marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ja sie dziwie ze do Bartka Antoni Macierewicz sie nie zglosil z propozycja posady w komisji smolenskiej . Nadaje sie tam jak znalazl
0
Jesli po talim meczu trener "dobry wujek" chwali druzyne , to co sie dziwic ze im sie grac nie chce. Do tego na teeningach piknik , nie trzeba sie meczyc a kaska sie zgadza. Gwiazdeczki zadowolone
0
Na jakim kanale najman walczy????
1
@msmsms
Swieta w drodze trzeba napisac list do swietego mikolaja :)
0
@msmsms
Dokladnie tak jak piszesz co innego jakosc danego trenera a co innego dostepnosc. Tych z topu nie ma szans wyciagnac z ich klubow na dana chwile
1
@tomcias10
No bo nie. Innej odpowiedzi bym sie nie spodziewal
2
@fajny_football
Kto obecnie???
0
@dasouzar11
Czyli glosujemy bo oni najlepsi z najgorszych. Tak tez mozna
1
@Grzesior667
Idealny komentator do kazdego meczu.
Tylko z nim ogladam
betin sport usa
9
@PanPatrykk
Antoni "Smolenski" Macierewicz
Krystyna "Cnotliwa" Pawlowicz
1
"Wnosi wymagana jakosc"-zenada.
0
Jedyne co w tym dobre to ze w stode dostajemy z sevilla i pan trener musi poleciec.
Jeszcze mozna ten sezon uratowac
1
Wykastrowany kot ma wiecej jaj niz obecna Barcelona.
0
@Persyfl
Ok zobaczmy czemu moim zdaniem Valverde jest za slaby na Barcelone.
Zaczynajac od tego ze starcilismy na jakosci pod kazdym wzgledem.
Ok ktos pewnie ty rowniez powiesz ze wciaz sa wyniki. 2 ligii w 3 lata ladnie to wyglada , tylko ile my tych lig mielismy w ostatnich latach. Ja bym uznal ten atgument gdyby Valverde zdobyl lige po 10 letniej przerwie ale tu ta liga jest z nami od dluzszego czasu wiec zasluga jego zadna. Kazdy inny trener ktory ta lige zdobywal robil to w sposob przyjazny dla oka a nie w stylu wozu z weglem.
Wszyscy trenerzy z Cruffem , Guardiolom czy Enrique na czele zawsze zaznaczali ze w Barcelonie zwycierzac trzeba w odpowiednim stylu bo samo zwyciestwo to za malo na ten klub.
Nastepne w kolejce sa nasze kompromitacje w LM . Ja rozumiem odpasc z tych rozgrywek , ale to co stalo sie pod wodza obecnego trenera to w ostatnich dwoch latach to jakas masakra.
Kolejna rzecz styl a raczej jego brak bo zwyczajnie Barcelona Valverde takiegoz nie posiada ( a moze cos przeoczylem) , no chyba ze taktyka ala " podaj do Messiego i jakos bedzie" a jak brakuje Messiego zawsze mozna powiedziec ze o wszystkim i tak decyduje dyspozycja dnia.
Moim zdaniem ten pan jest za slaby na Barcelone i absolutnie nie umie ogarnac zespolu naszpicowanego wielkimi gwiazdami. To bardziej taki dobry wojek niz lider szatni( co pewnie wielu gwiazdom w naszym zespole odpowiada)
Zycze mu jak najlepiej ale po za naszym zespolem.
Takie moje zdanie i jesli poprzedni post byl obrazliwy to sorki ale ujowy dzien w pracy. Nie ma co po sobie cisnac bo kazdy z nas chce jak najlepiej dla Barcy nawet jesli mamy calkowicie odmienne zdania
0
@Persyfl
Ja widze chlopie ze ty zyjesz w swoim swiecie ale jesli tak ci dobrze nie mi to oceniac.
Wazne zeby w zyciu czuc sie szczesliwym ze swoimi przekonaniami.
0
@Persyfl
Jego pozycja jest za napastnikiem.
Jesli juz w Live gral na skrzydle to zacznijmy od tego ze tam sie gra z kontry a nie podanie do skrzydlowego a ten nie ma opcji bo ani ruchu bez pilki z przodu ani szybkosci o kreatywnosci juz nie wspomne.
No i jeszcze przypadki Malcoma czy Griezmanna ktorzy tez graja lipe pokazuja ze ten trener nie ma pomyslu ani na ofensywnych graczy ani ogolnie na ten zespol.
Zawsze mozna zaznaczyc ze Valberde preferuje defensywny football. Szkoda tylko ze tracimy gole w iloscoach o ktorych wczeniej nie bylo mowy. Ale co tam dajmu mu czas. Niech dalej jedzie na wielkosci naszego klubu.
1
@cybo
My mamy trenera przy ktorym leniwiec pospolity to okaz tryskajacy energia
1
@amanter
No bo jesli takie sa fakty to czemu o tym nie mowic. Cou to jedyny pilkarz ktory po dolaczeniu do Barcelony stracil na jakosci przez impotencje naszego trenera
8
@Criss18Barca
No oczywiscie.
0
@Barca_Big_Moment
100% racji. Albo taktyka "podaj do Messiego" albo taktyka" na dzika" albo taktyka "jakos to bedzie" a i tak wszystko zalezy od dyspozycji w danym dniu
Malo ktory trener ma taki rozbudowany wachlarz taktyczny
0
@Rewolucja123
Tak jak mowilem pozwol myslec ludziom ze trollujesz.
Lepiej na tym wyjdziesz
0
@Rewolucja123
Gdzie on sobie daje rade ?
I znowu nie wiem czy ty tak na serio czy jaja sobie robisz?
0
@Rewolucja123
Ty czytasz swoje posty .
Kiedy ty kolego podales jeden racjonalny argument na to ze Valverde jest odpowiednim trenerem dla Barcelony.
Ale co tam , dam ci szanse .
Dawaj co wedlug ciebie stanowi o tym ze ten trener jest na poziomie naszego klubu?
0
@Rewolucja123
Uzywanie bezpodstawnych argumentow nie majacych zadnego odniesienia do rzeczywistowsci na obrone swojej tezy ( w tym przypadki Pana Valverde) musi byc trollowaniem . Lub tak jak wspomnialem jest jeszcze jedna mozliwosc wiazaca sie z poziomem IQ.
3
@Rewolucja123
Chlopie lepiej pozwol ludziom wierzyc ze trollujesz. Bo jesli to nie jest trolling to pozostaje tylko jedna mozliwisc.
5
Dla nas obecnie kazde spotkanie jest trudne
0
Z naszym trenerem jak nie ma Messiego to klasycznie "taktyka na dzika"
8
@Rewolucja123
Posiadanie ludzi ktorym sie cos powierza nie oznacza ze na dana kwestie nie zwraca sie uwagi.
Dajesz komus wytyczne i oni wprowadzaja to w zycie. Robia wszystko wedlug twoich przykazac co oznacza ze to ty wciaz jestes za dana kwestie odpowiedzialny i przykladasz do niej wage
Ja by ci kolego polecil zatrudnic ludzi od formulowania twoich wnioskow i przemyslen bo troche slabo ci idzie.
11
@Rewolucja123
Nie kolego to ty nie zrozumiales choc ciezko takiej wypowiedzi nie zrozumiec. A dopowianie sobie ze ktos inny jest odpowiedzialny ze przygotowyanie fizyczne to mozesz wlozyc sobie w bajki na dobranoc.
No i twierdzenie ze kazdy mecz w sezonie zalezy od dyspozycji dnia to poziom hardcore nawet jak na ciebie . Ale ty i twoje towarzystwo wzajemnej adoracji to juz nie takie teorie tworzyliscie starajac sie udowodnic wielkos naszego "trenera"
0
@Robson108
Bo za Guardioli Messi gral z Neymarem