marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna
Mozesz podac przyklady krytycznych wypowiedzi Kumana
o naszych weteranach??
5
Tu potrzeba trenera z jajem.
Takiego ktory powie KAZDEMU zawodnikowi " albo zap......sz albo wyp.....sz." A nie ze w trzech ostatinch meczach decydujacych o mistrzostwie swiete krowy dreptaja po boisku.
Kiedy ostatnio ci panowie schodzili z boiska po meczu spoceni, kiedy ostatni raz bylo tam widac zapal, sportowa zlosc, tu bardziej piknik w kazdym meczu.
0
@Matte34
Xavi zamienia sie w mem???
0
Albo sie Real zmeczy albo rozjedzie Seville
1
@Neymarinho
Nie zgodze sie. Patrz kim gral Pep- pedro, bojan, kedira, i kilku innych przecietnych grajkow. Dobry zespol to nie 11 gwiazd a kolektyw i trener z wizja a tego nam brakuje
0
@Rust_Cohle
Bez dwoch zdan. Ten pan ciagnie Real od odejscia Crirtiano.
A obecny sezon ma swietny
0
@xVENUMx
Dobry zart:):):):):)
0
@Ghazul3293
Mi jozwiak bardzo kube przypomina stylem gry. Brakowalo nam takiego zawodnika po odejsciu kuby bardzo
0
@Rust_Cohle
Rise of kingdoms, juz drugi rok cisne, kasy sporo poszlo na ta gierke ale zabawa zajefajna
0
A tak bez spiny , pytanie z czystej ciekawosci czemu tak wielu tu cieszy wygrana Laporty ??
0
@barcowy1899
Najpierw trzeba trenera, ktory ten styl rozumie a takim jest Xavi.
0
@JarekS
Xavi i wszystko jasne
0
@Virusk3
Stary wlasnie obejrzalem i powiem tak.
To jest k....wa DNA Barcelony.
Ta pilka tam chodzi w trojkatach az sie milo oglada, mam nadzieje ze przyjdzie w przyszlym sezonie i juz bez Messiego zbuduje fajny ptojekt w oparciu na mlodych chlopakach
1
Zrobia nam z dupy jesien sredniowiecza
0
Bo siedze na wyspach
0
Na jakim kanale zagranicznym leci mecz???
2
Puchar krola pucharem krola , ale atletico przegrywa w lidze, o jakby dobrze bylo zeby stracili punkty
0
@LatajacyHolender
I po objeciu posady wygral pierwsze mistrzostwo po 6 latach:):):)
2
@Allbi
A powinien bo obecnie nikt nie ma do Lewego podjazdu
0
@Manypijany
Mentalnie to Lewy Messiego zjada pod kazdym wzgledem
0
@pawello10
Jest duzo ponad ich poziomem obecnie :)
0
Messi niestety stal sie naszym przeklenstwem. A do tego jest juz tylko cieniem samego siebie.
0
@barcelonaLM
Nic nie musi lepic , na Barce i tak wystarczy
1
@R_A_F_I_K
Albo tych wiele razy kiedy Cristiano praktycznie w pojedynke rozjezdzal Barcelone, zamiast p.....ic bez sensu powinnismy byc wdzieczni ze jeszcze raz mozemy zobaczyc tych dwoch gigantow razem na boisku
8
@XaviHeart
I co ci k....a do tego w ktora strone szedl pajacu. Umarl czlowiek i to sie tu liczy:(
0
@kris81 4 troszke spokojniejszy ale potem juz tylko pelen wyczes
1
@martin3131
Messi nic nie mowi.
To prasa mowi, a ze zyjemy w czasach kiedy pismaki moga sobie napisac co im sie podoba bo glupi motloch i tak uwierzy to juz inna sprawa
1
@Bartex1981
A od siebie nic nie dodasz, powtorzyles toczka w toczke wypiwiedz Luisa!!!!
2
@korn234
Kolega niech juz wroci do grania w fife bo widac ze o prawdziwej pilce noznej to slabe pojecie ma
1
Atletico proponuje gorszy projekt sportowy, ciekawe ......