki ogrom informacji.
0
@MarioVeB!
Ty myslisz czasem zanim cos napiszesz. Mowisz o wolnym elektronie a przypisujesz mu pozycje. Przestan drogi Mario pouczac innych bo slabo ci to wychodzi
1
@lucas/catalan
W 100% sie zgadzam
10
@Chwytliwy
Ok ale dyskredytowanie tresci wypowiedzi ze wzgledu na to kto ja przekazuje tez chyba troche zakrawa na hipokryzje.
6
@Chwytliwy
Czylj nie przekaz mema nawet jesli trafny i prawdziwy ale to ze zostal stworzony przez narodowca ma dla ciebie wieksze znaczenie?
3
@Janiama
Ale wydaje mi sie ze to i tak lepsze rozwiazanie niz dawac ogromna pesje podstawowa. Jesli sa bonusy za trofea to i klub na tym zarobi bo kazde trofeum to pokazny zastrzyk gotowki dla klubu.
6
@BarcaInfo
Najlepszy przyklad podales.
Pilkarz ktory przychodzil do nas z Borusii gdzie zarabial 3.5
To idac do Barcy jakby dostal 7 to i ogromny skok jakosciowy i finansowy
A niech teraz zagra kolejny przecietny sezon to sprzedamy go za max 60 milionow a zarzad bedzie trabil ze sukcesem bylo zaoszczedzenie na pensji zawodnika
Z gory zaznaczam ze zycze Debusiowi zeby odpalil w tym sezonie jak noworoczne fajerwerki
5
@lucas/catalan
Czesto ci ktorzy krzycza o tolerancji sami maja z nia malo wspolnego
52
Hazard w Realu bedzie zarabial 11 baniek . Trzeba przyznac ze Krolewscy wiedza jak utrzymac drabinke placowa.
A u nas daja niebotyczne kontrakty a potem jak zawodnik sie nie sprawdza to problem przy sprzedazy bo nikt podobnej kasy nie chce placic danemu zawodnikowi
0
@daniel32778
Jesli nie rozumiesz Czegokolwiek to zapytaj sie Maria on ci wytlumaczy.
0
Komentarz usunięty
0
@Filantrop
Zainstaluj sobie navixsport
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
4
De ligt ciezki orzech do zgryzienia. Patrzac z perspektywy kibica Barcy fajnie by miec go u nas. Mlody , perpektywiczny gracz. Ale jak go tu upchac . Wielu chce go w zastepstwie Big Sama co dla mnie osobiscie nie jest dobrym rozwiazaniem. Umtiti nie mial najlepszego sezonu, ale kontuzja to nie amnezja i na pewno nie zapomnial jak sie gra w pilke. Jesli wroci na swoj poziom to top 3 obroncow na dzien dzisiejszy. Pique pogra jeszcze min 2 sezony na wysokim poziomie.
Lenglet tez pokazal sie z dobrej strony, moze nie jest to top obroncow ale solidny gracz na tej pozycji.
No i mlody Todibo jako czwarty obronca do ogrywania sie przeciwko slabszym zespolom
A patrzac z perspektywy gracza to chyba Barca nie jest najlepszym kierunkiem dla niego. Wiele zespolow da mu i wiecej minut na boisku i wiecej kasy.
Ciezko obstawic co sie stanie z mlodym Holendrem w tym okienku transferowym
1
@MarioVeB!
Ofiare????
Skad tego typu przypuszczenia moj drogi Mario????
2
@MarioVeB!
A ty Mario lobuzie znowu ludzi zaczepiasz blyszczac swoimi "przemysleniami" i internetowa odwaga. Nie ma to jak zaczac dzien od dobrej akcji na forum:)
Od razu morale w gore.
0
Komentarz usunięty