marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@deyna2018
Chyba ze Disney wypusci ale to juz pewnie nie bedzie to samo
0
@deyna2018
Chyba nawet lepszy.
0
@MarioVeB!
Znowu mylisz skrzydlowego z wolnym elektronem. A Dembele z wolnym elektronem nie nic wspolnego.
Nie uwazasz ze dobrze byloby dysponowac jakas wiedza na dany temat zanim sie zaczniesz udzielac.
23
Nie ma juz takich pilkarzy.
Nigdy nie zapomne jak w meczu z Realem zabral Pique zapalniczke rzucona przez jakiegos kibica i zamiast plakac do sedziego kazal mu sie brac za krycie.
0
Komentarz usunięty
2
Gosciu wymiata.
1
@panczo
Ja tak to widze. Nic dodac nic ujac
1
@MarioVeB!
Nie wiem czemu ma sluzyc twoje notoryczne i bezpodstawne zarzucanie mi klamstwa. Prosilem nie raz abys podal przyklady moich rzekomych klamstw , nigdy takich od ciebie nie otrzymalem.
To chyba taki twoj mechanizm ochronny kiedy ktos obali twoje dziwaczne teorie.
I cos ci wyjasnie bo widac nie lapiesz pewnych kwesti.
Jesli zarzucajac mi klamstwo poswiadczasz nie prawde to kto koniec koncow wychodzi na klamce.
6
@MarioVeB!
To ilu graczy debiutowalo u Valverde nie ma nic do stawiania na mlodziez. Wiem ze zaraz rzucisz ze w poprzednim sezonie zagralo lacznie 34 graczy co wedlug ciebie jest oczywistym faktem ze nasz trener na mlodziez stawia.
Stawianie na mlodziez a granie przez mlodych zawodnikow ochlapow to dwie rozne sprawy.
Ale przeciez wedlug ciebia Alenia zagral w poprzednim sezonie 2000 minut ( w rzeczywistosci przeszlo 900 w lidze i pk) .
Uzyje jednego z twoich ulubiobych powiedzen
" co ty za bzdury gadasz"
7
@Suzu
Tak jak mowisz wiele osob homo odcina sie od tego calej szopki.
Ci wszyscy paradowicze wyrzadzajawiecej szkod niz pozytku srodowiska homo.
Ja uwazam ze badz sobie kim chcesz byc dla samego siebie a nie na pokaz.
0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB!
No chlopie ale ty to jestes ostatni ktory ma prawo pouczac innych o tolerancji.
Ty najzwyczajniej nie masz zielonego pojecia co zwrot tolerancja oznacza.
Poczytaj sobie wlasne komentarze w ktorych od x czasu dzien po dniu
zarzucasz ludziom glupote, hipokryzje, klamstwa jesli tylko maja odmienne zdanie od twojego.
0
@Pawlak1992
A to wygranie LM nie jest wazne dla Naymara. Zacznie grac na pol gwizdka to go usadza w tej zlotej klatce do konca kontraktu.
Wiec wolny bylby jako 30 letni pilkarz. I zaraz po karierze, a szejka to ruszy tyle co nic.
0
@xavi890
Dla tego szejka wyplata Neymara ro drobne ze swinki skarbonki.
A dla Naya kolejny rok kariery w plecy a wiecznie grac nie bedzie.
Wiec nie wiem czy to Brazylijczyk ma do smiechu czy wlasciciel Psg
0
@zenoowity
Miejmy nadzieje.
Bo jest to kilku takich dla ktorych kazda odmienna opinia to, bzdura , idiotyzm, histeryzowanie.
1
@MarioVeB!
Jesli juz poruszasz takie powazne tematu upewnij sie najpierw czy dasz rade je udzwignac.
Wymagasz od innych tolerancji a sam wykazujesz sie jej brakiem.
Zacytuje tu klasyk
" co to za wegetarianin co w.....a schabowe"
Ja osobiscie popieram akcje empiku, ale jesli ktos ma inne zdanie i przedstawia je w racjonalny sposob ja to uszanuje.
0
@cosinus90
Tak jak mowisz tolerancja musi dzialac w obie strony
0
@koksik2700
Swieta prawda
0
@cosinus90
Absurdy Europy absolutnie do mnie nie przemawiaja, ale to jakim ciemnogrodem stala sie Polska przeraza. To jaki wplyw na zycie publiczne ma Kosciol jest niepojete.
Obecna wladza , rowniez zagorzali katolicy zrownujacy z blotem wszystkich i wszystko o innych pogladach.
I nie zrozum mnie zle , ja absolutnie nie popieram marszow rownosci , bo uwazam ze nie przynosza one zadnych korzysci a wrecz szkodza srodowiska gejowskim. Moje zdanie jest badz kim chcesz byc dla samego siebie, ale nie narzucaj mi swojego swiatopogladu. Nke musze cie popierac zeby coe tolerowac.
Ale w naszym kraju tolerancji obecnie nie ma zadnej. A mowimy tu o kraju w centrum Europy w 21 wieku. Smutne
53
@BarcaInfo
Niech mu w konsoli ustawia region Hiszpania i zaraz z gier sie nauczy :)
3
Czlowiek patrzy z perspektywy zycia za granica na to co dzialo sie w Bialymstoku i uswiadamia sobie ze ojczyznie blizej obecnie do panstw trzeciego swiata niz do Europy.
0
@kenneth99
Co nie zmienia faktu ze tylko my tak potrafimy sprzedawac. Bo to chyba juz n zawodnik kupiony za gruba kase i sprzedany duzo taniej.
Ale co tam.
6
Paco Alcacer dwa mecze- dwa gole w okresie przygotowawczym.
Brawo dla zarzadu , ze po raz kolejny udalo im sie sprzedac fajnego pilkarza za "przyzwoite" pieniadze
0
@Nano22
Ile odcinkow juz obejrzales???
Daje rade 3 sezon bo troche sie boje poniewaz Netflix w calosci przejal produkcje.
1
Money heist is back :)
0
@Ajan
Odchodzac od tego ze Getafe nie gra skrzydlami i Eibar byl duzo lepszym zespolem do rozwoju dla danego gracza przypomnij mi kiedy my ostatnio zarobilismy jakies godne pieniadze na graczu ze szkolki. Nie tak dawno wolalismy za Pallencie 10 milionow a dostalismy 2.
0
@Ajan
I wroci i co , sprzedamy za 1.5 banki gdzies jak dobrze pojdxir. Ile to juz sie wypozyczalismy i gowno z tego bylo.
Gral w zespole gdzie mial pierwszy sklad i dawal rade. Mielismy prawo odkupu w tym i nastepnym okienku. Trzeba bylo zostawic i jak by mial nastepny dobry sezon to brac go i sprzedac z zyskiem.
A tak jak bedzie mial lipny sezon w Getafe to wroci i za darmo go oddamy byle gdzie.
72
Sprzedac za 2 banki odkupic zaraz za 4 zeby wypozyczyc.
Gdzie tu jest logika?
0
@snoopdegie
Giovani Lo Celso idzie do Tottenhamu za okolo 70 baniek